Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi

igen tudok.
helyileg hol vagy?
Az én motoromon minden gyári volkswagen festékkel lett fújva, a műanyag, a tank és áll rajta mint Katiba az a bizonyos.... Pedig már nagyon sok helyre sajnos odavertem a műanyagot is.
Váltóáramon méred?
így vettem a motort, motorikusan jóvolt, többit javítani kell, ezért volt 40 ezer.........
Etz 125-ön a kulcsal rakod rá a reflektort, ezenis 3 állás van gondoltam azlehet a 3. :D
Meg tudnátok mondani , hogy a generátoromból (yamaha dt 125 lc2)kijövő szálakon hol mennyi feszültséget kellene leadjon alapjáraton? ami megy a trafóba az 2-3v között ad le de a többi rejtélyes :). Nem ad semmit :(
Benzincsap alatt egy T elosztóból vezetném föl, hogy ne kelljen a tankot fúrogatni.
Ha csinálni akarok közlekedő edények elvén egy átlátszó csöves benzinszint "mérőt", mekkora csővel érdemes, hogy ne csaljon sokat?
világítás így nem tuti, hogy lesz. ezért szedd ki a kábeleket, és próbálgasd ki, hogy melyik a gyújtás, a többit kösd vissza. Ezután a kormányon, a gyorsleállítóval le tudod állítani. Ameddig nincs megoldás, addig jó.
Kövesd vissza a kapcsoló kábeleit, ha széthúzod a csatlakozót, akkor menni fog a motor. (grat a yamahának a biztonságért...)
2-3ezer egy kapcsoló kb. Most hirtelen nem tudom, hogy a kapcsoló az áramot szakítja-e meg, vagy letesteli-e. Meg lehet oldani. Amúgy szét tudod barmolni, de nem biztos, hogy egyben marad. Amúgy neked milyen fényszórót kapcsol? Nekem csak a gyújtást szabályozza. A világítás külön van (nekem gyárilag állandóan világít, de ami nem, azon is a kormányon kapcsol)
vagy a legegyszerűbb ha műanyagra való lakkot fúj rá mint ami autó lökösökön van. Mert szerintem autófesték az fémre van ez meg műanyagra :) nem kötekedek :)
Ha normálisan fel van csiszolva, és le van szórógittelve, majd az is finoman felcsiszolva majd erre autófesték+autólakk az azért aránylag jó. Az enyém így van csinálva, 1.5 éve fújtuk ,még csak a h lámpa körül a kis kereten pattogzott meg, máshol teljesen jó. És azért van használva a gép

Amikor murvás megszáradt vízmosás szerűségben megfektettem akkor megkarcoltam a sárvédőt és a fejidomot. A karcok és a kavicspolír azóta is ott van, de mellette nem pattogott le a festék azóta sem
köszi
Pl. Eggy normális autófesték nem.Lökhárítókon is áll nagyon sok évig...
NAGY BAJOM VAN! XD
A motorhoz nemkaptam kulcsot ("majd ha megtalálja felhív éselküldi postán") Persze azótais hív.
(rajtavolt a gyujtás) most kipróbáltam egy csavarhúzóval hogy rátudom e adni a fényszórót, RÁTUDOM :D
DE!
Levettem a gyujtást és természetesen most nemtudom ráadni.
széttudom valahogy barmolni úgy a gyujtáskapcsolót hogy bármivel (pl csavarhúzóval tudjam kapcsolni, vagy szerezzek újat?
köszi a választ. Én is ettől tartottam. Úgy vettem észre, hogy a műanyagról a festék könnyen lepattogzik.
Üdv a klubban

Az az igazság, hogy szinte lehetetlen ezekhez gyári idomokat használtan szerezni. Újat lehet venni bármelyik Yamaha szalonban ,de egy idomszett kb annyiba kerül mint itt a dt fórum összes détéje együttvéve

Érdemes inkább az eredeti idomokat megjavíttatni, fényezni.
Tudom...pont ezért gondoltam Pistire...
1/1ben kimásolta valahonnan.
KTM fórumban találtam neked vitaalanyt... mehetsz kötözködni! (rezonátor működésről van szó a mai HSZ-ek között)
RONIS-t keresd!
Úgy hallottam, hogy valami kábelt kell letestelni, vagy a testelését megszüntetni. Nem tudom, az enyémből már az előző tulaj kiszedte a fojtásokat.
Adatlapomon a galériáimban találsz képeket.
igen, igazad van, mert Yamaha Dt lc2-m van. rengeteg motort néztünk mire megvettem - cpi sm és hasonlók, ezért írtam el.
így már nem kell kép.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
ELADÓ DT125R ÉS HONDA CR125R! BESZÁMÍTÁS LEHETSÉGES!