Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Összerakás előtt legalább a hengerfejet síkold le!
A gyárihoz közel hasonló kinézetű, de utángyártott dobok sem érnek egy forintot sem.
Esztétikai érzéke meg tényleg nem volt az illetőnek. Ahogy az mz-hez készült csodarezónál sem. :)
Esztétika?
Pfffff.
Akkor annak az embernek nincs igénye....:))

Ráadásul a végdob a mostaniakon már nem is szétszedhető.
Sok tapasztalatom szerencsére nem volt vele, egy motorral tapasztaltam a változást, az kicsit jobb lett, kevesebbet is evett, de lehet nem ez volt a jó, hanem az előző mégszarabb.
A valakinek az esztétikai érzéke alapján lett tervezve, nem hengerhez, nem fordulathoz :)
Ha arra gondolsz, amit készen lehet kapni a boltban akkor százszor rosszabb lesz a gyári kipuhoz képest. (nem az a felfogatás, nem ahhoz a hengerhez lett tervezve, nem arra a fordulatszámra). Arról nem beszélve, hogy akkor át kell fúvókáznod a karbit.
Ha sportkipufogó alatt azt a kisipari szart érted, akkor nehezebb lenne vele, ahogy a simson is csak nehezebb és gyengébb lesz.
szerintetek mitszólnba az 50es DT a simson sportkipufogóhoz?
Á, ez nem így szokott lenni, mivel ezek sosem szoktak megragadni a tulajok szerint, hiszen ez JAPÁN és az csúcsminőség :) Csak a szar francia ngk gyertya szórakozott és azért állt meg egykét pillanatra. :)
Rohadt genyó franciák, szart gyártanak.. :)
Nem azt írtam, hogy Veled van baj!
Bár a 2T azért illik néha pörköltetni, mert jobb a tisztulása, és előbb kiadta volna, hogy szar a derékszöged!
Megakadt volna tisztességesen 100 km-en belül!

Amúgy Én először lehúzom érintőre, az anyákat átlósan, lólépésben, mivel Öt anya van, azután kibaszottul/Nm....:))
Szigetiét kellene feltenni képnek, hengert és a dugót. Amelyik sarat szívott és max 5km-t ment utána vele. Ez ahhoz képest gyári állapot :)
Service manualban megtalálod a választ.
Te fotelenduros inkább arról mesélj, hogy a hulladékmotoroddal mi a helyzet. :)
Elhiheted, hogy nekem sem tetszik. De mivel én eddig kevesebb mint 2000 km-et tettem bele, azt is 7000 alatti fordulaton, így azthiszem nem velem van a baj.
Fúúúúúj de undorító........Blőőőőőőőőőőőő.

Mutatok neked egy dugattyút, amit az LC2-ből bányásztam ki X ezer kilóméter után, mert már úgy járt benne mint bíró seggében a ló.....
Magyarul széjjelkopott...........:))

Csak hogy érezd a különbséget!

Kicsit szar a kép, de a lényeg látható...
Ja, csak ezen az oldalán vannak húzások, túl oldala csak simán koxos.
Hát ez rendesen le van koxolódva, és kicválóan meg is lett akasztva szerintem többszr is:)

Nem csodálom, hogy nem mozog a gyűrű:)

Vlami arol vagy rekord olajjal járathatta az előző észkombinát kazdi.
Sjana ez előrevetíti egy kellemes főcifelújítás rémképét számodra, szóvl ha mostanában nem döntd szét a blokkot, nagyon drága dugót ne vegyél bele.

A derékszügelés is rossznak látszik, válhetően szt szerették volna szedni, de a csapszeg nem engedett asok koxtól és kalapálták .

Szóval, ha furcsi, és dugó, akkor csapszeg, fgörgő, és derékszögelés a műsor
Ráférne egy generál jól látom? A másik kérdésem: DT125R hengerfejét hány Nm-el kell lehúzni (igen, van nyomatékkulcs)?
Futár Petinél 2500 forint.
Postáz is
Értem, köszönöm!
jaja.
azért írtam, hogy mossa ki begában, és szérazon próbálja bele.

Akor nem szorulhat.
ne a gyűrűt renvováljad, mert nem annak van baja, a horony van tele vélhetően koxal.
Óvattyán lehámozod a gyűrűt, és egy fadarabbal kikapirálod a cumot.
Előtte lehet benzinben ázttni hogy emgpuhuljon.
sziasztok yamaha dt 50 mx-hez kéne sürgősen megszakító tudna valaki segíteni ? köszi
Szia
Le van véve a hengerem (dtr125), és észrevettem, hogy az alsó gyűrűm szorul a hornyában. Szerinted levegyem, és finoman meghúzzam mondjuk 800as papírral?
Már megint itt okoskodsz? hüljegjerek