Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt most muszáj volt minden topicba berakni
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
ha valakit érdekelne akkor eladó, cserélhető, bármit meghallgatok, valahogy biztosan megegyezünk!


érdeklődni itt a válasz gomra kattintva, sportmotor-derbi@feemail.hu e-mail címen, gulyasaki007@hotmail.com msn címen illetve a hirdetésnél található "üzenet küldése..." lehetőségnél! telefonom most nem üzemel
200km-ert mentem olyannal és benzinszint mutató meg sem mozdult és még vissza is durrant egyszer szerintem B-s jogsival őket lehetne vezetni mint nyugaton... 50es 2t kategóriát kiváltják
Mentem ma egy ilyen cbf 125 mögött-mellett-előtt jó hangos sport dob volt rajta /amúgy nem volt rossz hangja/ , a srác olyan 50 kg lehettett, és annyira nyelezte folyamatosan ,hogy még a válla is mozgott ,és hát....

ezek a modern 125 4t csak a fogyasztásban oké...
Haverom MZ-vel volt így. Takarítottunk a garázsában, aztán estére egy addig nem létező TS MZ pöfögött.
Éppen azon gondolkozom, hogy van itthon egy blokknyi szemét, és összerakok belőle egy komplett blokkot.

Szerintem soha az életben nem állna meg:)
A dugóra az van ráírva, hogy 49.50?
Mert ha igen, akkor az a furatméret lesz. A dugó ennél kisebb lesz egy kb 10 századdal (alúl mérd, mert kúpos), nem tudom mi az ajánlott illesztése a dt-nek.
Ehhez 49.50-es névleges méretű gyűrű kell, de azt is úgy kell belőni, hogy a gyűrűhézag a service manualban olvasható értéken legyen. Mérni kell.
mcadwee:Kecsóóóó!
erre nem nézünk ki ? legalább megnézném a híres dt-d
bár én csak akkor tudok menni,ha holnap végzek a melókkal.(targonca kontra kamion tank )
na majd msn-en...
Egy jó Simsonba nem. Enyémbe meg... :D Szóval igen, rosszul fejeztem ki magam. DT-be SEM ajánlott.
nem tudja valaki hogy 49.50-es dugóra mekkora gyürü kell?mert én nem vagyok vele tisztába
Hali

segítséget szeretnék kérni most fogom meg dugóztatni a motort és hogy milyen dugót vegyek bele?
Tábori Tuning - elég magas színvonalú műhely!
Utána jártam igazad volt,a karbit hozzá kell hangolni! Ki az a Tábori? Bp-i?
Abba sem ajánlott.
Valószínűleg az lesz.

És ha rádobom ezt a tompítót:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
akkor változik valami a hangon kívül, kell valamit utána állítani majd?
És lenne még egy olyan kérdésem , hogy ha berakom 6. sebességbe csak darál , recseg és nem megy a motor , mitől lehet ellene törve a fogaskerék vagy kopva vagy mi?
Sajos nem járok sokat arra, de egy karbit szerintem a legtöbb helyen be tudnak állítani. pl Tábori
Szia! Köszi a tippeket! Lenne olyan megbízható szerelő akit tudnál ajánlani,hogy beállítsa a mocit a kipufogóhoz! Bp-en (vagy környékén)
na meg most este megállok piroslámpánál nézek hátra füstöl... pedig már meleg volt, huzogatom a gázt, hogy hátha csak feltelt a kipum, semmi, megszagolom és büdös olajszag... apuék hazaérnek a túráról teszem az asztalra a blokkot. Érik neki már nagyon
délután rárakom előlre a 16os lánckereket és kíváncsi leszek hogy télleg azzal van-e baj vagy azzal is ugyanúgy fog csinálni. De szerintem már inkább az a 30k km lesz a baja...
Nekem a DT-n tökéletes állapotban volt a gyári dob. Viszont nekem (fiatal hülyegyerek lévén ) kellett egy kis hang a gépezetnek. Haverommal fogtunk egy darab lemezt, hajtogattunk belőle egy hengert, meg egy kúpot. Összehegesztettük, közepébe perforált csövet raktunk, kigyapotoztuk. Összekötő csövet Eurokapu márkájú szekcionál garázskapu rugótartó tengelycsövéből készítettük. De bármilyen cső jó, aminek a belső átmérője megfelelő, és nem túl vastag falú. Ahol ki kellett kerülnie a vázat, ott bevágtam flexel, majd meghajlítottam. A vágásokat meghegesztettük.
Az így kapott komplett kipuffogó szerintem szép, és viszonylag még halk hanggal rendelkezett. De a gyárihoz hasonló felépítéssel kb. 0 hang is elérhető.
Ha kellenek képek, akkor a nap folyamán tudok berakni. (Most nem, mert a másik gépen vannak a fotók.)
Azt a kipuffogót anno eladtam, és nem rég csináltunk egy nagyon hasonlót. Arról van képem. (Ez kinézetben különbözik kicsit a korábbitól, ill. itt az összekötőcsövet már nem mi készítettük, hanem egy gyári dobról lett levágva. Ugyanígy a felfogató fül is.) Mindkét dob szétszerelhető, a tömés cserélhető.
Simsonban igen. Nem egy nagy eresztés. Abba tökéletes volt. :)
ambika dugót használt már valaki?
booci majd szolj mikor teszed fel a képeket ,amúgy terepen használtad?
ez korrekt! Havernak 2007-es DT-je van.Gianelli rendszer meg elektronikai folytás ki van szedve és 150 felett megy egy kicsivel....persze a saját órája szerint!