Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodtan beleteheted.
egy képet tudnál lőni róla? :) hány %-os kb?
Van egy metzeller endurom 21 colos.
enyémbe NGK BP6ES van ésjó.
Hali

Gyárilag B9ES megy a 80LC2be...BR9ES is bele mehet? Tudtommal az R csak a zavarszűrőt jelöli, ami meg egy nulla.
viszont ha levegősöd van , akkor vedd tárgytalannak amit írtam arról nincs semmi tapasztalatom :s nekem eddig csak 2 vízes dt-m volt egy 50-es ami elég gyenge volt valamivel épp hogy több mint egy Simson , és most van egy 80-as Lc 2-es vízes de az jó , arról írtam(:
pedig azoknál is ugyan úgy fenn áll , szerintem ez lehet Dt betegség de nem akarok hülyeséget mondani , viszont amikor motorokat néztem 6 -ból 3 nak kb nem volt berúgója vagy nem működött és azt írta tolásra indul :S
Jaja!
berúgó hiba?
Sajnos én még eddig csak olyan levegős dt-kel futottam össze! Vízesel még nem találkoztam ilyesmi hibával!
Valami elérhetőséget msn , e-mail-t tudnál adni , és milyen idomok vannak meg gumik , képeket tudnál küldeni?:D
Van pár, olcsó, de használható még. Meg idom is van, meg még mindenféle egyéb.
Valakinek nincs eladó enduro vagy cross gumija 21 , és 18 colos felnire?
Érdekes. Én még nem láttam levegős DT-t, amin ne lett volna berúgókar. Szerkezete nem bonyolult és strapabíró. Abban esetleg a rugót tudja valaki eltörni, azt meg valamelyik szimóéból lehet készíteni.
Értem! Akkor csak gázos a kicsike! Kár érte,de már elég kotvány került hozzám és rakosgattam rendbe,már szeretnék 1 értelmes jó állapotú mocira is ráülni,és úgy hogy az enyém! De ebből csak akkor lesz valami ha nyerek a lottón!
szép motor , tied? (:
Hát nem hiszem , hogy nagyon levan folytva , mert enyém is levan max 7-8 ezret pörög jó esetben , és ígyis megy mint a disznó , 125-össel együtt enduroztam és nem maradtam le terepen , nincs benne 6-os mert rossz csak 5 sebesség megy és így is 80 a vége , és 5 nél kezd el húzni elég jól , 2 személlyel is és nyomatékos pedig átvan égve tuti a dugó meg megvan kopva , nem igazi a kompresszió. (:
Helló Rics!
E-maileket nem kaptam meg, egyiket sem, leírom azért még1szer a címet, hátha. Illetve írok többet is:
venczellakp@freemail.hu
vpeter86@citromail.hu
Próbáld meg ezekre elküldeni!
Ma nem tudok Msn-en lenni, mert most megyek melózni, majd holnap!
Helló.
80as DT-n egy berugó bronzpersely csere miből áll pontosan?
le tudná nekem valaki részletesen írni?
előre is köszi.
helló.
Mit is csesztek el?
írtam több mailt is,ide is írtam 1-2 napja
viszont a maileket mindíg visszadobja.
ma este ujbóli msn próba?
vagy küld el a számodat a yahoo-s címre
Érdeklődtem a dt után,egy csomó alkatrészt adna vele!(váltótól kezdve.....stb!) Nagyon piszkálja a fantáziám,de a teljesitménye valahogy........és ti is azt mondtátok hogy felejtős! Igaz az én robogóm se egy nagy szám amit cserébe adnék!(98-as malaguti crosser,de ez motorikusan rendbe és 80-at söpri simán,de van mit költeni erre is még!) Na mindegy!
Ja egy dolgot már rég szeretem volna megtudni!Ezeknél a léghütéses dt-nél mi baja van a berugónak? 70%-án nincs! (amit néztem,vagy kináltak egyiken se volt,állitólag csak berugó kar kell rájuk,de attól félek hogy a szerkezetel van valami!
Helló Skacok!
Lehet eladom alkatrészben a motorom, attól függ lesz-e rá jelentkező!
Ha nem lesz még ebben a hónapban, akkor kiárulom alkatrésznek!
http://kepesmotor.hu/yamaha-su...
Vagy esetleg nem lehetséges hogy nagyon le lenne folytva? Mert a kipuff is gyári és hangja szinte semmi,az tuti fojt rajta, meg ha jól emlékszem csak 12-es karbi volt rajta! De ezt csak feltételezés tudatlanul,igaz én se hiszem!