Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

16ossal is ugyanez. nem azzal van a baj hogy nem bírja el... hanme azzal hogy nem folyamatosan adja le a teljesítményt hanem ~2nagyobb lépcsőben
Tegyél előre egy 15-ös, vagy 14-es lánckereket, oszt megtudod...
Üdv . Ha valakinek kell van eladó DT/TDR-be való szimering szettem+ TDR benzincsapom és index relém meg belső gumim... hírdetésem közt elérhetőség ottvan.
mért van az hogy 8ezer fölött indul meg jobban a motorom?
Vagyis... nekem 17/56-os áttételem van most, ezzel olyan hogy 5.ben 120ig kiforgatom akkor forog 10ezret rakok egy 6.at és visszaesik 8ezer alá a fordulat, tartja a tempót de egy kis emelkedő és elfogy na mindegy, de ha kis lejtőn betudok gyorsulni úgy hogy 6.ban is forogjon 8fölött akkor még onnan is gyorsul lassan folyamatosan.

igazábol a kérdésem hogymért van az hogy fokozatosan adja le az erőt?
Szerintetek túl dús vagy túl szegény a keverék ha minden 10. rúgáskor nem indul hanem zuffan egyet, és utána kell egy párat rúgni hogy elinduljon? Esetleg gyertya, de az szépen ki van égve.
Valamit változott hogy lentebb vettem az úszószintet, mert mostmár kéri a szívatót napközbeni indításkor, ahogy kellene is. Idáig nem kérte még hidegebb időben sem. Lehet dőlt bele a benya.
Irjatok meg legyszi,hogy 80LC2 hany mm a rezo vegen leve cso kulso atmeroje.nagyon fontos lenne en meg nem vagyok motor kozelben!elore is koszi!
Már megint kekec vagy.....:)

Annyit írtam, nézze meg az úszószintet.
Nem feltétlen arra gondoltam hogy kevesel...
Lehet esetleg a tűszelep is problémás amitől sokallhat is tán.
Nem megoldást kínáltam, hanem egy kiindulást, ahol talán elindulhat.
Végül is tök lényegtelen...
Pont ezt írtam mcadwee-nek is a minap.
Mindenféle piszlicsáré szarságokon fennakadtok....:))

Ebből indul állandóan a szájkarate.
Mész a mopedrallyra? Amikor legutóbb szóbakerült , akkor vaciláltál.
Első telőra, nemvolt eggyértelmű :)
Kecskemétiektől kérdezem hogy a batthyány utcában a motorosnál lehet venni dtre jó gumit a villára?
a van olyan tárcsafékes villa ami belemegy a dt 50-be? esetleg a 125-ösöké?
Felújításhoz kellő blokkalkatrészeket mindet lehet kapni, fajtókar, csapágyak, dugó, szimering, kuplung lamellák stb
Irjatok meg legyszi,hogy 80LC2 hany mm a rezo vegen leve cso kulso atmeroje.nagyon fontos lenne en meg nem vagyok motor kozelben!elore is koszi!
Hali
Kérdésem lenne dtr 125öm van és nem mükszik se az első se a hátsó világításom, + még a féklámpám se.Valakinek van valami ötlete mi lehet a baj?
Akkor majd meglesz valamikor... cuccok megvannak, enni nem kérnek.
Inkább te gyere át, aztán hozz mindent. Itt van minden. Kicsit hideg van, de 2 óra múlva már elvihető állapotban lenne.
De most egyrészt zabálok, aztán utána meg megyek Wallihoz izzítást csinálni az óveren :)
Akkor gyere át és csináljuk meg a kartervédőt, megvettem hozzá mindent!
Még nem hoztákaz ülésemet. Bár lehet kölcsön kéne kérni Walli provizore gsxr ülését :)
Persze, a sporttulajok sem vallnák be sosem, hogy a gsxr kényelmetlen. Annál kényelmesebb még a világon sincs, ha megkérdezed őket. Hiszen ők hozzászoktak már és te vagy puhány. Persze 10km után azért már tornáztatni kell a csuklót :)
Így van ez. Egy túramotorhoz képest olyan a dt mint ezekhez a mittoménhogyhívják 1 lábú székhez képest a bőrdívány :)
Gyere ki a morinivel sarazni!
De megzabálni az epremet azt megtudtad :)
Hát legjobb az lenne, nem baszogatásból, ha megnéznéd hogy működik a karburátor.
Nyilván nem kéne görbének lennie.
Komoly karburálási problémák lehetnek.Legegyszerűbb lenne elvinni egy szerelőhöz, mielött tönkremenne a motor teljesen (mert bizony tönkre lehet vele tenni)
mennnyiiii?:D
Hátha valakit érdekel
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_125_r-4807683
Én erre csak annyit mondok h kinek mi , nekem speciál nem kényelmetlen :D