Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Présmagasságról nem sok fogalmam van, és mivel hengerfejtömítés csere előtt állok, ezért szeretném normálisan belőni. Szóval mekkora a gyári magasság, illetve meddig lehet lemenni, komolyabb problémák (detonálás, tűgörgő-csapágyak szétveretése) nélkül? 125-ös DTR-ről van szó.
Hy! Láttam valaki Dt után érdeklődött :D
http://kepesmotor.hu/yamaha-su...
Jah...cserélni nem akarok, inkább kp kellene!
8ezer kmután használtról beszélek az új csapágy hézaga 0.03-0.04mm kézzel nem érezhető
Beszerelés után? Túlfedéssel van szerelve. A blokkba is szorul, meg a főtengelyre is. Az is csökkent a hézagon jócskán.
Megvettem a C3-as főtengely csapágyakat és érezhetően kotyogtak. Vissza vittem, válaszuk az volt, hogy C3.
Olvass utána, hogy mm-ben mekkora a hőtágulása, mekkora illesztési hézaggal készítik, aztán gondolkozz el, hogy kézzel mennyire szabad azt érezned! Mellesleg nem csak axiális(fel-le), hanem radiális (oldalra) illesztési hézagja is van a csapágyaknak, amerre, mint általános iskolában tanítják, ugyanannyira tágul az anyag a hőre, szóval ugyanúgy van illesztési hézag, ezért amit te magyarázol, hogy oldalra nem lehet mozgása csak föl-le az is gyökérség. Mindkét dimenzióban kell, hogy tudjon mozogni, de nem annyit, hogy érezd.
Álljár már meg. Itt nem ez a stílus megy. Cigi, kávé, aztán gondold újra. Ha kézzel érezhetően kotyog egy csapágy, az nem túl egészséges.
Te gyökér ott igenis kell lennie egy minimális játéknak a csapágyhézag miatt a főtengelycsapágyak alapból nagyobb hézaggal rendelkeznek a hőtágulás miatt azért szokták üzemelegen nézni na akkor nem kottyanhat a lendkerék
Igen, az enyémen is van.
Sziasztok, lehet h egy kicsit hülyén hangzik de hallotatok már ojanról hogy 125-s dt-n van öninditó?
nem biztos hogy more...
övegek nem szétdobálva a kocsi alatt,hanem összeszedve.
illetve a kutyák is élnek-képen legalábbis-
tehát 50-50%....
bár ez lehet,hogy nem is merci,hanem kínai suzuki... Nincs embléma

a grill begyujtáshoz van ien kis gázégő (olyan mint egy nagy vihargyujtó :D) sztem azzal mennifog, köszi!
Lehet házilag is csövet hajlítani csak nem egyszerű. Ha csak satu van, és hidegen tudod, akkor a csövet teljesen fel kell tölteni homokkal, és ledugózni, így hajlításkor nem roppan be olyan könnyen. A másik megoldás, hogy melegen hajlítod, ez jobb, de ehhez ugye kell valamilyen melegítő eszköz, pl gázlámpa.
Hali

Kevés már az olaj a motoromban (80lc2), most Valvoline Scooter van benne, ezzel volt bejáratva, tette a dolgát rendesen. De most mást szeretnék beletenni. A kérdés, hogy ráönthetek egy egy Castrol Power 1-et, vagy hasonló olajat a Valvoline-ra (ami rész szintetikus), vagy eresszem le?
Hogytudom a legegyszerűbben betenni a kipufogót az ülés alá? (helye van, inkább az a kérdés hogy hogy viszem be a légszűrőház helyére, házilag lehetséges meghajlítani egy csövet vagy csináltatni kell?
Megyek veled airsoftal csak veszek egy új motort az AK-ba :D
Helló 2002 es yamaha DT re keresek hátsó lábtartót konzollal együtt. Ha valaki tud az vegyen már fel msn en: g.mate14@hotmail.com .
Azt akarom kérdezni akinek ilyen gép van, hogy nekem se a pufóból nincs kivéve a fojtás se az elektronika sincs megpiszkálva. Ha valaki netántán tud gyári fojtatlan dt leömlőt,vagy olyan leömlőt ami szét lett vágva és ki lett belelve az is felvehetne! Előre is köszi
Ha gázspay-vel megyek az ér? Esetleg tuningolt airsofttal?
Jó hely lehet. akkor ott amikor elejted a telefont nem koppan
nem, lehet nincs is telefon

egyszer ide érdemes elmenni mert mind két műhely kinézetre kb a 60 as években megragaDT. Ott sétálsz az Andrássy úton majd belépsz a készítőöz és a 60 as években érezheted magad
ilyet már hallottam én is, csak házat kell fogni! Annál asszem 200ezer volt a beszálló!
ááá az egynesen jóó ha a lendkerék fel le lóg mingyá kicsit megkergetem az enyémet olaj nélkül mert még rossz és nem lóg
3-4 éve volt fúrással postával mindennel 17
ha jól emlékszem csapszeget is adtak hozzá
Egy telefonszámot nem tudsz véletlenül?