Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy nincsne valami ötletetek, hogy hogyan lehetne valahogy felpolírozni a műanyag idomokat? az erdőben eléggé összekarcolódott aztán ah lesz másik motor ezen szeretném kicsit rendbe rakni az idomokat
aszfalton nekem unalmas a motorozás...endurózáshoz is jól jönne..bár a DT-t már nem sokáig fogok használni 1 hónap sztem kb és összeáll..aztán még nyár végéig motorozás össze meg jöhet a naaagy
dehogy cserélem engem sem érdekel igazából a fogyasztás.. de én nem is terepezek vele....még nem sokat látott nálam terepet a gépezet...inkább aszfalt...de ott jól jön hogy rajta van a sport csűűű
A végén már nekem is úgy volt..ez is egy ok, amiért szét lett kapva
Nekem terhelés alatt 6 ot pörög üvegen... De ebbe a tartományban már nem tartom értelmesnek használni az erőművet. 3,5-5 ig van a hasznos tartomány..

Ha már DT fórum, akkor LÁJKOLJÁTOk a galériámat... a népnek nem nagyon tetszett. ...hogy miért!?

http://sportmotor.hu/motoros_k...
Az enyim sem pörgött tovább, aztán apuci megpiszkálta fordszám mérőt, hogy azt higgyem jobban megy a motorom

Viccet félre téve, nekem sem ment 7fölé, szakadékban erős hátszéllel ment 8ig.
Elöl neki is 15ös van, ezt pont pénteken beszéltük. hátul nem tudom. én nem mentem Mumiéval így nincs összehasonlítási alapom...de tény, hogy ha ő wuki én ewok vagyok és ez azért nyilván számít.
Nekem is az van benne...tényleg nagyon jó cucc...bár nekem már ráférne a csere...de mikor beletöltöttem meglepődtem, hogy milyen jó
Repsol váltó olaj ment bele, 10w40. Majd kiderül tényleg olyan jó e most, mindenesetre, a melóba oda-vissza úton szuper volt a váltó.
Ott van, hogy mire válaszolt Amúgy igen..neked szólt Amúgy nekem is iylen a DT, hogy alul megy...7 ezrnél nekem sem forog tovább...ez azért van mert gyári ha így nem tetszik akkor tegyél rá gianelli rezót...azzal 6-7k-tól fog menni
90-95öt bármikor megfutja (utassal is), üresben szinte akasztja a mutatót, terhelésen 8-8500 között forog. Bár a teljesítményével elégedett vagyok maximálisan, én még mindig érzem azt, amit te is mondtál, hogy eléri a végét és érezni, hogy ez még nem max, még menni akar.

Amúgy hibátlan, pöcc röff bármikor, víz milliliterre ua annyi, mint amennyivel oda adtad. Múltkor írtam, hogy csörgött, azóta nem csinálja, nem tudom mi lehetett.
ez nekem szólt , hogy nyomatékra van a gép? de amúgy én nem végsebességre gondoltam h 80 fölött menjen vagy ilyesmi , hanem egyszerűen nem pörög tovább 7 ezertől fordulatszámra. És ez egyszerűen így szar :S
cseréljük hát el a gyárira a sportcsövedet...engem nem érdekel a fogyasztás...csak terepre már kéne a plusz erő..nem is kevés
hát nekem meg a sport csővel 7 ezertől indul meg igazán a gép..de onnan elég szépen elhúz 10500-11000-ig...csak ez a fogyasztás kárára ment.. nekem még a gyári végdob van rajta....de az gondolom nem sok mindent folyt rajta...
Igen.
Áttétel ugyanaz?
Az enyémnél biztosan jobb végre, tehát tutira többet is forog. Bár azért van köztünk 35 kg

Egyszer próbáltam ki az Övét terepen, viszont ott az enyémet combosabbnak érzem
Esztié.
Melyik?
Nah mennyit megy?
Meddig forog le?
Próba volt már?
Nem!
Szimmeringet.
Hali, ezek gyárilag ilyen "nyomatékra" hangolt gépek, és a gyári kipuval elvileg nem is nagyon tudsz 80 fölé menni. Bár pl. Eszterlánc gépe gyári csővel bőven 80 felett megy, de ott volt a hengernél egy kis módosítás, ha jól tudom
Sziasztok egy kis segítséget kérnék , vettem nemrég egy Yamaha Dt 80 lc 2-őt, és van egy olyan kis problémám , hogy nem akar semmiképp 7 ezertől tovább pörögni , kompresszió talán nem a legnagyobb , de menni jól megy és 5 ezernél tök jól elkezd húzni 7-nél meg megakad. Mi lehet a gond? Másik végdob is van rajta szerintem egyedileg tervezett de jól veszi a lapot vele tuti nem folytja le.
Faja! , akkor megérte az a kis munkát, milyet tettél bele, hogy így megváltozott?

Kocsiba is most hétvégén lett váltóolaj csere, az is olyan lett mint a vaj , tehát néha nem árt
mármint csapágyból teflonosat? mert inkább a gyári :) teflonosat láttam 10km után széthullani