Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mintha a powert basztatni kellene egy kipucsere után.... a motorblokkot meg pláne. A karbit állíttasd hozzá, ameddig nem térdel le a gép
Pedig szerintem az én gépem is elég diszkrét, és aránylag mély hangú. Szerintem vegyél egy olyan végdobot mint az enyém ,és bele kell toldani egy kis csövet
Szerintem azért mert vízszintes úton a 6. fokozatban már nincs annyi erő benne ,hogy beleforogjon a saját magának ideális tartományba ,de egy kis lejtővel már el tudja érni azt a tartományt ahol még jó erőben van. szerintem
nemhiszem el:'D éés azelőtt mennyit ment? meddig pörgött?:D
Szia Ernő.
Igen megy már..........nincs a legszebb hangja, de ha motorozni megyek, beveszem a "leszarom" tablettát.
Ráköltöttem 50 ropit, lehet kéne felső degenerál is, de már nincs rá kotta.
Kezdem megunni ezt a kínlódást....
Eladom a francba, oszt inkább veszek bérletet.....
"FOR"-t ismerem és nem ajánlom.
Hagytam magam rábeszélni egy motorboltban , hogy az nem is rossz , ismer pár embert aki azzal jár.
Vasárnap délelött megállt , 510 km-t bírt , félek leszakadt a szoknyája a dugónak vagy valami ilyesmi , és reménykedem hogy nem karcolta szét a frissen fúrt hengert, bár vajmi kevés esélyt látok rá .
Még nem volt időm szétszedni , de majd teszek fel képet.
4600 Ft volt az 56,5ös dugószett , szerintem abszolút nem éri meg, csak bosszankodsz utána. Inkább tegyél vagy gyüjts hozzá még és vegyél egy normális dugót.
Wency!
erre a mail címre nemtudtam üzenetet küldeni :wencynos@freemail.hu
inkább add meg a számodat,holnap felhívlak.
Tán hosszú az áttételed.....:)
szia mindenkinek szia apuci! Hasit már a mocid? Remi igen Én lenyomtam már egy ezrest és hááááát csörög a dög úgy hogy ez nem volt tul sikeres műtét azt hiszem .Pedig vigyáztam rá mint a himesre most még nem ragadt meg de megfog érzeeeeeem !
nekem ezt akkor szokta csinálni ha nem pörgetem ki az összes sebességet rendesen
VÉGDOB/HANG TÉMA

Nekem ugyan 80as van, de a hangerővel én sem vagyok elégedett. apuci azt mondta az csak arra jó, hogy hátbab*sszanak a szívlapáttal ha bemegyek az utcába, de tény, hogy egy túrán 20 méterre mögöttem jövő Energy15 nem hallotta a motoromat, de 20 méterrel előttem lévő Mumit pedig igen. Robogótuningos forma azt mondta 80LC2-re a Gianelli-től az univerzális végdobot ajánlaná, mert a másik kettő csak a Gianelli rezóhoz jó (Muminak ez van, ő toldott rajta csővel), ez pedig jó a gyárihoz is. Ez a végdob alu:16ezer karbon:20ezer. Ha azt nézem, hogy Gianelli rezó+tompító 25ezer, akkor nem éri meg az univerzális tompító. A Giabnelli rezótól, tudtommal nagyon megváltozik a teljesítmény leadás, a motor karakterisztikája, amitől viszont tartok egy kicsit...plusz jobban is kell forgatni, szétgyilkolni, pedig én is főleg aszfalton járok. Így maradok tanácstalan, hogy mi legyen vele. Mindenesetre a gyári tompítóm kriminális állapotban van.
mért van az hogyha 6.ban 8500fölé tudom forgatni onnan gyönyörűen megy 130 fölött... de egyenesbe az istenér nem akar többet forogni 8500nál de ha elkapja (lejtőn) utána jöhet kisebb domb akkor is tartja a 130-135öt (óra...) ?
Szia!
Tegnap szereltem le a gyári kipufogómat és tettem fel 1 giannelli rendszert. Motort és power szelepet nem bántottam és így megy 140et az enyém! 125ös 2000es dt-m van. Beállítás gyári...
a Gianneli inkább aszfaltra jó!
majd legközeleb odaadom, azt tekersz vele egy karikát
16os kerék? Az 50esemen 18-as van. Erőre-gyorsulásra kell, vagy gazdaságosságra aszfalton?
hi dt tulajok! :)

valaki tudna ajánlani egy jó áttételt? (dt80-ról lenne szó)
most hátul 48fogas lánckerék van rajta elől 15 fogas 16"-os felnivel
Helló , sajnos wössner-t nem gyártanak 80 ccm-is motorba csak 125-östől :D
Hosszabb távon szétmegy tőle a fejed! Nekem még plusz sportszűrő is van rajta(rx50) ! Mopedrallyn füldugót kellett betennem ,mert már lehúzott plexivel se bírtam!
Üdv.
Olyan problémám lenne, hogy a fékkart tartó spiáter anyag kettétört.
Hegeszteni, ragasztani lehet-e?
Fontos lenne.....
Mért nem jó rá a sport dob?
nincs mit, ráérek szünet van Én is nagyon akartam rá sport dobot, de nemrég mentem mikulas motorjával és inkább nem kell sport dob
hmm nem rossz :D kösz szépen lev:)
Esetleg ha valakinek van eladó DT 125r re való hátsó gyári végdob megvenném :)
Ha valakinek van és eladja ide írjon:

bodnar.bence55@gmail.com