Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ha pörgeted akkor is csak parázslik?
nekem villog, egy égővel oldalanként, de csak parázslik.
Világít az index akku nélkül, csak nem villog ! Tapasztalatból mondom.
http://motoroswebaruhaz.hu/spd... valami ilyesmi kell. majd leszedem, hogy pontosan milyen.
Erősen és jó tempóban is villogott egyből? Enyém is üzemel, valamit parázslik...
Ez 50-se MX az tuti. Mindene. A váz és blokkszám is egyezik. Ezek szerint az első teló lehetett cserés valamikor.
?

Az index megy akku nélkül, csak járnia kell a motornak. Még nem láttam olyan gépet, amin hja nincs benne akku akkor nem megy az index járó motornál
Segítene valaki hogy mien kilóméter spirál kéne a DT-be?
http://italmondo.hu/index.php?...

(ha valakinek van hazsnált eladó szoljon)
Bocs, rosszul fejeztem ki magam én 3-4 50-es Apriliával mentem de mind gyenge volt és szerintem szörnyű hangjuk van, sikítanak. De ez saját vélemény, biztos van olyan ameik jól megy és a hangja is jó.
Bal oldali műanyag dekliél, és fesszabályzó csatlakozójánál. Amikor én kiszűrtem a hibát, akkor járó motornál slaggal locsoltam a gyertyapipát, és rohadtul lesz@rta...
Sziasztok!
Tegnap sikeresen megáztunk... kb.:20KM szakadó esőben való motorozás után elkezdett kihagyni a gyujtás és meg is állt. Hol ázik be ilyenkor. Gyertya pipánál elvileg nem nagyon tud, mert "szigetelt", feszszabályzónál nem találtam vizesnek.... Esetleg a dekninél?

Köszi előőőre is!
Nekem ránézésrd a tiéd olyan mint a 80lc csak levegősblokkal.
Nekem van. Lehet az én szériámat más telóval adták ki? Gyárinak tűnik.
Én a jó kereseti lehetőségre azért utaltam, mert nekem sincs akkum, de index jó lenne Fölöslegesnek tartom az akkut.
Majd megkereslek facébúkon, saját nevemet sem szívesen írom ki ide, ahol a google keres, nemhogy azokét, akiket szeretek.
Nekem is akksi nélkül megy a dt80, és van index is. Az index"relét" mondjuk én csináltam hozzá, meg a lámpák is ledesek. Akku helyett kondenzátor van.
Ez jó! Legagyizod és még a nevét se tudod leírni!
Akksi nélkül is meglehet oldani az indexet, ismerősömnek valami gagyi aprilliája van (50-es) és aksi nélkül megy minden. index,reflektor stb.
nemtom mien mxevan a srácnak de enyémen pl SEMMIEN csavar sincs alul :)
Nekemis ien problémám volt nemrég, nekem darabokratört a rugóm, nagyon egyszerű, felhúzod a védő gumit, benyúlsz lentre egy csavarhúzóval, kipattintod a ....(hullámos kis izé bevan feszítve körbe :D) és lehúzod (erővel)
Ki az asszonkád? Sokmindenki ismer Kecsón :D
csak nekem a relé sem jó.valami ledes elemes megoldáson agyalok.
Már vártam. Végülis át lehet építeni az egészet. Itt egy akku egyszerűbb bele.
mindenki 50-ként használja!...tudomásom szerint
Tomosoknak is akku nélkül volt indexe