Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok rendben Kössz a segítséget !
Már én is mondtam neki, de láthtóan nem is érttte, hogy miről bezsélek, de azért jobban tudja:)

Ilyen "tok mek vok lessz" emberekre nem kell időt fecsérelni.
Sziasztok!
Lehetséges az, hogy meghalt az akksim és ez miatt/nélkül a világításon kívül semmi nem működik?
És nem tudom mi az a passzhézag?
A DT125 For Dugattyúban a két gyűrű úgy néz ki hogy:
Az alsó gyűrű, ami alá bemegy a lemez:
Egyenes oldalt stiftelt 1,14mm magas 2,45mm a mélysége
A felső gyűrű:
Trapéz alakú oldalt stiftelt 1.14mm magas és 2,45mm a mélysége.
Keresd meg, melyik a trapéz alakú, az megy felülre
ezért kell az adatlap, mert én a 80-as dugót néztem
125
Amúgy ez mekkora DT?
Nem azért kell kitölteni az adatlapodat, mert kiváncsi vagyok, mert nem igazán érdekel, csak úgy könnyebb segíteni, mert ott a helység ahol laksz, meg a motorod típusa.
És én semmi flegmázást nem tapasztaltam, csak segítő szándékot mindenkitől
nem kell felkapni a vizet ne flegmázzatok lehet hogy értetlen vok hozzá épp azért kértem segítséget
de értsétek meg bazki hogy a a nagyobb nem ül bele a horonyba
ja, meg töltsd ki az adatlapodat
az enyémnél az eggyik gyűrűnek nagyobb a passzhézaga tudod ami illeszkedik a passzstifthez és így az átmérője is akkor hogy van ez? a szélesebb vastagabb nem megy bele a felső horonyba csak a vékonyabb ezért nem értem én sem
Hallod, adjál elérhetőséget, most rögtön beülök a kocsiba, és elmegyek megcsinálom neked...:))
Hogy lehet valaki ennyire értetlen?
Ennyit dilemmázni rajta....Most már más is megerősítette, amit leírtam vagy 3X.......
az kit érdekel, hogy mekkora hézag van a gyűrű két vége között az aztalon, az nem számít
Ja, és mivel féltrapéz gyűrűről van szó, ne próbáld bele a dugattyú hornyába kívülről a gyűrűt, mert nem fog bele menni.
Érted hogy gondolom? Az egyenes gyűrűt bele szokták próbálni a gyűrű horonyba, úgy hogy egymás mellé teszik a dugattyút és a gyűrűt és úgy próbálják bele a gyűrűt, ez itt nem fog menni
az enyémnél az eggyik gyűrűnek nagyobb a passzhézaga tudod ami illeszkedik a passzstifthez és így az átmérője is akkor hogy van ez?
Mielőtt az alkatrészt hibáztatod, nézz utána mit csinálhatsz rosszul?
Nagyon sok FOR Yamaha dugót eladok és nincs velük semmi gond.
Bár nem tőlem vetted de szívesen segítek.
Először is két féle gyűrű van hozzá.
Mindegyik féltrapéz alakú és oldalt stiftelt.
Azonos a magasságuk, csak a mélységük nem.
A keskenyebb (kevésbé mély,1,90mm)megy alulra az előfeszítő lemezzel együtt, a stiftelésre figyelj.
A vastagabb (mélyebb,2,15mm) megy felülre.
Itt van a kezemben a dugó és megnéztem rajta mindent.
de lehet én vagyok hülye hozzá de legalább már az eggyik gyűrű bele ül a felső horonyba a vékonyabb és kisebb hézagú a másik vmivel szélesebb és nagyobb hézagu basszus már két napja ezen dilemmázok hogy van ez aki tud segítsen köszi
Apuci nem lehet véletlenül hogy a rugós előfeszítő mégis csak a felső gyűrű alá megy? hm?
sziasztok volna pár cuccom eladóba:
dt80lc2-öhöz gyujtás alaplapon a megszakítoja vagy miaz alaplappal együtt meg kábellel a 2db tekercs hiányzik.
féktárcsa 2.5mm vastag emlékeim szerint.
féktárcsa védő(125-re is jó)
vizes 50eshez henger is(lc2es 80asra felmegy)
az árat megbeszéljük,nem vagysok skót vagy zsidó

ha valakinek kelene valami,képet is tudok küldeni akkor kispuca@gmail.comon elértek.
Szia!

Honlapodon nem találtam alapjárati fúvókát Keihin PWK24-es karbihoz. Egy 30-asra és egy 35-ösre lenne szükségem.
25ös dt-hez nincs vkinek hátsó fék+munkahenger és km óra eladóba?
ha igen írja meg az árát is.
köszi
emzoli, -Apuci- , GI
Ma a haverommal csináltunk egy rezót a tuningszimszonjára...vagyis eggyet átalakítottunk..és nem lett job tőle mert eddig ETZ kipu volt rajta.. erröl lenne szó.. légyszi olvassátok el és segítsetek! Előre is nagyon köszönöm!
amúgy igazad volt az eggyik gyűrű kisebb és vékonyabb is de sajna nem lessz jó a dugattyú miatt meg másféle cigányságot is észleltem ezen a dugón