Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tavaly újjítottam fel az egész blokkot dugó fúrás főtengő szimeringek. Idén új gumik kormány fejidom. Stb igaz csak lc1. Ezért kb 100ért se tudnám eladni ami azért bőven kevés pénzhez és időhöz képest.
én is most újítottam fel..igaz csak egy felső generál volt mert a főtengő jó volt meg a csapágyak is...én tényleg nem használom terepen mert írtózok a tereptől meg minden...én csak aszfalton használtam és ez az állapota is tükrözi szerintem.Nem tudom mennyit érthet az én DT-m..de 150-ért biztos nem adom el! Nem is azt mondtam hogy 200 ezer...de 150-nél többet ér szerintem...mondjuk ez az én véleményem!
haverom nemrég vett asszem egy xl600-ast 100 valamennyi ezerért...faszán megcsinálva csomó minden felújítva benne...egy hengerfej tömítés kellett bele és pöpec...persze az ilyet ki kell fogni...
Nem kéne rá költeni..kb 40 ezer forint és tökéletes, hibátlan állapotba lehetne hozni...a blokkját most megcsinálom..azon kívül kéne még rá egy fényezés...és annyi...és ha a fényezést rádobnám akkor sem érne többet 150-nél....nekem...ezért ha egy módom van rá akkor ősszel a motorcserénél a kis DT megmarad
Sajnos úgy hozta az élet, hogy az ilyen tányér meleg levest nem érő nagyköbcentis endurokat szoktam javítani.
150ért egy rakás szart adnak, nem motort, max csak ahhoz hasonló dolgot.
De egyébként vegyük a te dt-det. Lehet rá kellene költeni simán egy százast, hogy tip-top állapotú legyen. Mert hát biztos a manual szerint tartottad karban. :) Nomeg nem kevés munkaórát dolgozni vele. Mégis mennyiért árulnád?
150e-ért ha jó állapotú, hibátlan akkor az nem sok érte. Főleg ha nem akarsz vele dolgozni.
Az enyém is tökéletes állapotban volt mikor vettem, nem költöttem rá jó darabig..csak mentem..mégis 150-ért vettem De amúgy ha megnézed...ezeknek a kis köbcentis motoroknak irreálisan sok az áruk...oké, hogy ennyiért adják...de szerintem nagyon sok értük. Ennyiért már külföldi papíros nagyendurót lehet venni De ez egyéni vélemény...ha még egyszer ott járnék, hogy kis köbcentis motort veszek megint DT-t vennék mert nagyon strapabírok, de nagyon megfontolnám és nagyon megnézném az árát..és ha lehetséges akkor lealkudnám a béka seggére...mert nekem annyit ér
Csinálj egy tiptop 80-ast 150-ből, aztán meglátjuk sikerül-e :)
100-ért hulladékot érő leélt dominatorokat is lehet venni, ha már itt tartunk. Persze a dominator fórumban ott meg azt mondanák, no de hát az mégsem csak egy szutykos dt :) Nomeg kb két ladát is vagy egy egyes papiros swiftet is.
Talán ami valamire való és nem szutyok, azt pont azért adják annyiért. Egy csak menni kell vele és nincs tele kisipari magyar szarokkal Simsonért is zokszó nélkül elkérnek 100k-t. Persze azt belehet mákolni olcsóbban is, de a piaci ára ennyi. Mindent annyiért adnak el, amennyiért megveszik. Ha neked nem telik rá vagy te nem adnál érte annyit, mint amennyi a piaci ára az a te problémád. :)
mert mennyit gondoltál érte? 200 ezer?
olyan horror árakon adják ezeket a kis "szutykokat", hogy beszarás...okés, hogy nem simson, meg, hogy "jól megy" sokat bír...de ennyit nem ér amennyiért fent van sok DT...ilyen 180-190 ezreket...
hát akkor az én DT-m mennyit ér? 150? hát 150-ért akkor marad nállam!
nézd meg 10x is,hogy stimmel-e,mert neked is lc2 van,nem 1(elől az 1 dob,2 meg tárcsa)
én sajnos tudom,ittvagyok 40kg elektronikábal potyára.

üléshuzattal kapcsolatban meg vegyen fel aki keresett itt.
ricsi22@yahoo.com

navah. ha gondolod te is felvehetsz,hátha van olyan cucc ami kell neked,nekem meg nem.
10 + posta ?
mennyiért?
80-asét 150? annak elég tip-topp-nak kell lennie.
125-ösök mennek annyiért!
Ülés áthúzós dolgot megtudnánk akkor valósítani?
Múltkor kérdeztem dellortohoz keverékállító csavart mennyi lenne de nem mondtál árat. Mibe kerülne akkor?
80-asról beszélek
Figyelj..attól függ ki mit tart reális árnak...szerintem egy átlag állapotú DT-ért 150-160 ezer sok...egy nagyon fasza állapotúért talán még elfogadható...én ha most az enyémet eladnám...felújítás után...talán így adnám 150 körül
ez sem dagonyás kép...na meg bedobva a dagonyába nem is volt az enyém sem...ebben szerintem semmi durva nincsen...de te érzed
de a hírdesébe nem tennéd fel azt a képet amin épp bevan dobva valami dagonyába;) erröl van itt szó nem a zsákbamacskárol.
Jacek-Levi!
Ezen hiába vitatkoztok, a Dt nem utcai motor, és aki ilyet vesz, valószínüleg tudatában is van :D
Másik....Jacek, valóban jó dolog, ha elárulod az eladónak, hogy miket csináltál a motorral, de arra ne számíts, hogy a motor reális árát fogja fizetni. Kimagyarázzák ezek a vevők még az alsó nadrágodat is, szóval ha segítessz nekik, akkor ne várd, hogy annyit fizessenek amennyit szeretnél.
Helló Rics!
Úgy néz ki az msn nem a megfelelő csevegő eszkösz jelenleg, bár lehet, hogy a te neted yahood okoz valami galibát. Mindenesetre megadom az e-mail címemet, próbáljuk meg ott, aztán ügyeskedek addig egy skypot is, vagy valamit amivel könnyebb és egyszerübb lesz a dolog.
tehát:
wencynos@freemail.hu

Most pedig téptem melózni :S
Hidd el, hogyha el akarom adni, és megkérdezik, hogy használtam-e terepen..nem fogok azt mondani, hogy nem....és képet is mutatok akár, nem árulok zsákbamacskát