Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tisztában vagyok vele. Mostmár a srác is mert délután mondtam neki, enm örült neki...de ez van
Azt a dugót amit úgy megakasztottál, hogy megfogta a kereket, el lehet dobni.

eltrozul, meg változik az anyagszerkezete stb.

Továbbá a hajtórúd is szreti az yilen tortúrát a gürgőkel egyetemben.
de neki nem volt felújítva..és szar is volt...direkt mondtam neki, mikor kiszedték, hogy ez cserés...nem hallgatott rám...itt az eredménye
Fúvókát kitakarították mire odaértem, olajzást holnap ellenőrizzük. Viszont ha falsot szív akkor nem is kéne mennie normálisan, de ez tökéletesen megy egészen 90-ig..
Én se cseréltem felső tűgörgőt, mert nem lógott semennyit, nem rég kapott főtengelyfelújítást, csak a fúrás késett meg egy kicsit, attól még tökéletes volt a görgő.
A fúvóka el tud dugulni egyik pillanatról a másikra. Olajozás meg lehet, hogy működik, de nem kap elég olajat (pl kiakad a bowden) és csak nagy terhelésen, mondjuk 90 felett melegszik meg annyira hogy megragadjon. Szimeringnél meg ha falsot szív akkor melegszik is. Ugyanaz mint a karbinál a szegény keverék.
Én nem várnám meg, még széthullik valami, mert sokkal többe kerülhet. Amúgy nem lehet, hogy csak kezdesz hozzászokni a 22 db táltos lóhoz, és ezért tűnik gyengébbnek? Esetleg nem mentél nagyobb géppel mostanában?
szerinted.
Egyik pillanatról a másikra jött ez a dolog, szóval karbi kilőve, olajzásnak jónak kell lenni-e, mert akkor nem csak ennél a hőfoknál csinálná szerintem. Szimeringtől lehetne ilyen? Nekem nagyon tűgörgő gyanús
Mindenféleképpen ellenőrizd le az olajozást, és a karbi beállítást, esetleg a szimeringeket. Egy kopott tűgörgő miatt nem fog megragadni mindig egy hőfokon.
szerintem meg a tűgörgő csörög, a rezgő telefon zizeg az asztalon.
Kattogás, zizegés tök ugyan az szerintem, vagyis nekem...én is hasonlóra gondoltam..akkro az elméletem jó volt..amúgy nem "cseréltünk" hanem cseréltek, cuccokat..én mikor megtudtam, hogy a tűgörgőt nem cserélték egyből lefőttem Amúgy köszi a segítséget
már több mint 28 000km van a motoromba és már mondtam hogy gyengül... 30ezer körül már reális a dugócsere? felső görgő már szól benne(épp hogy lehet hallani hidegen) alapjáratom mindenem van frankón csak kicsit gyengébb lett a motor... véleményeket kérnék hogy álljak neki dugózzam meg vagy hagyjam addig amíg ténylegesen gyengébb lesz a motor?
Hello A tűgörgő nem kattog hanem zizeg biztos lehetssz bennt hogy nem a tűgörgő de illett volna azt is kicserélni ha már dugót és csapszeget is cseréltetek tul passzos lett azért szorul meg a hőtágulás miatt és amikor kihül újra elindul mindaddig míg újra e4lnem éri azt a hőt aminél akkorát tágul a dugó hogy megragad ennyi
Komoly azt próbálgattad, hogy megint beleszorul-e a dugó a hengerbe 90-nél? Semminek semmi baja? Örülj ha nem kell fúratni, főtengelyt felújítani, csapágyakat cserélni. Haverodék lehet nem jól húzták meg a hengert. Olajozást ellenőrizd le. Meg a karbit is, nem-e szegény a keveréked. Volt fúratva dugócserével? Mert akkor lehet rossz minőségű a fúrás, azért szorult meg. Vagy csak nem belevaló a dugó. Amúgy a kérdésre: Belerakod, mész vele kicsit kímélően és utána mehetsz jobban is.
Szevasztok!
Szerintetek lehetséges-e az, hogy tűgörgő szar, kattog elég jól, és a motor egy bizonyos sebességnél megáll(jelen esetben 90-nél), de nem csak lefullad, beáll a dugó, szóval a kerék teljesen lesatuz. Na most szerintem ha csapágy lenne akkor megragadna és nem menne többet, viszont ez 2-3 rúgásra indul, aztán 90-nél megint ugyan ez.. Most volt dugózva amúgy a motor...de olyan szakértők haveromék, hogy ami benne volt tűgörgő azt nem cserélték. Na most ha semminek semmi baja, csak tűgörgőt cserél, akkor azt szerintem járatni kell egy darabig, vagy belemegy és mehet mintha nem is új lenne?
Köszi előre is
de ha van menetfúród te is megtudod csinálni nem hiszem hogy annyira kinyúzta volna hogy nagyobb csavar kellene beletekered a menetfúrót de ha nincs otthon akkor is pár száz ft-ból megúszod max 1000 annyiért bizti megcsinálják
készít hozzá új tőcsavart
Elviszed eggy esztergályoshoz feljavítja a menetet és kész ha nem tudja feljavítani akkor fúr bele nagyobbat a hengerfej felöli menet a tőcsavaron természetessen változatlan átmérőjű marad ennyi
73mm széles. Facebookon már nem vagyok.
eladó!vadi új,
Ha valakit érdekelne a haverom motorja:
http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-26461632/
email cím: dani155@freemail.hu
Caracas-Szerelem mindhalálig
heli cooli
Üdv!

Van nekem egy nagy problémám.
DT125R, kijött a hengerből az egyik menet, ami a hengerfej-csavart tartja, mert valamelyik barom nem bírta betekerni rendesen a csavart. (szóval bemegy a csavar és átfordul)

Erre van valami megoldás, vagy a henger kuka?

köszi