Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked milyen gummák vannak a motoron? K.va jól mutatnak
Lc1 nek is 36mm.
6ezertől nem lesz fura a hangja? csak mert így is vannak fojtva.
Hali! csörög a felső tűgörgőm , attól lehet az hogy nem pörög ki a gép , mert kb 8500 - 9000 ig pörög ,de akkor már nagyon csörög,
valakinek jóálapotú dt 125 R es henger?:D képeket kérésre küldök:)
Szerintem ha hibátlanul működik akkor nemhiszem hogy baj.
Sziasztok
Meg tudja valaki mondani nekem a teleszkópszimering méretét DT 80LC2. Manualba néztem de ott 35X48X11 ír, pedig a villa átmérője 36mm. Lehet hogy az LC1 nek 35?
Köszi
Szerintetek számít valamit,hogy a power bowden a power motorrol az 1es a 2-es hez megy a 2-es meg az 1-es bowden helyére?
Amúgy úgyanúgy kinyit,meg minden,de mégis számít ez valami? :S
Lehet alul nincs bekötve, ha lendkerék felől van, a kuplung kinyomó felett a kivezetése.
Akkuról és tekercsről.
Sziasztok!
A DT125R-nek hol lehet állítani az olajpumpáján, mert eszméletlenül füstöl a gép. Olajat már kipróbáltam rengeteget, de ez nem befolyásolta a füstölést
Üdv,
yoman
MX-nél az üresjelzö a műszerfalon csak aksiról megy gyárilag? Vagy valahol szakadásom van? Már néztem az izzó jó benne.
És a papiros miért sport ?! Nem indult az se olimpián :)
Viszont mind a kettőt közvetlenül a karbira rakod rá.
Nekem gyári kipum van, de ez nem az én motorom...ami megragadt azon valamiféle sportkipufogó van, megy tőle mint a barom
Na látom nagyon biztatóak a hozzászólások. Szegény gyerek költhet rá megint... Köszi a segítséget
és miért sport?
Ha megfelelőek egy motor beállításai miért piszkálja el az ember?
Pedig ugyanolyan szivacsból van mint a táblás légszűrőszivacs.
az se jobb :)
Lehet kapni szivacsos sportlégszűrőt is. :)
eddig hidegen szivatóval de ha 1szer beindult onnan már kézzel meglöktem a berugókart és indult. Keverékcsavart nemállítom mivel olajszivattyú sincs benne :D
De komolyan hogyan gondoltad? Ha azt sem tudni milyen motor?
NE tedd rá az a légszűrőnek matricázott szart! Hamar szét fog kopni a mtorod, mert az nem szűr semmit, nem beszélve, hoyg akkor át kell majd fúvókáznod a karbit, mert fulladni fog. Csináld meg a gumit, vegyél 160Ft-ért egy 30*20-as légszűrőszivacsot, és vágd bele a rendes helyére. Forraszd össze a szakadást a gumin. Vagy bicajbelsőt ragassz rá. Amúgy ha a tűszelepen állítasz, akkor a keverékcsavart is hozzá kell állítani. Eléggé beleszól ennél. Szívatóval vagy anélkül indult eddig hidegen?
valakinek nem kell egy 125 ös jóálapotú henger? 15 körül oda adom dugóval gyürüvel felső tügörgővel!
de humoros valaki. rossz témában vagy