Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! A fúrást még nem tudni, hogy mekkora lesz, mert amióta megvan a motor, még sose volt megbontva a blokk, jelenleg azt se tudjuk, hogy mi van belül, hányadik túlméretnél tart. De akkor a lényeg, hogy minőségben nem lesz nagy eltérés. Köszi!
Elnézést a telefonszám lemaradt.
A tel. szám: harminc-öthatvanhárom-negyvennégy-hatvanhét
Eladóvá vált sajnos betegség miatt a 80-as lc2 dt-m.
Fél éve lett felújítva azóta 400 km-t mentem.
87 ezer lett ráköltve.
Ár: 150 ezer.
Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem.
Van egy yamaha dt 80 -om. Dugószettet akarok benne cserélni.
Ami most van benne dugó arra 50-es méret van ráírva. Megmértem tolómérővel és 49,1-et mértem.
Az interneten akarok dugót rendelni, és akkor most milyen méretűt rendeljek?
és természetesen a konkurensek megölés után, a szar minőség, már nem is olcsó:)
A mopednek magyar terméke alig van.
Zömmel távolkeleti, indiai cuccokat árulnak.

Korábban volt több kiváló szakember,aki motoroalkatrészeket gyártott itthon, mára mindet tönkretette a gyenge minőégű, de olcsó tömegárú.
igen ott vannak MZ Simson stb...-hez is cuccok és azok nagyon gagyik , egyszer az 50-es Dt-mbe vettem egy R-es NGK francia gyertyát és az nem halt meg semennyi km után csak gondoltam azért érdeklődöm , hogy szerintetek milyen ez a Moped 91.
Onnan még hamisat nem kaptam. Vagyis helyesebben nem tudom, hogy hamis-e, de jó. Viszont rengeteg kisipari hulladékot is árulnak nagyon olcsón... eladó motorba valót.
A For Yamaha 6-7000 körül van robogotuning.hu-n, a Prox 20-22.000.-
A Proxnál 0,25 a fúrási lépcső, a For-nál 0,5!
Attól függ mire kell fúratnod, azt választanám!
Tapasztalat szerint Yamaha és Prox dugó között 125ös DTben van lényegi különbség? Szerelőnél jövő héten lesz fúrva a kicsike és azt mondta, hogy kb 17ért van yamaha dugó. Megéri a prox a plusz árat?
ahonnan venném a beszállító a moped 91 v mi ha jól tudom
az r betű azt jelöli hogy "zaj védett" én még mindig állítom, hogy a francia is ugyanolyan jó mint a japán ami nem hamisított... A hamis gyertyáról hiányzik pár írás de ha csak franciájuk akkor kérdezd meg ki a beszállító... amin rajta van az unix matrica az tuti jó ;)
Jah , holnap megyek veszek 9-es bőértékűt , amúgy meiket vegyem az NGK B9ES-t vagy NGK BR9ES-t? és csak a japánt akkor ugye?:D
A henger belső alap átmérője mennyi mm?
Valaki tett már a motorjába "Négy Kelemen" féle dugattyút vagy fúrták már?
milyen gyertya van benne?
nekem a dt csak ngk b9es van benne,made in japan,és hogy is mondjam,csak ezzel indul pöccre,csak ezzel pörög ki normálisan,csak ezzel jó ...
próbáltam mással is,és hát 30km és lehetett elhajítani,mert utána még tolásra is alig indult,de mikor ezt beleraktam ... :D
Eszterlánc

Kedd este 8 kor megyünk gurulni egyet, ha gondolod gyere
az lehet ,hogy a levegősbe hatos kell, de most itt egy 80lc2 ről folyik az eszemecsere, amibe a gyárto ngk B/BR- 9ES, az az ngk számozásban 9 es hőértékű gyertyát ír elő
Vegyetek eredeti NGK-t. Jobban megy vele a motor, mint a benyakúti izolator meg miatökömökkel.
Elmondom, hogy a levegős 50esbe 6os kell, 80asba 7es. Nem kell mondani, hogy ráadásul a levegősnek nagyobb az üzemije.
igen beleteheted, de hót felesleges szerintem.
Elfelejtették centírozni és annyira ütött, hogy a csapágyaknál támasztva a végeken szabócentivel lehetett mérni az ütését. Túl lazára illesztették az alsó csapot a sonkákba, és a perselyezése is nagyon gyány volt, ezt mondta a Tábori mikor szétszedte.

Az már hab volt a tortán, hogy az olaj oldali simmering futógyűrűjét igaz rajtzafelejtettem a főtengely végén amit nem kellett volna, de ezek a igen hozzáértő szakemberek önszorgalomból ezt rápréselték a főtengely tövére ,de úgy ,hogy hegesztőpisztollyal kellett levenni. Majd egy mm- le esztergálni belőle, és így nekem 1 mm vel kisebb szimmeringem van ott mint a gyári
e-mail kinnt van az adatlapon. msn em nincs se faszbuk
Én is kiakartam próbálni más gyertyát, millió autós és motoros boltot végig jártam és felhívtam, mindenhol csak ngk-t árulnak. hol vettél bosch gyertyát?