Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy túl dús beállítás. sokáig kell neki a szívató? indul szívató nélkül hidegen?
Ha lassan esik vissza a fordulat, az szegény keverékre utal. Legvalószínűbb, hogy eldugult a fúvókád, pucold ki a karbit! Szimeringes is lehet. Keverékcsavarral dúsíthatsz rajta, hogy jobb-e. Szívatóval mit csinál? Ha nincs beindítva, hallgasd meg, hogyha hirtelen visszanyomod a gázt, akkor koppan-e a karbiban az ütközésnél a súber.
Sziasztok
Kellene egy kis segítség.
Nekem kéne egy komplett dt 80(LC2)-es blokk.
Mert az enyém elég leharcolt állapotban van.
nincs valakinek eladó?
Na szóval az a csavar amyelykel a subert állitom, Ha próbálom állitani h milyen legyen üresjáraton az alapgáz vagy csak nagyot lehet állitani vagy kicsit, nem ugy van hogy beáll egy szépen ketyegő hangra, ez kb egy hónapja van, és a fordulatot is nagyon lassan ejti vissza, kipucoltam a levegőszürőt, és a gázbowdent hogy az is csusszon vissza teljesen, de semmi.
ha melegen gyengébb a motor akkor az főtengely szimering lesz ugye?
alapgáz = súber ütközője, alapjárati fordulatszámot állítod vele, súber vonalában van.
keverékállító csavar = keverék összetételét lehet vele szabályozni, súber előtt vagy után van többnyire. Most akkor melyik? Bocsi, csak legyen tiszta

Ha segítséget szeretnél kapni, írd le egyben a hibajelenséget, a motortípust, mióta csinálja, mit próbáltál eddig, mit takarítottál ki, cseréltél ki stb. Nagyon szétszóródott a problémád.
és a 80-as DT-k azok milyenek?végsebesség,utazósebesség és a rendőr nem e veszi észre h nem 50es?:D
Ha befele tekerem nő az alapgáz ha kifele akkor esik
Merre tekered azt a csavart?
levegős jó állapotban 15ös első lánckerékkel 80at megy (nem lebukva és nem kamion mögött), 65-70nel lehet menni vele. Ha 13as lánckerék van, akkor 70et megy és 50 a kényelmes neki hosszútávon. 15ös lánckereket csak a jó erőben lévők forgatják le. Mielőtt valaki megkérdőjelezi, nem csal az óra sokat. 1-2-3kmph max a csalás.
Heli coil
Üdv!

Van nekem egy nagy problémám.
DT125R, kijött a hengerből az egyik menet, ami a hengerfej-csavart tartja, mert valamelyik barom nem bírta betekerni rendesen a csavart. (szóval bemegy a csavar és átfordul)

Erre van valami megoldás, vagy a henger kuka?

köszi
helló.1 yamaha DT 50ccm felől szeretnék érdeklődni h mennyit mennek kb?mennyi a végsebességük és az utazó sebességük?előre is köszi.;)
Nekem az a gond h nem is lehet beállitani rendesen az alapgázt, lehet az is h a csavar nem jó vajon? Mert a fordulatot is nagyon lassan ejti, és veszi fel, és sokat is fogyaszt.
Most megy egy 18+ os film a duna tv-n, benne több 80LC2
Én már láttam, Érdemes benézni !
Aki akar röhögni nézzen át a simson topikba
Alapgázon nem tudom mit értesz. Tipp: a keverékállító csavart. Sokat számít a végsebességen. Ha totál dúsra állítod, sok benyát adsz a levegőhöz akkor sokkal lassabban is pörög fel, és nem is pörög fel annyira, mint egy jó beállítással. Jó beállítás nagyjából: ha odahúzod neki, akkor gyorsan felpörög, és ha elengeded, akkor hamar vissza is esik, nem pufog vissza sokat. Nem gágog, hanem szépen kivehető az égés munkaütem. Pattogós hangja van. Ha jó is a beállításod a csavarral, de a súbertű rossz helyen van, vagy a főfúvókád nem jó, akkor menet közben nem lesz jó, fullad hirtelen gázra kis fordulaton, nem pörög ki rendesen.
lehet h az alapgázon kellene állitani mert nagy az alapgáz nagyon bőg a motor alapjáraton is de ha meg lejebb veszem akkor nincs alapgáz, de nem hiszem h olyan sokat határozna neki a végsebességen
Milyen "még" ?
:)
Helló, az athena (ha jól írom) tömítéskészlet DT50MX-hez, levegőshöz hagy némi kivetnivalót. A hengerfej és kiputömítés szinte használhatatlan, a többi jó. (minden más is amit eddig rendeltem) A kipufogó tömítés nem összenyomható szinte semmit(viszont ha nagyon meg van húzva, akkor nem fúj ki, csak az olajat látni egy idő után), és a hengerfejtömítés egy réz színűre festett szinte acél keménységű lemez. Kifújt, mint az állat ép felületeknél. Egy puha vékony alu lemezből csináltam tömítést, az azóta is tökéletes. Csak azért írom le, hogy legyen visszajelzés.
"értsétek meg bazki hogy [...] nem kell felkapni a vizet " Milyen cigányságok vannak még a dugón?
Gondolod, hogy a gyújtás lehet leszabályozva? Szar beállítás is lehet. Nekem most a tűszeleppel kell kezdeni valamit, ha tartósan 80-nal megyek vagy kicsit felette, akkor elfogy a benya a karbiból.
hali! yamaha dt 50 és 80-as gyújtás között van különbség? ha igen képet tudok mutatni róla?

köszi