Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

basszus egyik gyűrű sem passzol a felső horonyba az alsóba mindkettő jó
Ja Holnap utazhatok 200km hogy kicseréltessem azt a kva dugót! utánna le kell zsíroznom a henger fúrást bár azt én is megcsinálom CNC-s révén ennyit már illik tudnom de havernál megfúrjuk faszán aztán összerakom és viheti akinek kell Itt van fotó
nem leeht, hogy az egyik trapéz, a másik nem és elcserélted?

Akor persze hogy nem megy a helyére
De mozog, és mozoghat.
Tedd össze szépen....csak ügyes légy....:)
És nyugi.
a faszom ki van már ezzel a motorral ha kész lessz eladom a picsába ha kell naon ár alatt
Nem szóltam. Nem vettem le a házat bal oldalt Ha valakit érdekel ypvs szétszedve akkor csinálok képeket.
kb 0.2 a játék
dehogynem nem lefoghat bennt hiába a hőtágulás ennyire nem lóghat bennt
Nem is szabad passzosnak lennie.
Igen, közben rájöttem, a jobb oldali (kipu felé néző) ki is jött, de a benzincsap felé levő nem akar mozdulni. Ki kéne hogy csússzon?
Bazki selejt dugattyút küldtek nem ül bele a gyűrű a horonyba a kva annyukat! a csapszeg illesztés is kifogásolható enyhén szólva semmiképp nem nevezném passzosnak szar a FOR YAmaha dugó ne vegyetek inkább a PROX ,VERTEX vagy Wössner
2 oldalra csúszik ki, középen egy 6-os inbuszos csavar fogja össze.
De a kiput is le kell venni, mert onnan tudod szétfeszíteni...
+ a 2 oldalt kibontani...
Power szelep kiszedéséhez elég csak levenni a túl oldali kupakot, és valamelyik irányba kicsúszik? Ki kell takarítanom, mivel a motor már alig bírja forgatni, és nem szeretném hogy leégjen.
Szerintem le van fojtva mert egy a 60-nat simán felvesz, de utána egy picit se megy tööbet
Elől mekkora fogaskerék van? Hátul 2 fog nem számít annyit. Enyém most 75-öt megy, de felrakok egy 15-öst előre, hogy ne csak üresen pörögjön.
1centi az durva...
le is csiszolhatod a lánc csapjának egyik végét ahol meg akarod bontani, majd a másik irányba kiütöd, úgy hogy egy anyacsavart raksz alá támasznak. Csak jól nézd meg hol bontod meg, hogy utána a patentszem belemenjen, ahol bontottad.
Ha sokat állt előtte, akkor is nyúlik. Gondolom a rohadás jön ki belőle.
Lehet kapni láncbontót
Gyárian levan folytva vagy az a maxja, Nekem hátul 1-2 foggal kissebb lánckerék van és így egy 70-80as utazóm van
igen de az én láncom nem új és nemis szedtem mentem vele 60-70 kilómétert amióta elhoztam, most Ladánybenén vagyok és nagygáznál ugrál a lánc, a hátsó kerék teljesen hátul van, láncfeszítő maxon, hogyszedek ki belőle egy szemet? hozzánemértően megpróbáljam?
Jah és a lánckeréken a lánc kb 1 centit mozog oldalra, gondolom azse egésséges-
Nemtom miylen emberekhez jhártok ti gépműhelybe...
Valaki megtudja mondani hogy miért nem megy az 50-es dt-m 60-nál többet?
Az a baj, hogy nagyon szarul adja vissza a kép.
Te ha innen fentről nézed, akkor van egy vékonyabb, és egy vastagabb gyűrű.
Tedd egymásra, ha nincs szemmértéked.
A vékonyabb kell alulra a rugóval, a vastagabb-szélesebb felülre.

Bár képen ugyanolyan vastagnak látszik mindkettő. :(
Új lánc mindig nyúlik. Nekem pl festve voltak a lnckerekek is, az is lejött róla.
nekem is nagyobb volt az egyik gyürü mint a másik ahogy neked.
nekem prox hajtókar van a gépsasban,de nekem a felső tűgörgőt nyúlták le,és kínálgatták hogy vegyem meg,prox ez is ... -.-