Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bár szerintem a senda is am6, max variánsa lehet.
Rs50-ben az van, 125-ben meg rotax.
Rotyogókban is mina van.
Kiegészítenélek, mert szerintem írásodból nem biztos hogy egyértelműen lejön neki, hogy csak önmagában csapszegen és csak önmagában furatban lógni fog viszont.

Szárazon a legapróbb lógás is hallatszani fog. Az olaj MEGLEPŐEN sokat csillapít.
Nálam meg 14e-ért kapsz vatta új grimeca főfékhengert :)
vicces,hogy fékkarmantyú szett itt magyarban 14e ft-ért van a yamaha szervizekben,míg angliából kiküldik vázszám szerint a cuccokat,vagyis fékkarmantyú szettet 7e ft-ért házhoz hozzák ... -.-
mily érdekes ... xD
Dehogynem csak évjárat függő.
derbibe meg apriliába nem am blokk van ;)
Ha tösztára elmosod(benzin) és abedugod a szembe a grgőt csapszegestül, annak sem kotytani, sem akadni nem szabad. Kisebb baj ha kotytan, akkor uygan zörögni fog, de valameddig elmegy.
Viszont, ha kicsit is akad-szorul, akor el fog trni a kalikta, és kampo basszo
Hali! A felső tűgörgőnek a csapszegen szorulnia kell ? vagyis nem kotyoghat rajta ügye?
Köszi
néztél a 98asról képet?
szerintem minarelli am 6-os blokk , szinte az összesbe ilyen van : Derbi , Aprilia rx , yamaha dt , rieju , beta , ezekbe mind az van ami nem nagyon öreg.
köszi
Akkor sok sikert
Így első pár találat alapján a szokásos, azaz kb minden kismotorban am6-os minarelli blokk van.
ONGAI: Ha dugót akarsz akkor szerintem minőségibbet , de elvileg lehet csináltatni is dugot ami ugyan olyan mint a prox vagy ezek 10e ft ért kb. Asszem bp-en a zichy jenő utvába ,de nem vagyok benne biztos.
Szóbelizek,és nem tudom melyik napon leszek. :S Ha úgy alakul kinézhetek, de semmi biztosat nem tudok mondani.
Hali!

Bocs h ide írom de nem találtam saját tipusos fórumot...

szóval nem tudja vki a Beta 50 RR-ben milyen blokk van?A Beta saját blokkot rak v beszállítója van?lenne 1 98-as gép...a régebbiekről mit lehet tudni?(csak frissekről találtam a neten...)Cucc ellátottság?

Help please
hehe

amúgy neked megint nincs messze,sőt FREE Hungaroring
tavaly voltam,nagyon fasza volt
Ha elmondanám, meg kéne hogy öljelek......
sportmotor.hu-s matrica honnan van? :)
Nekem meg van DT-TDR-be való szimering szettem, TDR benzincsapom, indexrelé meg egy belső gumim (110/90-17) Ha kell valakinek írjon és majd ,megbeszéljük.
Erről van itt szó....
Üdv urak.
Eladó az SM szett a motorom alól!
Féktárcsákkal új 55-ös kiszámolt lánckerékkel, az első tárcsához tartozó féknyereg-konzollal, a kilóméteróra-meghajtóval, és az SM sárvédővel!
Az első kerékhez adom a távtartókat, a hátsóhoz a komplett tengelyt, anyákkal távtartókkal!
Az ára: 65.000.-Huf+ posta.
abbol a legjobb építkezni
haver rakott össze így egy simson,kijárni a föld végére....eredmény:2 évig volt egy semmiből összerakott motor,majd beváltotta egy 2-es golfra