Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igaz, könnyebb rugni egyet rajta
Jól mondod, a lendkerék fordítva van fenn a főtengelyen, és a dekniben van benne az alaplap. Ezenkívül a rendszeres hidegindítás önindítóval megeszi az akkut. Nekem most Banner van benne, ami tudtommal egyik legjobb akku márka, és 7 AH, mégse szereti, ha hidegen tekertetem.
kell 1 önindító aztán egy másik dekni és asszem hogy még asszem másik lendkerék.... tiszta felesleges
"Te gyökér" a fa föld alatti része ,hogy tartozik a yamaha dt fórumba?

ja,én...csak nem voltál fent msn-en amikor én is.
majd ma este hátha
csak egy gyors kérdés...mennyiért húzták neked urja?
Esetleg valami tanács h hon kezdjek el rá öninditót keresni?
125R-re lehet tenni gyári önindítót, megvan a helye. De teljesen felesleges.
Azért érdekel mert azt hallottam h lehet rá valahogy tenni öninditót, csak nem tudom h igaz-e
DT125RE 1991. Teljesen gyári a motor.
a berúgókar helye megvan csak nincs kivágva;)
Lennél szives feltenni egy képet, hogy néz ki berugó kar nélkül. Köszi.
3000 körül
Hello!

A Segítségeteket szeretném kérni akinek már volt ilyen problémája. YAMAHA DT 125r tipusú motorom van és vettem egy cross csizmát feljebb állítottam a váltókart hogy aláférjen a csizma de még így is necces a váltás és nagyon felfelé is áll a váltókar így a lefelé váltás elég érdekes észrevettem azonban hogy elég rövid a váltókar. Esetleg valami tipp erre a problémára? Mert nagyon nehezen megy a váltás. Valójában ez az első csizmám is és még nincs is betörve.

Válaszokat előre is köszönöm.
Hello!
Keressek DT80 LC2 höz töltő és világító tekercset. De olyan érdekelne ami rossz szál szakadt stb.. akinek van a műhely legalján az kérem írjon. Jó lenne ha lenne.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
értem ! már mindent értek :DDD még annyit hogy mennyibe kerül egy tűgörgő 125-ös DT-be? (1990) Mert amit akarok venni abba ki kéne cserélni, minden más kivan cserélve csak ez nincs mivel rosszat vett !
meg másabb a futó mű is....szerintetek mennyit ér a DT-m?most lett megdugózva..új üléshuzat..mini index stb.
mx a léghűtéses...MCAdwee-nek van ilyen, azt hiszem 85 előtt gyártották, és az lc az régebbi pár évvel, mint az lc2.
Hello!
LC is ugyan úgy vízhűtéses csak annyi hogy ez még elől hátul dobfékes. Az LC2 az elől már tárcsafékes. Jaa és még a 2 között annyi a különbség, hogy az LC idősebb az LC2 nél.
és a dt-nél jó ha lc-s? :D mi a különbség az lc1 és az lc2 között? :D bocsi h ennyit kérdezek de most akarok venni én ez lesz az első motorom és akkor jót szeretnék venni
LC=liquid cooled vagyis folyadék hűtés
Sőt, az enyémen (2004-es DT 125 R) CSAK önindító van.
Mit jelent az LC2?
Kapott ma egy kis mókát a DT-m
Milyen fajta DT? Hányba gyártották? Gyárilag van?