Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs motorszámom...a blokk gyári festésű,de csak motorkódot találtunk...van egy olasz nyelvű sárga hivatalos papírka de azon is csak kód meg vázszám van.
Létezik k h nincs motorszáma?
De a simson...
Hihi:)
ha szétvágom a gyári végdobot milyen átmérőjű perforált csövet rakjak bele? 80LC2
1x és megsült:)))
Annyi h nincs bekötve a km óra,h lánctányér kopott,meg külön olajzás kikötve(nem tudom hogy miért...állítólag 1y már megsül az olajzó hiba miatt)
Ezért örülök h lecsaptam rá:))
S51 meg 10e:)
Szimóért az enyémet sem adnám oda, nemhogy egy ilyet. Mielőtt bárki hozzászól, ez a szubjektív véleményem. Ha úgy akarom, egy ferrarira sem cserélem el.
Jobban jársz ha nem te húzod szét a blokkot.
jobb oldalán vizpumpától lehet hallani, most onnan nemhiszem hogy levegőt betud szívni
Szvsz falscholási hibát ne utánállítással korrigálj. Meg kell keresni az eredeti okot.
Kösz, valahol valami falshol ez 100% lehet hallani alapjáraton. Meg forgaton utána gyönyörüen veszi a lapot, de ha alapjáraton ketyeg egyböl nem olyan mindegy, hétfőn ki veszem belőle a blokkot. Főtengelyt meg megnézetem valami jó szakival, nincs nagy rutinom, de az a baj hogy a környéken nincs szerelő, vagyis van 2 jó, de az egyiknél csak kb 1 év múlva lesz hely, a másik meg csak ha ráér akor szerel és ismerősöknek, van még pár de az egyik nagy mókmester... ugyhogy rám marad minden bocs a regényért
Azon is múlik, hogy levegő vagy keverékcsavar. Menetszámot aki mondd az hazudik.
Lassan esik vissza az a keveselés jele. Akár gyújtásoldali szimeringprobléma is lehet. Karbiösszekötő csonk, tömítések.

Ilyen falscholásnál az apró lyukak, amire azt mondaná az ember, hogy elmegy még. Azok EGYÁTALÁN nem mennek el. Légyszar méretűn is brutálisan falschol.
karbi beállításos kérdésem lenne de csak annyi hogy a teljesen gyári mikunis karbis 125r-nek honnan kezdjem a beállítést? úgyértem hogy hány menetet tekerjek ki, csak egy kb 2,5 3 ? mert nem merem kitekerni nagyon nehogy meg akadjon... előre is köszi :)
cska annyi a baj vele hogy lassan esik vissza a fordulat, jól veszi a tüzet nem fullad be meg semmi, csak lassan esik vissza.
2500-at raktam bele eddig gond nélkül...pedig használom rendesen
Nálam működik, pár ezer km már van benne
Gontltam, azért írtam először, hogy vélhetően még előtted követte el valaki.
Akkor máshogy mondom. A dugón egyértelműek az akadás nyomai, azonban merem állítani, hogy nem az én kezem alatt történt. De nem vitatkozok, a lényeg hogy szar, és generál lesz a vége.
FOR YAMAHA dugó az jó?

mert most dugóztatom a motort és értelmeset akarok vele tenni

valaki válaszoljon mert ma meg akarom rendelni

előre is köszönöm
Az a motor nem is egszer akadt meg, látszik a dugón.
Magyarországon van Beta forgalmazó?Neten nem találtam.
Mr DT Boly , GI köszi a választ!
98-as gépről van szó.

Ő:
http://www.simson.hu/index.php...
Nem akadt meg a motor, a szétszedés oka az volt, hogy fogyott a vizem. Akasztottam már meg simsont, szóval tudom milyen.
Durva, éppen a shock to the system szám ment, hát kezdem átérezni :)
Ha mg mindíg a simson kipuról nyihogsz,akkor van már egészen értelmes, a gyrivalmejydnem megegyező cső.

Mindössze csak szét kelle szedni, tömítést cserélni, és ragasztani, másképp ereszt:)

Jah,meg rozsdásodik, de hát 10 ezer alatt nincs en csoda