Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja,francia ngk-bal 5km-t nem mentem,és máris 0 szikra...
15km alatt 2 francia ngk gyertya!
ilyen szart mégegyszer soha!
most brisk van benne,meg van tartalékba bosch!
Sziasztok! Eladó az adatlapomon látható Yamaha Dt 50/80. Rengetek infót megtaláltok a motorról az adatlapomon, de a képek nem a mostani állapotát tükrözik. Költségmentes a motor, de még a szerelőmnél van, hisz most kerül bele, egy bontatlan karbon membrán. Képeket a jövőhéten tudok csinálni, teljesen összerakott állapotáról. Érdemes végigolvasni, mert rengeteg új alkatrészt kapott, így a végsebessége is bőven 100km/h felett van. (Kívül-belül 100%-os a motor. (Festéstől a kerekekig, mindent felújítottunk. A színe most matt fekete.) Ha érdekel, írj ide, vagy vegyél fel msn-re: kadar96@freemail.hu ott majd tudok küldeni képeket. (Ez a freemail címem is)

További szép napot!
francia ngk van a motoromba kb 12e km óta, és még most sem vészes a "kopása" azt kell megnézni hogy minden bele legyen írva, mert a franciát hamisítják, és hamis az szar.
erik van valami MSN-ed ahol megtudnánk beszélni az első gumit , vagy e-mail?:D
Hosszú áttétel van rajta igaz az enyém lc1 lehet másabb rajta még ez az.
Én eddig csak Pesten a Kelo motorban találtam. Írod, hogy 6ban 70él 4et forog, nekem 6ot.
Sőt tökéletesen megfelel igaz ezek már jó 10éves ngk gyertyák szóval nem mostani francia.
Én még nem is találkoztam japánnal de a farnciával sincs bajom.
Szerintem cseréld le mindenképp, a gyártók nem viccből adnak meg ajánlott hőértéket.
4db made in france ngk-val mentem összesen 70km-t, aztán mondta valaki, hogy az keressek japán gyártmányút, na az meg benne van egy éve.
köszi szépen a segítségeket! , amúgy eddigi 100 km-ből húztam is neki meg mentem alapjáraton is. Barnásan van nagyon vékonyan ráégve épp hogy egy picit a gyertya belsejébe , akkor cseréljem le?
Oké van igaz abban amit írsz de azért hülyeséget se terjessz nekem 20ezret ment a kocsiban a mada in france ngk gyertya meg kb 10et már motorban.
Nem veszélyes, csak qrvára nem ajánlott...A túl alacsony hőértékű gyertya terhelésen túlhevül, idő előtt begyullad a keverék, vagyis nagyobb lesz a hőterhelés a dugón, amitől megragad besül vagy át is ég.

Gyárilag B9ES való bele, de ha ilyet veszel nézd meg mi van rá írva...ha "made in france", akkor azzal a gyertyával olyan 20km-t fogsz menni, ha "made in japan" azzal meg sok ezret!
Használattól függ ha mindig nyakig gázon jársz persze hogy becsöppen a 6os de ha normálisan közlekedsz nem hiszem hogy bármi baja is lesz de amúgy egy 8as bőven elég bele.
Bár lehet az is sokat tesz a dologban hogy 6os ba 70nél kb 4000forog:D
3 éve van meg a dt-m közel 40000ekm ert tettem bele 6 os hőértékű gyertyával
Egy ezres plusz posta?
Az alacsonyabb hőértékű gyertya könnyebben melegszik, szürkés színű lesz, átégeti a dugót stb...oszt jöhet a motorgenerál.
jah igazából csak 100 km óta van nálam a moci , és akkor rakták bele amikor vettem , de az égéstérre még nem jutott sor hogy ránézzek , de azt mondjátok veszélyes ilyen gyertyával járni cseréljem le 9-es hőértéküre?
alacsony a hőérték és elcsöppenhet a gyertya
najó most egy picit lehet tudatlannak tűnök , de az mit jelent hogy elhabosodik a dugó?
6os hőérték? és még nem habosodott el a dugód?
árban mennyire gondoltál?(:
60körülmég egy szezont lefut simán.