Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnézetem azokat az RX rezós képeket. Az kérdeném, hogy így ,hogy a végcső csöve nem konfuzor /lehet rosszul írom / végéből jön ki ,hanem kb a kúpok legnagyobb átmérőjénél kezdődik, mert belelóg jócskán a rezóba, így is érvényesül a szűkülő kúp , vagyis a rezonátor hatása? mert úgy tudtam ,hogy ezekenek a táguló -párhuzamos- szűkülő kipuknak az a lényege ,hogy üres a bele
É szerinted egy rotyogó az miylen fordulatú?
(arról ne mis beszélve, hogy a dötö kb ott dolgozik, ahol egy átlag rotyogó,csak a rotyogó mindíg fordulaton megy:)
egy jobbacska fojtás nélküli robesz is forog 8ezret...
Gyári, katalizátor szerű képződmény. Esetleg valamelyest növeli a csőhőfokok. Nyugodtan kivehetitek.
Az, hogy így hozzák ki a végcső fele, az gyakorlatilag standard, szokták így a cső közepéből kihozni, ha nincs elég hely.
Én is ezzel megyek, bár szerintem nagyjából amelyik olaj boltban 1500 ft/liter felett van az bőven jó neki.
Viszont a power1 meg magas fordulatúhoz van tervezve...a tied viszont nem az...ezért szerintem DT-be a legjobb a Repsol Moto 2T Sintético
De most akcióban 2800 a Castrol power...
scooter az robogó olaj nem magas fordulatu motorokhoz van tervetzve
Vagy egy táblával megveszed jó helyről és olcsóbban jobbat kapsz.
amelyiket a legjobb árban tudod beszerezni... én pl 2000-2200ba veszem a repsol scootert ár arányba jobbat nemtudok venni... motul 710-esbe az a jó hogy jó az illata :) castrol power1 túl drága és nem éri meg...

talán anyi hogy 1-2 srác castrollal megy (power1) robogó és sokkal hamarabb beadta magát a főtengely csapágy mint annak aki repsollal megy. lehet nem azért de ezt figyeltem én meg...
de most már szeretném visszatenni csak nem tudom hogy kell mert müszaki dolgok nem az erősségeim és voltam olyan hülye hogy nem néztem meg hogy volt bennt
csak mint a hülye gyerek kivettem
én is azt használom és lásd ma vettem ki a powert és nincs rajt lerakódás ami ugye bár azt jelenti hogy kiváló az olaj mert nem kokszol fullsintetikus
a Motul csak csak váltó olajba jó a benzinkeóverékhez mondom Q8 RS Extreme !
most már jó lenne megtudnom hogy tegyem vissza a Powerszelepet valaki tud segíteni?,
Castrol Power Racing vagy a Repsol sem utolsó
Q8 RS Extreme ilyen olajat vegyél bele
Az 1ik aranyárban van ,a másik meg platina árban :)
Szia! GI
Rx50 fórumon van kép szétvágott rezórol! Szerinted az gyárilag olyan és mennyire befolyásolja a működést?
És mi a különbség az 510 és a 710 között?
Szevasztok Segítség kellene tudom nagyon bután hangzik ki vettem a power és most nem tom hogy melyiok szögben kell vissza tenni 180°-os tévedisi lehetőségről beszélek amúgy sík hülye vagyok hozzá szóval vissza tudom csúsztatni a helyére csak nem tudom melyik fele szűkíti a kiölőt segítsetek légyszíves kössz
l
Ez olyan mint a nők kinek mi jön be, szerintem kb mind1 mit használsz csak szintetikus legyen vagy félszint.
Üdv Mindenkinek!

A Yamaha dt 125-ösömbe szeretnék kérni egy kis segítséget hogy milyen 2T-olajat használjak mik amiket szeret ez a típus és mi amit nem egészen.
Én a Motul 2T 510 és 710 es változatán gondolkoztam.
SZerintetek?
Szia GI! Az apróbb szerelések: Az ülést egy ismerősöm végzi, aki 1 héten belül kész lesz vele. És a hátsó felnim még szervizben van, azaz most küllőzik. Így nem akarok hiányos képeket feltölteni.

Azért akarok 125ccm-eset, mert egyszer felvetettem, hogy crosspályára vinném a mostani Dt-t. De sokan lehurrogtak, jogosan, mivel 50-es enduro nem oda való, de hallottam már 125-ös endurokról, amik masszívabbak így bírják azt a terepet, amit 50-essel meg se merek közelíteni.
"főtengelyszimeringek is újak"

Milyen típusúak azok a szimeringek? Pontosan.
Van egy haverom, nem hitt nekem, mert az a szimering amit az audi valahova használ az biztos jó lesz. A frissen szimeringezett motorja 4km-t bírt. :) :)
Az olajjal nincsen gond, most cseréltem benne, ha a főtengelyszimeringek is újak, tavasszal lett az egész felújítva. Tudom murphy törvénye mindig él, de ezeket kizárnám.