Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom... nem emlékszem rá... motoros találkozó...
ha még 10-15 km et mész akkor 1400 ért megkapod
és amúgy milyen dugót érdemes bele tenni ami jó is
ini
drága volt?
9 fölé forgattad?
A rolls royce- okban meg nem is használnak tömítést...

a k jetronic az a cápákban volt ,vagy már pl. az e 30 ban?
Végülis igen. Indiánok vannak ott nagy számban
Az valami cherokee- rezervátum?

nézd meg a hírdető email címét, valamit sejtet......
nem azt mondtam hogy a for dugó a rossz,és prox dugót vegyél.
szó sincs róla,mindegy milyen dugó (majdnem mindegy),haverom lc1-ében gépműhelyben legyártott dugattyú van,semmi probléma nincs vele,megy,pörög,tuti ...
nem márkás,és mégis jó.
80ashoz is lehet prox dugót venni
én a pinktől vettem yamaha beluga néven fut
csak bele kell maratni azt a 2 ablakocskát
évekig elment így.......
A péntekre még nem mondok semmit, mert mintha már lenne szervezve valami programom.
Pesten a Andrássy útnál a Jókai téren van két tömítéskészítő egymással szemben, bármelyikhez mehetsz. Minta kell, ha mákod van meg is várhatod kb 1400 ft
Nincs hozzá PROX.

*Dugó csere után eladó lesz a DT-m ha majd esetleg valakit érdekel...
Na most miért ne vegyek prox dugót?
mi baja lenne?
a Fortól meg elvileg mindig a kipufogónál baj vann!
VALAKI MAGYARÁZZA MÁR EL NEKEM EZT ÉRTHETŐEN
Szeva!

asszem 1.2 liter kell bele. Hiflo filtro szűrőt lehet hozzá kapni, elég olcsó. A repsol nem vált be, viszont a sima autós 10-40 es arany dobozos Liqui Moly teljesen megfelelő
HA tudok valahonnan kölcsönözni kipróbálom és majd megbeszéljük ha jó :D
Az a k.... karbi istenért sem akar beállni. Pénteken áttudsz ugrani segíteni kicsit? A gokartpálya mellett lakom.
Ha mégis cseréled, vevő leszek lehet az első kerekedre
Mérd meg mekkora lett az illesztési hézagod. Enyémen se volt karc, csak elkopott 8k km után. Most prox muzsikál benne.
Ha a 21-es helyett 18-asat beleraksz instabil lesz, mint az állat. Enyém 50-eshez képest jól megy. Vége 80, és a átlag robeszokat gyorsulásra is veri. A kínaiakat kétszeméllyel is. Homokban így is megy. Kisebb lánckerékkel szerintem lehet azt használni. Máskor használtam is.
hali

Gyújtáson felejtettem ma a 80lc2őt kb 10 órára. visszatöltődik az akksi egy pár km gurulás után normális töltöttségre?
Tudja valaki hogy mien 18-as elsőkereket vegyek a dt50-re? ( kicsit átakarom építeni szupermoto-vá mivel végsebessége az jó de valjuk be Terepre azért gyenge.
Üdv mindenkinek! Én és a testvérem szeretnék vásárolni két yamaha dt 125-öt!1991-es évjárattol! aki tud segiteni vagy épp neki van eladó dt-je az irjon választ erre az üzenetre,előre is köszönöm.Szabocls megyek környéke előnyben:)
Igen, volt alatta alátét is, meg szinte az összes csavar gyári a motoron. Ez sajnos látszik is rajtuk..
De ha lehet, inkább ne ossza, mert sületlenségeket hord össze.:)
Ha osztod az észt, legalább töltsd ki az adatlapod..............:))