Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap rendelek tűgörgőt. és megpróbálom a gyári hengerfej tömítést visszarakni. hátha összejön, ha nem akkor rendelek egy gyárit itt van 2km-re a yamaha kereskedés.
persze.

Most valamiért nem indul rúgásra... 1 métert tolom beindul de eddig jó volt, lehet köze hozzá hogy egy minimálisan állítottam a tűszelepen hogy több benzint kapjon?

Jah és sportlégszűröt rátegyem szerintetek? (elszakadt az a gumi ami a karbit és a szűrőházat összeköti és nem olyat akarok rá venni meg kinyalni a komplett szűrőházat hanem lerendezem egy 2ezer ftos vízmentes légszűrővel.
Hát gondolom nyakig sarasan:D
milyen motoron babettán?
Furán néztek a mercigyáros munkások amikor jöttem kifelé XD
hali
hogy kell kiszedni a hátsó lengő villát? anyát lecsavartam a végéről de tovább nem jutottam. meg se moccan
Megnéztem volna azért előben
Kimentem a vörösriasztás után a földutakra, kb 8 méter hosszú tócsán átmentem (mint kiderült minimum félméter mély volt) utánna lassítottam mert volt egy nagy lyuk, gyorsítanék rá és a hátsókerék beleállt a sárba XD, leugrok, vádlim felééig belesüllyedek de kijött és hazahozott :D
Valakinek nincs elfekvőben 18 as endurogumija?
Ha az 90nél megállt az már rég szar, sajnos annak generál lesz a vége.
Megfogja az gyorsabban is a kereket.
az igen, komolyan annyira megragadt ,hogy 90 nél megállt a kerék?
ha igen, kkor az elég durva..

Neked gyári kipud van?
Döntsd szét aztán oszd meg velünk mi volt a gond ne kisérletezz vele ha 1-szer megszorult ismét megfog
Amúgy a legvalószinübb ok azt írtad kattogott akkor főtengelycsapágy kb90% hogy az lessz a gond kb8éve volt ilyen gondom annó az 50-es dt-mel és ugyanígy állt meg azt hittem én is hogy a hengerben van zűr de késöbb kiderült hogy a főtengelycsapágy adta meg magát
Persze hajtsd bele a menetfúrót a 8-ast és kiderül sztem jó lessz !
vagy meggörbítettétek a hajtókart ha nem most már valószínű hogy oda vágott neki mert eggy ilyen megragadás hát nagyon odabasz neki
Akkor alsó tűgörgő és akkor rábaztál mert hajtókar cserés lessz a felső tűgörgő biztos hogy nem nálam több1000 km-t ment el hogy erőssen zizegett már az nem ragad meg csak csúnya csörgős zizegős hangja van mikor oda van
Azt is azért elmondhatod neki, hogy a görgőhöz az eseménysorozatnak semmi köze, mégha szar is az a görgő.
Ja hát akkor sorry. Nálam pl karbidugulás egyik pillanatról másikra jön, de ha ezek kilőve akkor kilőve.
Hát lehet nem ártana. Ilyen görgőket meg olyan lazán veszik páran, de majd ha befordul, feljön, aztán szét ver mindent, akkor meg szopás van.
De a legjobb a galériában lévő dt-s srác volt, aki szanaszét ragasztotta, na és persze a szerelő volt a köcsög :)
Ezt hívják megragasztásnak.
Ami lehet különolajzás gond, az hogy szegény a keverék, arol2t társai, túl magas hengerhőmérséklet, detonálás, ami megint lehet 100 ok miatt.
De ha így ragaszgatod, akkor szerintem arra a motorra nem csak tűgörgőcsere, hanem komplett generál férne rá.
A mostani dugód kb nehezéknek lehet már jó.
Nem megbántani akarlak, de ez a kedvencem, amikor ezeket a motorokat adják el frissen felújítottnak, ami tényleg nemrég történt, meg még talán a tulaj is elhiszi, hogy minden rendben van :) Közben meg kívánja a generált.
Ha a csavar is elnyalódott, akkor talán lehet korrigálni. Más kérdés, hogy érdemes-e, mert annyi erővel kaphat nagyobb és új menetet, ami biztosan tart. Ha a csavar épen maradt és úgy szedte ki a menetet, ahogy volt, egészben, akkor menetjavító persely kell, vagy egy nagyobb alsó felű tőcsavar.
át lett már állítva a téli beállításról? Vagy nem is volt olyan? Dugócsere előtt egy karbi beállítás és légszűrőpucolással próbálkozz meg.
Helló! Köszi a választ!

De most ha 8-as menetről van szó, tehát 8-as menet szakadt ki, akkor 8-as menetfúróval korrigálható akár?

üdv
gyengült, a mutatók szerint :) városban nem nagyon érzem de 5.6.ban már érzem hogy gyengébb. Pünkösd után lehúzom róla a hengert. Fosok hogy szétmegy és akkor kuka minden pedig még bontatlan :S