Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezekkel csak a baj van... terepre gyenge, utcára kényelmetlen... mint a 4évszakos gumi, az sem jó szarra se...
bocsi rosszul fogalmaztam, az a lényeg hogy akkor van alapjárat faszán :D de viszont ha mondjuk tartom a fordulatot olyan 6-7 ezren és váltok... behuzom a kuplungot és ott elkezd pörögni, nem tudtam rájönni mi baja... kicsavartam és most jo , görbe is a csavar ( gondolom nem kéne neki...) probáltam kiegyenesiteni de nem jo :S
Már megint itt okoskodsz?
Az alapjárati csavart (amivel a súbert emeled), ha be van csavarva, akkor pörögnie kell, mint az idiótának.
Ez az élet rendje.
Hát ezt a motort mikor megvettem... nem csodálkozok a karbin... alapjárat csavarom nem jo mert ha bevan csavarva csak pörög magának mint valami idiota :). A karbin látszik h ütögetve volt :S . Én ilyeneken nem lepődök meg :S
Ez jó. Dt fórumon számomra mindig döbbenet és felfoghatatlan, hogy hányan szétb*sszák az úszót, elállítgatják.
Műanyagos úszó, nem a nyelvvel kell állítani a szintet. Hanem másik úszóval. Ráadásul örök darab, mert sosem likad ki.
Persze autó futóművet is lehet samuval meg feszítővassal, ahelyett hogy az összekötőkön állítana valaki.

Milyen motor már az, ahol egy lejtőn nincs meg a szint? :) :) Karbi valami 40-50 fokig tudja, főfuvóka az úszóház közepén van. Uram jézusom :)
Én is az uszon gondolkoztam , csak gondoltam előtte itt megkérdem:) köszi.
Szerintem utálja a terepet....
Úszószintet nézd meg.
Hát nem feltétlenül rászkodás csak, ha meredekebb lejtőn megyek le akkor is :S
Ha rázkódásra gyengül el, akkor kontakt hibákat keress. Kábelezés.
Szevasztok!

Valakinek nincs valami tippje arra , hogy miért csinál a motorom olyat, hogy ha meredekebb lejtőn megyek lefelé , vagy ugratok vagy ha az ut nagyon szar sok a kisseb bucka akkor elkezd fulladni... ha megint jo az ut akkor visszajön a furdulat mert addig ha huzom neki fullad lefelé :S Adatlapomon van a motorrol kép.
Előre is Köszi !
ki van benne az alkatrész ellátásban?
ilyen régi egyedekhez van még alkatrész?
gyereknek kellene valami 50-es berregő kicsike pénzért
Köszi h. szóltál. meg fogom érdeklődni!
Úszóházban nincs jel.
Manualban meg van adva:
http://www.manualedereparatie....
ha a fejére fordítod a karbit, megvan, hogy az öntvény peremétől, az úszó milyen messze kell, hogy legyen.
A tűszeleppel nincs gond, meg a beállításával sem, mert ha emelőn van akkor nem folyik csak ha oldalsztenderen megdől csak akkor csepeg. Kerestem jelet a úszópohárban, de nemtaláltam, így vettem el belőle egy keveset. Fogyim így 4liter koszos levegőszűrővel, most mérem a következő beállításokkal.
Fúvóka jó. Tűszeleppel kezdj valamit, ha túlfolyik ne csodálkozz, hogy sokat eszik és nem is megy.
Azt takarítsd ki belőle gyorsan! Vegyél valami motorosboltban légszűrőszivacsot. Nem olyan drága. Ha kapsz élhető áraon, malossi red filtert tegyél bele. Sima légszűrőszivacs is jó. Nem beszélve a porról, ami abban a szivacsban van.
Tökéletesen magyarázza a fogyasztást, menetközben több folyik le a csapon, mint amit elhasznál - lezabál, fele kifolyik.
Köszi a csapágy tippet!
Igen lehet levegő szűrőt kapni ha jól emlékszem kb:2500- 3000ft kőrül mozog az ára. De ha nem akarsz bele venni valami hasonló anyagú szivacsot szabjál bele egy másikat.
Közben az előbb ért egy megvilágosodás, mégpedig hogy az én órám mérföldben számol, tehát 16mérföld/liter
így már 25km/liter a fogyi, és az áthidaló megoldásként készült új levegőszűrővel remélem még jobb lesz.
Levegőszűrőnek pont jó alapanyag volt egy kerti szék szivacsa, vastagság jó volt, a tömörsége hasonló, jó befújtam castrol légszűrő sprével, és megteszi még lesz eredeti.
Elkesztem a csiszolását a gépnek, már csak a hátsó sárvédőt kéne valahogy lekapni mert istenneksem akar kilazulni az a 2 csavar. Vázamatis átkénemár fújni dehát a pénz nagy úr, azt majd késöbb :) De holnap kezdem a festést, elektronikát stb és 2 hét mulva ha megjönnek a rugóim irány Ladánybenén az offroad pálya :D
Ha valaki kecsóról kiakar jönni megnézni szóljon (most csinálták)
Az Én 50-es MX-em kb 3 literrel elfurikázik.
3 litert tettem bele amikor elhoztam, azóta 50-et ment kb és még 1 liter felett ven jóval.
Láttam képesmotoron egy komplett első futóművet! azt hiszem R-es!őt láttam...