Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DT125R-hez nem csak egyféle van?
jó hajtókart vettél hozzá, mert ezeket több félével is szerelték
Ma hidegen, amikor a gázt elvettem, és mielőtt visszaesett volna teljesen alapjáratra, a henger felől halk mély puffanó hangot hallatott a motor. Egymás után többször.. egy próbán kb egy-kettőt. Ez lehet a rossz benzin minőségétől... ami még állt is előtte?
Már miért ne lenne itt a helye? Ez egy DT-s fórum..bőven elfér egy DT-s hirdetés...van itt sok ennél feleslegesebb dolog is
Tudom hogy nem itt a helye úgyhogy bocsi!
Eladó a kicsikém!http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_lc2-4810553
Hát értem Simsonnál nem nagyon variáltak a gyújtással. De tegnap agyaltam el rajta hátha meglehetne oldani Jognap az alaplapját a DT lendkerékkel. Tudom számít a jeladó mágnesének a helye is meg hogy felsőholtpont előtt legyen a gyújtás. De a DT és a Jog alaplapot nézve a felfogató furatok és a jeladó is ugyan ott vannak. Csak ugye a tekercsek másak vagyis a kialakítás. Szükség megoldás lenne mert most nem nagyon botja a DTjét senki, hogy szereznék belőle alaplapot.
Oké, hogy a kompatibiliset felteszed rá.
Hát, hogy merre vannak azt nem tudom. De annyi vezeték maradt benne ami a km órában van meg az olajtartályban a jeladó. Még volt 1 kötözéses akció a szívatónál ott is volt vezeték. Jaa és a legjobb a gyújtásnál a amit ráfarigcsáltak a nagyfesz vezeték 230V as 1eres összesodrott vezeték volt. és elektronika itt nagyából kifújt. De annyi pénzért amennyiért vettem még mindig megérte és blokkhúzás után felújítás mellett döntöttem!
Na neee, elvitték a méhbe a tekercseket?
Ezért javasoltam
Hello!
Az a baj alkalmi vétel volt ez a DT a nagytesó mellé! Sajnos olyan egyénektől szereztem akik minden réz részét pénzzé tették. Tettek rá vmilyen fűrész gyújtást és cső. Na és azért érdekel hogy sehol nem tudok kajtatni alaplapot vagy legalább egy gyújtótekercset mert vaterán van de hiányos az alaplap. Azért gondoltam erre. Jaa kösz a jeladóval csak az is hiányzott a blokkból és sajnos nem tudtam kivenni a szervízkönyvből merre keressem.
Hello!
Jaja. A Simsonomon S50 re S51 lendkereket tettem retesz nélkül. Köszöni szépen jól van !
Hello!
Értem akkor máshol van az ékpálya. De megoldható akkor?
Hali, oké ,hogy van sok alktrész meg minden ,de minek? nem egy olyan beszarós dolog ez.

Az üresvisszajelző jeladója, a blokk bal oldalán a műanyag dekni alatt, a lendkerék alsó részénél
összerakja retezs nélkül:)
Vagy a lendkereket is cseréled, vagy semmit. Máshol van az ék.
Hello!
Érdeklődni szeretnék, hogy valaki nem e próbált 80 LC2 esbe Yamaha robogó gyújtást bele varázsolni? Képről nekem az állórész felfogatása ugyan annak tűnik 2 furat. Azért gondoltam erre mert annyi van ilyen alkatrész mint a szemét és olcsó is. Csak az a gond, hogy nem tudom milyen a teljesítménye a töltő és világító résznek. A lendkerék maradna DT csak az állórész lenne más. Ezenkívül vki megmondaná nekem hogy a blokkba merre kell lennie az üresjelző jeladójának?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Sziasztok!

Eladóvá vált 2002.05 havi rendszámos DT-m. Szép állapotban.Törzskönyves, pótkulcsos. Új gumikkal. 13500km-el. Szezonra felkészítve. Május 25.én volt műszakin. Ha érdekel keress és megegyezünk.
+36 30 491 4060
chege54@gmail.com

Üdv Gergő
Ha belegondolsz, hogy a víz a hengerben 90 fok környékén van, így a henger külső hőmérséklete se lehet sokkal több-kevesebb. Lehet venni 2000 Ft-ért digitális hőmérőt 2 méter vezetékkel, azzal pontosan látod mi a helyzet.
nem akármilyen. azonos terhelésre tervezett kell. pl 2x21W
Üdv!

Most cseréltem hengerfej tömítést a dt125r-emben, mivel buborékolt a hűtőfolyadék és lökte is kifele a vizet a moci.
Mostmár nem csinálja ezt.

De a mutató még mindig érdekesen mutat. Képes pár másodperc alatt egy negyedet elmozdulni oda-vissza.
Ezért most utána szeretnék mérni a henger hőfokának.

Csak az lenne a kérdésem hogy így nyáron jó üzemmelegen Max. mennyi lehet a henger hőmérséklete?
Vagy tapintásra milyen melegnek kell lennie a hengernek és a hűtőfolyadék tárolójának?

előre is köszi!
Eladóvá vált 125ccm-es Yamaha Dt-m!

Garázsban tartott, motorilag teljesen költségmentes. A motor szezonra felkészítve: új aksi, gyertya, hűtőfolyadék, olaj csere volt.
1996-os évjáratú, és korának megfelelő esztétikai állapotban van. Idomok nem törtek, vagy repedtek, ülés nem szakadt vagy kopott.
Elől hátul tárcsafékes, kézvédő és villavédő idomok, új hátsó
És a visszasjelzö az jo ?
akármilyen 3 lábas index relé jó bele ami 12V-os...én úgy tudom...vagyis én az autós boltba kaptam egyet és működik...
A "C "az mi a relén?