Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért?lehetetlen?
indexeket akarod akku nélkül megoldani? ezzel sokat kereshetsz.
Rákötöttem a hátsó világitásomat az eslöre mert nincs akkum és igy müködik a féklámpa is .Már csak az a kérdés hogy nem e lesz belöle baj.Még az indexet kell megoldanom valahogy.Aztán festem és teszek fel képet.Valaki használ közűletek 80 ast 50 es ként,,
nekem 110-et ment az órája szerint!
Engem inkább a Mikuni karbinak a gyári beállításai érdekelnének, ezzel sokra nem megyek.
Kellene nekem kormányzár betét kulccsal mindennel ha valakinek van fölöslegben. Ma sikerült beletörnöm.
OK.Azért köszönöm szépen a segitséget!
Van ,de egyáltalán nem használom
csak az elsö kicserélésével menyit megy?
Nekem még a végdobba benne van hogy 80 Km/h de nekem már az első rész Gianelli
az elejét, a rezonátort főként.
az egész kipufogo cserélni kell vagy csak a végét?
holnap csinálok képet ha oda jutok.van msned?
Hali! Azért mert ezek német importos gépek, és ott akkoriban ez a jogszabály volt, hogy 80nál többet nem mehettett ez a kategória. A kipufogó folytott, nézd meg az oldalába bele is van ütve, hogy 80km/h. Giannelli kipuval érhető el a 100 feletti végsebesség.

Azokról a gyári szerszámokról- tartóról csinálnál egy képet? érdekelne
ha nem gyári akkor nem tudom, nézz bele, nincs e csavar, illetve a szimeringnél biztosító gyűrű
6V vagy 12 V -os.kellene?6v-os van egy tartalékom.
Köszönöm a gyors választ.De nincs alul imbuszcsavar,semmi sincs.DT 50MX nek vettem.Lehet,hogy 80 é.Van különbség a kettő közt.Üdv.
80-as dt hez hol lehet venni index relét?milyen jo bele még?
alján van egy imbusz csavar, meg a tetején is kitekered, a szimering fölött elvileg kéne benne lenni egy biztosító fémgyűrűnek, zéger :D ha azokat kiszeded akkor szét lehet húzni
Enyém teljesen gyári szerintem mert még a gyári szerszámja is benne vannak,régen volt egy dt 80 am az 110et ment az hogy lehet ez meg 80 csak.
Tuti, hogy le van fojtva...a kipufogó nekem is tele van fojtással, csörgő-csattogó blokkal, picit rövidebb áttétellel mint a gyári, nekem is 80 körül megy
Sziasztok! Segitségre lenne szükségem.DT50MX első teleszkópot hogy,kell szétszedni.Szimeringet szeretném kiszedni de sehogysem jön össze a dolog.Köszönöm elöre is.
Nem értek anyira hozzá.nem lehet lefojtva?
gps-szel mérted.
Az egy malaguti xsm volt. Mentünk egy 130km-t. Majd ha kész leszel gurulunk egyet. Barátnőm ismer valahonnan, kiszúrta a nickedet. Meg azóta láttunk egyszer a főtéren.