Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép a henger?
Akkor vegyél bele egy új For Yamaha dugót, oszt Gooooo!
Törd le az éleket a csatornáknál, és rakd össze.
Mindjárt itt az ősz!
Apuci tudsz valami jót mondani a hegeremre...mert a SportMotor társaság eléggé érdekes dolgokat beszél...
Fűzés?
Először dugó, + fúrás.
Utána fűzés, azután lehet számolgatni a tömítést....:))
Tán kapcsold vissza a vészleállítót ON állásba.....
Okés, akkor 0,75-öst próbálok bele csináltatni. Amúgy a lemezke, ami eddig volt benne az 1mm vastag volt...plusz még volt tömítő is
0,75-ös elég bele.
A 80-asban amúgy sem jön fel a dugó a henger tetejéig....
De láncolajzó sprayvel, fújd be vastagon a tárcsát.
Azután széles utat.
Holnap ne ugorjunk át hozzád?
Mondtam! Húzd szét a dugót! Ha nincs is rajta a kapcsoló, akkor is van szikrája. Mert ez úgy működik, hogy letesteli a gyújtást ha off-ra teszed.
henger mögött vagy előtt már relative kis sebességnél is inkább megfékezi a levegőt, azért raknám oldalra, elég ha álló helyben, üresjelző kapcsolja.
jövőhéten elviszem profi szerelőhöz és majd csinál vele valamit :D (haver)
A komplett elektronikát átkell nézni, megkell csinálni, előző tulaj nagyon összegányolta
Hello!

Segítségetek kérném. Eszméletlenül súrol a DT men a tárcsán a fékbetét valaki tudja hogy lehet gyorsan és egyszerűen beállítani őket hogy ne érjen bele a fékpofa a tárcsába?
nagyon elmente a kedvem a DT-től -.-
ilyet hogy leveszem a gyújtást és amikor szétszedem a kapcsolót BÁRHOGY kapcsolom nincs szikra és BÁRMIT csinálok vele nemakar szikrát adni még nemláttam.
Milyen vastag legyen a tömítés, olvastam, hogy Apucinak a 125-ösben 1mm vastag van, ami 0.75-re tömörödik össze, a 80-asba is jó ez a vastagságú, vagy esetleg más kell?
Ezer köszi
Csak az egyiket találtam meg, estére a másikat is betudom írni.
Oszolik József
06-20-961-5074
1061, BP. Jókai tér 3.
Nyitva: H-P 7-16 óra
Próbálok közelebbit keresni..ugyanis Pest 250 km-re van ide...de van sok Pesti ismerősöm, meg tudnám oldani..de hátha van közelebb is Azt megköszönném, hogyha a telefonszámot leírnád, és ha úgy alakul akkor fel os hívom valamelyik nap
Szerintem vidd el a hengerfejet, az jó minta. Mást nem tudok. De lehet csinált már DT80-hoz, és maradt neki.
minta alapján csinálják meg? és ha nincsen normális minta? mert ami benne volt az szar?
Nem, mivel Pesttől 80 km-re vagyok, és apum első körben nem vitte magával a tömítést, csak beszélt mindkét emberrel. Jövő héten tud menni megint, akkor lesz tömítés is. Bár azt mondták, hogy lehet várni kell 1 napot mire kész
Akkor te még nem csináltattál?
Pesten, apum volt is megkérdezni, elhozta mindkét helyről a telefonszámot is.
Ezt hol csinálják helyileg?
igen klingeritből, a furat köről meg ilyen "tűzkarika" van. ez maga a tömítés alá a henger jön fölé a hengerfej