Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Leteszem a nagyesküt, hogy a fakabáton nem lehet napszemüveg.

Mobitelefon sem lehetne elvileg, oszt mindegyiknál vna mégis.
Képmutató szemét banda.
Engem megbüntettek anno, mert a lakott terület tábla előtt mentem a bicikliúton, aztán nem a tábla előtt (az árkon keresztül) mentem ki az úttestre, hanem 5 méterrel utána a kereszteződésben. Persze felhős időben a rajszemcsi kellett.
tipikus mucsai hatalmaskodó türhő paraszt.

az iylet nyugaterurópában kiperelnék a gatyájából.

Mia z, hogy nincs láncvédő?
nem kötelező.
Éa festéshez mi a fasz köze van?
Semmi.

Gané kisemberek, akik azt élvezik, ha tiniket szivathatnak.

Mindíg is voltak a társadalomban iylen emberek, gusztustalan .
Az épp elég öreg, hogy még rosszabb legyen :)
Értem. Én egy kicsit fiatalabbat szeretnék, 2000 utánit.
1994
a teló tetején, ki kell venni biztosító acélgyűrű álltal tartott kupakot /óvatosan mert a telórugó kilőheti a kupakot/ és be kell tenni ez a kupak alá, valamilyen hosszúságú távtartót ami nagyobb előfeszítést ad a rugónak. Én pl. 4 cm et tettem bele, és sokkal jobb lett
azért ez nem így működik..ha valamibe bele tud kötni akkor megbüntethet...nekem volt, hogy megállítottak simsonnal és próbáltak kötözködni...de nem tudtak így elengedtek...fél órás igazoltatás volt
Szia!
Pár szóban le tudnád írni, hogy hogyan is lehet keményíteni az első telón? Előre is köszi!
ha meg akar büntetni a rendőr meg is fog ...
engem sámsonnal 1x megállítottak tavaly télen,és hát nem volt menetvilágítás vagy mi hátul,akkor az első fényszóró szerintük elég gyenge volt,nem volt visszapillantó tükör,belekötöttek hogy nincs láncvédőbakelit rajta,a festés is milyen,az új enduró gumira hogy kopott,és már cserélni kellene!
de elkérték biztosítást,jogsit,lakcímkártyát,ezután megkérdezték hogy dolgozok-e,már készültek a karácsonyra egy kis ajándékkal a számomra,és mikor mondtam hogy még tanulok,diákigazolványt mutattam,visszaadták a papírjaim,megmondták hogy másnap dél körül erre fognak cirkálni,meg ne lássanak a sámsonnal ... -.-
kérdezd meg a szomszédjait hogy mit szólnak a géphez .... :DxD
hát nekem pont tegnap volt egy "esetem" szomszéd városból jövök hazafelé...és megállítottak a rendőrök...megnézték a papírokat meg a motort...és aztán volt egy olyan mondat hogy többet nem szeretnének látni ezzel a motorral...ma ismét megállítottak és közölték hogy tévedés mert összekevertek azzal akinek egy 125-ös fekete DT-je van...elnézést kértek és tovább engedtek....szóval..én nem nagyon kockáztatnám a 125/50-et...de ha kell az anális élvezet... amúgy én vagyok olyan flúgos hogy 6 nap alatt mentem 860 km-t?
Értem
Hát megpróbálom, aztán kíváncsi leszek...
Az az igazság hogy inkább erdő ,illetve endúrózásra lenne
Meg faluba mászkálni, ahogyan eddig is, persze azért megcéloznék nagyobb távokat is de csak ritkán:D

Köszi az eddigieket, de vásárláskor mire/mikre kellene figyelnem?
Örülj neki mert kibaszott nagy szerencséd van...oké, hogy a rendőrök is emberek, de nem fogják szó nélkül hagyni nyugizzál Haveromnak 2 évig volt 125-ös DT-je...2. évben végig kergették, alig mert vele kimozdulni..így inkább eladta
Hát nem tudom.... 1.5 év alatt egyetlen egyszer sem állított meg eddig rendőr (lekopogom) és remélem ezután sem fog...
Attól függ milyen rendőrt fogsz ki, mivel ők is csak emberek...
haveromnak ugyanilyen dt-je volt mint nekem,első nap mikor elhozta elment a kútra tankolni.
a benzinkút előtt 200m-re álltak a rend éber őrei,és le is állították,és nézegették a gépét.
kérdezgették hány köbcenti,ő mondta 50-azok meg azt erre,hogy ez bizony 80-as látjuk rajta ... -.-
végülis kiegyeztek abban,hogy megtankolás után sipirceljen rögtön haza.
az a 125-ös kis dt 4 ember alatt 120-at ment,viszont 1 ember alatt is 120-at ment ... :DxD
jó volt,csak elektronika terén az ő dt-je megfeküdt ...
nem merek, biztos valami feketemágiás szekta irata

azt még a végén meg kell néznem egy egész vidámvasárnapot ,hogy megjavuljak
eddig úgy 14-15 hónapot használtam. /2009. aug. 13. án vettem/

és ez alatt került bele óra szerint 18.200 valahány

ócsóbb lenne a benya, vagy több pénzem lenne, ez már kb 50.000 lenne
Fekete Olaj Mítosza - keress rá gugliban
igen, úgy havi 1000 km bele kerül kb
nyári szünet.
Jaja, elég feketés az eredeti sötét vöröshöz képest
Jaj, most látom, hogy 3 hónap alatt jön Neked össze a 3k. Úgy tényleg gazdaságos. Nekem egy nyár alatt a négyszerese Nem szóltam
az első fék nálam is gyenge, én newfren betétet használok

Viszont a telón elég egyszerűen lehet keményíteni, olyanra ami neked kényelmes
Szerintem meg az a legjobb, ha minden tél végén leengeded és újat bele. Elég neki szezononként 1 olajcsere Viszont amit egyszer leengedtem azt én sem tölteném vissza az biztos