Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem!
Akkor hanyagolom! Ép most írt,hogy mi legyen! De tárgytalanak nyilvánitom! A többi amit írtam róla nem nagy kunszt megcsinálni! Csapágy csere a kormányba,meg teló újitás lehet elég,de hiába hogy csörgés mentes a blokkja,nagyon gyengéltem én is! Többet vártam tőle mint egy simó teljesitmény,egy minimálisat talán erősebb is volt,de nem nagyon,ép hogy! De legalább így biztos is vok benne hogy valami nem stimel vele! Köszönöm a segitségeteket!
azt a dété hanyagold akkor, egy átlag sámsonnál egy átlag 80 as dötönek /az lc2 nek mindenképp, de a levegősnek is/ lényegesen erősebbnek kell érződnie.
Oda ne...

Nekem a főtengelyem igen szarul újították fel, utána el kellett vinni máshova

Ha csak vásárolni akarsz akkor ok, de gépmunkát ne csináltass velük szerintem.
Valakit érdekel eladó olajpumpa különolajozáshoz Yamaha Dt 80 Lc 2-höz írjon.
Mucsafájter............
Hali !

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy egy léptető villa mennyi pénz, '94-es 125 DT-be?

Válaszokat előre is köszönöm !
Na persze eladóra gondoltam:D
Valakinek nincsen Dt 80 Lc 2 -höz Bal hátsó oldalidom? Ami a kipuffot takarja.
Valószinü hogy kifogtam egy szutykot,nem is megyek bele a cserébe!Ja ez csak 5 sebbis és levegős volt,de már el is felejtettem!:) Most egy mtx-et is kináltak,az is 80-as és levegős!:S Kiváncsi leszek rá! Mtx-em már volt,csak 125-ös vizes! Na az egy nagyon jó motor volt,de jó lenne ismét egy olyan! Na mindegy csak valami fain endurót kapjak a robogóért az a lényeg tipustól függetlenül!:)
Értem, azt hittem, hogy általánosságban érted, hogy a DT gyenge. Enyém utassal 6ban megy lejtőnek felfele 70el (ez persze egy nagy nulla, de a kategóriában igen jó). DT és DT között is rengeteg különbség van. Operable DT-je 6ot forog de az már üveg. Én meg is pusztulnék ha hatot forogna az enyém. Nyilván kifogtál valami lepusztított szutykot.
A simó az enyém volt,és csak 50-es,de enduró 4 sebbességes és tilisztoros gyújtású! Nem volt semmi tuning rajta! Csak a láncfogaskerék volt belőve úgy hogy végre jót menjen! Ám emelkedőnél pakolhatam vissza! Az írás arról szól hogy hiába nem csörgöt a dt,gyengébb volt a kelleténél erőteljesen,és egyre biztosabb vok benne! Mivel írtam is hogy többre számitottm,de nem sok különbség volt a simó és a dt közöt! Ezek után csak az maradt hogy a dt halot volt! Így hogy kaptam a választ hogy a simó tuningolt lehetet már biztos vok benne hogy bajos a dt amit próbáltam és erre voltam kiváncsi! Remélem kijavitottam a félreértést!:)
Az a "jó simson" gondolom valami szét hegyezett 60as cucc lehetett, amire a gazdája ráköltött 100rugót, a plusz 5 lóerőért. Azért megnézem én azt a simán jó állapotú simsont, ami úgy megy, mint a 80as DT, még a cirka 40kg súly különbséget is beleszámolva. Érdekes a gondolkodásmódod, de persze kinek mi tetszik és mi jön be.
Köszi a választ! Akkor kihagyom!
Ám a simót azért írtam úgy,mert én a poweres gépekhez hasnlitottam,hogy azokhoz képest olyan komótos! Na de más teljesen! Volt szerencsém jó simsonhoz,ami ment 80-90-el! És ahoz hasonlitottam,hogy hiába az a + 30 ccm-er a dt-nek, a simó majdnem úgy ment 50 ccm-el! Bocsi hogy kicsit félre érthetően írtam! De az a lényeg hogy ki hagyom ezt a dt-t! Igaz nem egy 125-ös teljesitményét vártam tőle,de nem is egy 50-es simóét!:)Nem volt meg nála az a köztes erő! És mivel még nem volt dolgom ilyenel és én arra számitottam hogy kb a kettő között kell lenie ezért kérdeztem rá a biztonság kedvéért!
Még egyszer kösz!
2t hangtompító téma...olvassátok el a hozzászólásokat érdekes

http://sportmotor.hu/motoros_k...
Tovább olvasva, valami fémhulladákot igyekeznek rád sózni, ne vedd emg mert nagyon sokba fog kerülni, mire motor lesz belőle.
be lehet fejezni a simson mint márka citálását ha valami szar.
A normálisan beállított simson NEM komótosan pörög fel, legfeljebb az általad ismert mucsafájterek által legyalázot szrencsétlen jobb sorsra érdemes kohószökevények.
"Négy Kelemenről" van valami véleményetek volt már ott valaki?
mumi,KisGresko-DT,eszterlánc
köszi a választ=)
akkor meg is rendelem
derbi blokk
Helló dt-sek! Érdeklődni szeretnék 80-as levegős dt-k milyenek? Van egy robogóm és azt kináltak cserébe! Tetszik is meg nem is! Motorja csörgésmentes,de berugó kar nuku! Ép hogy lököt rajta,rögtön ketyeget! Az úton császkál,kanyarba halálfélelem,nem akar elégé pörögni,olyan simsonosan komótosan pörög fel terhelve(gondolom a power és egyéb hasonlóságok hiánya véget! Érzésemre nem sokal ment jobban mint egy jó simson enduró!Másik a teleszkópok helyén mintha valami fa lenne betéve,alig rugózik,nagyon kemény!
Ennyi hibát észleltem,remélem sikerült jól megfogalmaznom!:) Nekem egy 70 ezret érő robogóm lenne cserébe!
Mivel még nem mentem csak most először ilyen motoral,nem nagyon tudom hogy kéne mennie! A robim lehet jobban megy,de min úgy! És az csak 50-es!Tuning nélkül!
Milyenek ezek a gépek? Megbizhatóság,széria hibák,mire figyeéjek,alkatrész ellátás.......stb! Segitségeteket előre is köszönöm
Nekem is az van benne, kb 2500km van benne. teszi a dolgát.
Köszi!
És az enyém mina?Nem tudod beazonosítani véletlenül?(kép)
Létezik. Sok más mina blokkoson nincs.