Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fordított teleszkóp... Problem? elég egy balf*sz!
jó ez a kék TUNING DT...
vazze,az FORDÍTOTT TELÓ,tany tunyiig
nézzézek meg a háttérbe a babettát meg a simsont...
:D:D:D
vajon mit mér az óra?
Meg hozzá, hogy gyertya nélkül kell feltenni A csavarokat először érintőre meghúzni, utána ismételgetni a megadott sorrendben a húzásokat, egyre jobban meghúzni, nem egyből mint az állat. Én közben mozgatni is szoktam a dugót párszor, igazodjon a berendezés. Tudom tudom.. kontár vagyok
Én vágtam ki vékony, puha alulemezből, de ez levegős. Ez a tényen nem változtat: a töm. készletes szart sem ért.
A rajz csak a szemléltetés miatt
nem tudsz hengerfej tömitést?de ne azt amit a szettbe addnak nekem nem vált be!
én is irtam neki biztos lessz aki megveszi!
Írtam is neki 1 üzit hogy te gyökér fordítva van bennt az első kerék
Ezt árulja 250-ért és hidd lessz az a barom aki meg is veszi fordított elsőkerékkel
a Hülye gyerek fordítva rakta bele a teleszkóp rudakat de balfasssssssszzzzzzzzzzzzzzzzz
beindul, felpörög, leis megy a fordulat, de csak NAGY gázzal indul meg fütöl mint állat
Ezt nézzétek meg!mi a furcsa benne ?
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Nem tudsz mondani hogy hol lehet csináltatni vagy valami,vagy te csináltad az alut,te vágtat ki?
Elkadó a hercegnőőő!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kdx_
125_sr-4785855
:P
az a lemezes tömítés jó szar, nekem is kifújt, tettem bele szárazon, zsírozva, mittudomén, de mindig buborékot a hűtővíz
biztos jó lenne 10x akkora nyomatékkal meghúzva....... de akkor meg a tőcsavar szakadna széjjel
én visszatettem a használt kingelitest, de előtte óvatosan megkentem valami kémény szigetelő szikikonnal
mennyi olaj kellett a leonardo-ba?
milyet tettetek bele? szomszéd nyaggat hogy le kellene már cserélni
esetleg szűrő típust tudsz?
köszi!
Megmutatnám a szettben kapott réz színre festett szinte acél lemez hengerfejtömítésemet 0 összenyomhatósággal. Ha azt te meghúzod úgy, hogy ne fújjon át, akkor ügyes vagy. Én inkább csináltam belevaló alu tömítést.
Akkor lécci ird le h mi a sorrend.
Pont ugyan ez van haveroméval meg az enyémmel...más a kipufogója
Haverom vett egy 96-os DT80-ast és pont "fordítva" működik mint az enyém(92-es)! Az ő motorja szinte alapjárattól húz folyamatosan kb.:7000-ig és ott elfogy az ereje, az enyém pedig 6-7000-nél kezd lökés szerüen megindulni és 12000-ig meg sem áll a lendület ! Mi lehet ennek az oka? találkoztatok hasonlóval?
Miért szar ami a szettben van? az tökéletes ha a megfelelő sorrenben húzod meg a csavarokart azzal gond nem lehet!
Régen jártál erre! Rá se ismerek a DT-dre
3-4000Ft-os órabérből szakemberre nem telik.
Benzin-levegő keverékcsavarról beszéltem, a kisebbik réz csavar a karbin.