Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.Lovasgatom itt a dötö árait.Ha szabad egy megjegyzést. Nekem egy 2004-es AM blokkos van.Gyári folytott állapotban vettem 210.ért./245 volt az induló ár/ Csere:láncszett,fékbetétek,fékolaj,szimering,komplett gyújtás,akku,tükrök,markolatok.Kapott egy 30l-es túradobozt,csináltattam egy,kifejezetten ehez a hengerhez hangolt rezót/10500rp-re van hangolva/19-es dellortó karbi.A vége kevéssel 100 alatt,de hátszéllel fölötte.utazó:70-75,a térképről lemegy ezzel a tempóval,fogyi 3,5-4lityi,de inkább 4.Nem tudom mennyit érhetne,de eszem ágában sincs eladni.Egy megbizható,mindennapi használatban lévő kis vas.Én szeretem,ha valamikor lecserélem aszt hiszem,csak hasonló tipus jöhet szóba.Széles utat olcsó benyát mindenkinek.
Üdv! Hanyas évjárat? Ár?
egy felújítás rám férne
150 ezer ft
Leépültetek teljesen szellemileg...............
háhá :D
dehogy veszek....elég nekem ez az 1 is
te igylátod de más meg máshogy :D te már ugyseveszeltöbb DT-t :D
1 DT sem ér 190-et.....én nem adnék egyért sem 140-150-től többet..még ez is sok
egy hétvége alatt le lehet amortizáéni 140 ezer alá is :D
Hát hidd el lenne aki megvenné anyiért: Dmostani állapotába közeljár hozzá :D
pedig nem ér annyit..ezt te is tudod
hát jade az enyimet 190 en alat nemadnám :D
Halii emberek lenne egy olyan kérdésem hogy a gyári 125 ös főfuvóka mekkora? Mert az enyémbe 240 esvan-.-" és besokal elég durván ... Valaki helpelhetne 1 kicsit:)
Hátha valakit érdekel... http://www.kepesmotor.hu/yamah...
DT az híres... :DD
Nem tudtok krossz lábtartót eladót? Kéne egy pár nem arany árában .
Tegnap este voltunk fenn egy kisebb csapattal citadellán, és jött egy csoport spanyol vagy talán olasz fiatal, de inkább spanyol. És ott kiabáltak egymásnak és mutogattak Eszterlánc gépére, hogy DT! DT! DT!
Hát, aki komoly eladó, és nem kajára kell a motor ára, annak aztán magyarázhat a vevő bármit... legfeljebb nem jön létre az üzlet
így igaz csak eszmecsere
Mennyért adod?
én meg 40-ért vettem a dt-m és most járok 100-nál,de még kell rá vagy 100 .... xD
kell rá még.:első fékrendszer,furatás,kormány,leállítógomb,idomzat,féklámpa,hőgo
mba,duda,oldalsztender,újravezetékelni,lefesteni,láncszett,első-há
tsó gumi,2 tükör,2 kézvédő,első-hátsó teló ki van nyírva,2 markolat4db. index,benzincsap,olajszivattyú sincs benne,karbi szétbarmolva,összes bowden csere.
A dugó eltörik,én azonnal bontom meg ... :D
Nem vita csak beszélgetés
Látom megy a vita a DT árakról....
Én tavaly 135 be vettem és már kb 230 ezernél járok... és 130-150 körül találok olyat mint az enyém...
értem én...nekem is első teleszkópok most lettek felújjítva, első fékbetét csere, új üléshuzat, új teleszkópgumi, új mini index-ek, új kormány, dugócsere, tűgörgő csere, új láncszett...meg a hűtőt kitisztítattam.. azt hiszem ennyit csináltam a motoron mióta nálam van...ja meg előre új égők..meg elől át alakítottam H4-esre...ennyit csináltam vele...ha 150 ezret ér akkor nálam marad nincs nekem ezzel a motorral semmi bajom. csak már csinálom az1-et és nagyobb motort szeretnék venni....