Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha abba jó akkor a détébe kiváló. Szerencsére volt már szerencsém ilyet látni tesközelből, háááát, nem amateur
Van! Én simát kértem.
Gyújtás oldal: 25X44X8
Olajos oldal:FWJ 32X44X8 TS E10 OUTSIDE- ez dupla, mindkét irányban tart.
postáznak is GLS-el, asszem 2 rugó.
de tud adni teflonost is.....
Mekkora a mostani méret?
Köszi! gondoltam, hogy van valami szerepe, na de, hogy ilyen nagy azt nem
szimeringük is van "dt-méretben" ? ha van melyiket rendeljem?
Ha DT 125 öd van akkor mér nem veszel bele PROX, Wossner vagy hasonló dugót?
ja és még 1 kérdés , van egy ún. BERTA dugattyú (magyar) azt valaki próbálta vagy szerelt már olyat?
apuci: hajtókar nem annyira érdekes nálam inkább dugattyú szerinted ne bizzak ilyen gyárinak mondható dugóba?
Levi: Igen!

Jacek: Az feszíti ki a gyűrűt a falra, mivel a kompresszió menne be a gyűrűhoronyba, és az feszíti a hengerfalra a gyűrűt.
De mivel alsó, így kisebb a nyomás.
És oda kell, a keskenyebb gyűrű...
80-as DT alsó gyűrűje alatt van egy kis lemezke...az mire való?
MUMI!

Lecseréltem az olajat a váltóban...sokkal puhább és finomabb lett a váltás és simán veszi az üreset!
Ők azok akiket mondtad hogy a legolcsóbbak?
hali!
ha valakit érdekel egy UFO sárvédő az szóljon, DT-n volt, festék kopáson kívül semmi baja, se repedés se törés nincs rajta, 2e-ért vihető.
Főtengőcsapágyat, a Milleniumi KFT.-nél tudsz rendelni Pestről, a 6305 R1-es csapágy 3850.- Huf.
Innen...........:))
Az a For Yamaha. Gyárinak mondható, de mégsem az.
TKR hajtókart akartam én is a 125 "R" -be.
Megegyezik a pannónia P20-P21-esével.
Olvastam Pancsi fórumon, nem ajánlott, sokan szívtak vele, mert bronzkosaras.
Ideig-óráig jó, állítólag.
Mindenki Proxot használ, annál ezüstözött kosaras a tűgörgőház.
Én azt vettem, 20.200.- Huf, meg 4500.- a berakása.
Hát jah.
Elvileg ugyanazokat a sémákat kellene alkalmazniuk, mint nekünk annó a honvédségnél.
No szakáll, csak bajusz, az is megfelelő hossz.
Rövid ápolt haj.
Sapka hordása télen nyáron, mivel azért van téli-nyári viselet.
Jah és csak sapkában tiszteleghetne, mert ha nincs rajta esetleg, akkor csak főhajtás, vagy főemelés dukál.
Itt volt az EU csúcs (6 hónapig) annyi volt a rendőr mint a veszett, de egyetlen tisztelgést nem láttam.....
Há ez van.......ez a fene nagy Demokrácia.....
Oszt pampognak, hogy 20 év után nem mehetnek nyugdíjba....
Én már 18 éve dolgozom, abból 12 év nehéz fizikai munka....
De én ne pampogjak. :(
van még egy dugó márka amiről még sosem hallottam " FOR " ez a neve valaki probálta már?
egyéb vélemény , van akinek most is az van benn?
Teljesen megfelelő.
levegős rd 350-es racemotorba is azt toljuk, bírja.
Köszi szépen!
Sziasztok!
TKR Dugattyú ill. hajtókar szettről mi a véleményetek? DT - be elmegy vagy inkább a márkásabb?
Aztán majd lehet a vázat hegesztgetni. Az 50-es kínai endúrók kivitelezéséről annyit, hogy egy nagyobb fékezésnél az első kerék beleér a hengerfej bordáiba.(nem hajlik, csak annyira összenyomódik a teló)
az első telót szétkapnám,és a kérdésem az lenne,hogy mennyi olaj kellesz újra bele,külön-külön.?
mintha 5-5dl-re emlékeznék,hogy annyit olvastam.
az első telóban szerintem nincs olaj már,szétszedem,és veszek bele szimmeringeket is,rendberakom,nehogy baja legyen már szegénynek :)
haverom előző héten vett egy 0km-es 125ccm-es 4t-t,valami supermoto feelinges kínai gépet boltból 2 év garanciával 200 ropiért,50-esként ... xD
másik haver ugyanolyat vett használtan,valami 10000km van benne 260e ft-ért(50-esként úgyszint).
de hangja mint valami 400-as drz-nek ... :D
Akkor követtétek el a legnagyobb hibát.. ha jófejek hanem én tagadnám.

Ismerősöm ismerősét megfogták a multhéten 80-as DT vel. Hengeren rajta volt a 79ccm. Elvileg 30 ezer+ 6 hónap eltiltás.
Jobb ha halgatsz :D amikor mindektőnnket egyszerre a DT-vel és megmondtuk mhogy hány ccm es ? :D na mivan akorsevolt semmi : D