Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oksa kössz :) Szerintem is az lesz kibelezem a gyárit :)
képet meg nem találom már, régebb valaki beszúrta ide. Tele van ilyen kis kamrákkal, nem tudom mi a nevük de nem gyapotos :)
Nem gyapotos gyárilag?
vagy ha tudsz heggeszteni meg flexűni akkor megtudod barkácsolni a gyárit is szétvágod kibelezed teszel bele egy perforáltcsövet köré gyapotot mint a sport doboknak és annyi így legalább megmarad az "E" betűd ;)
köszi. amúgy ez nem az enyém, nagyfaterom robógójáé. akkor megy felújításra.
Kössz a válaszokat.
És esetleg savállócsőből csinálni egy végdobot és gyapotot rakni bele?
Vélemény?
Probált már valaki "FOR" ILL. "BERTA" Dugattyút?
Az csak akkor dob a teljesítményen, ha szarul volt beállítva a keverék.
Végdob hangtompításán lehet variálni az biztos. Gyapottal.
Persze, ha szobacsengőnek akarod majd használni. Ez én igénytelen 50-esemnél a manual 1mm-t ír elő a legvégső esetnek.
ülés alatt van egy én úgyhívom hogy orr , légszűrő felett azt ha kiveszed valamennyit dob a hangon , és talán a teljesitményen is,de nem feltétlen ajánlom.
A hajtókar mozoghat-e oldalra...nem tőből, hanem a tetejétől..magyarul libeghet-e? ITT egy kis szemléltető videó
Sziasztok!Sokan vannak akiknek a dt megy 130at stb. és mind aztmondja hogy jól van a power beállítva. akinek hasonló tapasztalata van ossza már meg velünk ezt a beállítást mert marha kiváncsi vagyok.
Hello!

Segítségeteket kérném van egy DT 125r em full gyári rajta minden. Sajnos semmi hangja nincsen :S:S nem szeretnék sportkipuffra sok 10 ezret költeni valami olcsóbb megoldást tudtok nekem ajánlani?
Wössner.. körülöttem akinek 125-ös DT-je van mindazt rakott bele! és nagyon jó
Én is így voltam vele, hogy nem ragasztom fel, de csak 3 kicsi matrica, nem lett tele matricázva az egész, és így szép. Jól áll neki
Szevasztok Dt-sek :) hát köszönöm akkor a segítségeteket még annyit , hogy 80-asba van Vertex , Pro x vagy valami értelmesebb dugattyú a sima 3800 ft-os "YAMAHA"-nál ?
Jah, és a légyhűtés mellé 10 felett forgatunk egy 36 éves motorral.
Tényleg nem kötözködni akarok, vagy mittomén, de a kalitka nem bronz, hanem bronz bevonatú mert annak eléggé kedvezőek a tulajdonségai de annyir anem drága mint az ezüst (özött)

Nekünk az Rd ben 2 év alatt nem állt meg, benne van eddig úgy 10 race meg pár edzésnap és ebben volt tévedésből 18-as kompresszóval menés is, amilégyhtéses 350-estől elég meredek, szóval azért az annyira nem xar:)

Természtesen, a majd kétszer annyiba kerülő prox nyilván jobb.
Barkácsboltokban lehet kapni.
Kár azokért a monsteres matricákért a dt-n. Annál már csak a "tuning"kocsik oldalán a kivánságlista ami gázabb :) :) :)
ezt sztem a műanyag paszta nem tüntetné el..de holnap lehet kenek rá kicsit..van itthon valamiféle köszi
hol vetted azt a tapétát? még lehet kipróbálom melegítettétek a fóliát és közben nyomtátok ráfele vagy mi a here? csak az a baj, hogy most raktam fel a monsteres matrinyákat...kicsit feldobja...de lehet tudnék még szerezni ha jó lenne ez a fóliázás
nekem volt pár karc az előző tulajtól...vettem müanyag pasztát és nem is látszik
Mi is elég sokat használtuk terepen... És mi fóliáztuk az idomokat. kb.: 700 ft 1méterx40centis öntapadós tapéta. Ezzel ragasztottuk le az idomokat. Közben melegítettük, és szépen ráragadt minden hova. Már 1 éve rajta van nekem és elég jól bírja.