Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor majd ha elakarod adni a motorodat olyan képet tegyél fel a hirdetéshez ahol tengelyig áll a motor a sárba ;) vagy legalább be van borulva a buzába
a DT nem sportmotor...néha ki szokták vinni terepre is az emberek
ezzel a képpel biztos mindenki a Te gépedért fog ugrálni....
most is fent vagyok...egészen 11-ig megy a noti,elérsz msn-en.
Heló! nekem van egy nagyon szép állapotu dt-m eladó ha érdekel hívj 06202606399
civil szinten kb semmi előnye a síktolatytúsnak, azon kívül hogy némelyiket nagyon könnyű szerelni (vhsb)
125 ös vízhűtéses elöl és hátul is dobfékes dt-ről való komplett gyújtás postázni tudom az árról megegyezünk!
Helló Ricsi!
Wazz....én nemtom mit szarakodik ez az msn, de már a tököm televan vele. Szóval én írtam ám aznap neked msnen, csak valószínüleg nem kaptad meg! Szóval...itt írd majd meg, hogy mikor leszel fenn, aztán úgy készülök én is!
Mi a különbség a síktolattyús és a körtolattyús karburátorok közt?
Azt tudom,hogy melyik hogy néz ki,de pl. melyiknek mi az előnye,mivel jobb mint a másik? :S
Az előbb linkelt oldalon érdemes megnézni az "electrical 2" alatt a power motor árát
Elvileg ez gyári. De szerintem egy Wössnertől nincs jobb.
gyári dugót lehet ezekhez kapni?:O 1. túlméretest? vagy egy kész vagyon lehet?
Fogyasztás: átlagosan 4-6 liter. Minőségi alkatrészekkel összerakva, és ésszel használva (ez még fontosabb talán) 20 ezer km simán. Utazó egy személlyel normális áttétellel 80-100 között mozog. A henger aljára bevan ütve, hogy 124 cm3, de "pozitív" ütés, tehát domborodik. Lecsiszolás után van lehetőséged befelé ütni amit szeretnél. Bár vedd figyelembe, a mai rendőrök nem hülyék, és a dt sem kis testalkatú motor. Ha rájönnek akkor okirat hamisítás, biztosítási csalás, stb. Vagy 2 év biztos.
Üdv Mindenkinek. Szertnék venni egy 125-ös dt-t. Szeretnék néhány dolgot kérdezni: Fogyasztás? Megbízhatóság? Mennyi az utazósebessége?

Ja és még annyi hogy a hengerben hol van beütve a 125ccm? El lehet ezt valahogy tüntetni és beütni 49-et?(csak B-s jogsim van)

A típustáblában is benne van h 125? Ezt le lehet fúrni v valahogy eltüntetni?

Előreis kössz mindent!
ja igen és ez a legjobb fórum, vagy esetleg "indekszen" megy az élet?
sziasztok!
nemrég ugrottam bele egy 92es DT80-ba sokévnyi motorozás-kihagyás után. úgyhogy volt vigyorgás rajta.
megtetszett a külseje szép nagy, vizes, 6seb mi kell még ugye.

elsőre mai feltűnt hogy kissé mintha melegedne, amikor húzom neki folyamatosan túlmegy a hőfokmérő a közepén kb 3/4ig, pirosba nem, aztán alacsonyabb fordulaton visszább jön a mutató.

másik hogy a 6-at néha nem veszi és mégegyszer rá kell húzni.

mégegy kérdés hogy olajat szeretnék cserélni benne, milyen olaj vált be neki? (kaptam hozzá valami Motul 10W-s hajtóműolajat)

le akarom ellenőrizni majd a különolajzást is, hogy rendesen működik-e, ezt nem tudom lehet-e állítani vagy kell-e és hogyan nézhetem meg.

a gép egyébként jó, kell vele foglalkozni de szép lesz és jó szal még az elején vagyok. Anno sokat simsonoztam, régi tapasztalatok vannak, meg off honda mbx meg mtx volt..on

köszönöm üdv
Hi

én kerestelek UFF
csak írtam neki,hogy ilyenek ezek a dt-k...
Ez más lesz. Gy. kapcsoló gond, vagy amit apuci mondott.
Én meg már láttam...
közel 1,5 éve se POWER,se világítás...kicseréltem a létező ÖSSZES elektronikát,van itthon 5 cdi-m,3 lendkerék alaplappal,5 fesz.szabályzó,meg vagy mégegy motornyi kábel...
most ott tartok,hogy Wenci gépét megveszem donornak,mást nemtudok...
csak sosincs fent msn-en
0,75mm .
De az nem etalon.
Onnan le lett faragva, alulról, és felülről is a hengerállványból, feljött a dugó színig.
Azt hiszem így 1mm volt a présmagasság?
Már nem emlékszem pontosan.
Öregszem....
Valami olyasmi..........bár én ilyet még nem csináltam soha.....
Lehet illik, de én annó nem tanultam, bár lehet többet megy vele el úgy a motor, mint már írtam, párat összeraktam, de még egyiknél sem volt ilyen gondom....

Gyárilag is letörik?
GI, és emzoli jobban otthon vannak a tunyingban, reméljük feljönnek, és felhomályosítanak...
Jaaa...így már vágom
Eszterlánc motorjánál mekkora tömítést raktál?
Mikor belefűzöd a dugót a hengerbe.....:)
Akkor meglátod mennyire jön fel a dugattyú.

Eszterlánc motorjánál, még volt 1 mm.......
Holnap jön meg a dugó.
Hengert nem húzta meg, nincs válla.
Törés alatt mit értetek? Csiszoljam, vagy reszeljem meg hogy ne legyen éles?