Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valahol láttam fillérekért szinte olyan fejidomot. Igaz kisipari. DE párszázas.
Sima egyélű szimeringet lehet itt kapni. Az van most nekem is. Amúgy egyről beszélünk, én is a győri illetőt mondom.
hátsót az indexek miatt cseréltem le, lehet meg is van az eredetije valahol.
Nekem most sima van nem tudom milyen anyagból, de állítólag extra minőségű, ennek a párja dolgozik az enyémben. Mikor az MTX-et csináltam nem találtam sehol dual simeringet csak szintén Győrben és szintén azért nem vettem meg mert nem voltak hajlandóak az én felelőségemre sem beledobni egy sima borítékba, elküldeni, így egyék meg akkor. Legutolsónak megkérdeztem a traktorboltot, és ott lett csapágyboltban nem is tudtak volna szerezni abban a méretben.
Nekem is ugyanugy van kapcsolva, csak nekem rá kell pattintani a fejidomot. Nekem is volt ugyanolyan DT-m mint neked, annak ugyanott volt a fejidomfelfogatása mint ezen a DT-n a fülek. És olyan fejidomot nem tudsz valahol elfekvőben? :)
Amúgy láttam neked nem eredeti a hátsó lámpabúrád: találtam hozzávalót 4500ér. Kicsit drága de szállítás benne van. Ebay-en volt fenn vadi új. Sajnos oldalidomokat onnan se találtam :(
az első hlyztjelző együtt égne a hátsó lámpával?valaki tud segiteni elektromos gondom van.
a vízhőfok jeladó gyárilag tutira nem egyezik
nyugodtan kipróbálhatod semmi baja nem lesz, csak szerintem a motor ne indítsd be, úgy ,hogy a nagy akku van rajta
Hát nem gondoltam volna, hogy pont egy traktoralkatrész szaküzletben találtál valamit hozzá. Vagy ez a motor már ennyire terepjáró?
Most akkor milyen is van neked? Elvesztettem a fonalat. Amúgy nem értem, hogy létezik, hogy sehol sem lehet ilyet kapni, amikor a DT50-ből ebből a típusból létezett-ik a legtöbb. Motoroswebaruhaz.hu-n lenne, de mivel csak csomagként postáz, ezért sokba kerülne. Annyiért esélyes, hogy yamaháéknál is kapok.
Igazából nincs is ilyen, de van egy cég Kecskeméten aki le tudja gyártani, az MTX-hez kb 1200ft-os árajánlatot adtak vitonból.
Én is kerestem de nem találtam, így vettem sima extra minőséget, és tökéletes, ráadásul csak kettő volt az importőrnél, így meg is vettem mindkettőt. Megkérdeztem több csapágyboltban Jókai út skf, Batthyány úton Fag, és végül ugyanabból a nagykerből pont fele annyiért rendelte le a Nagytraktor. Ha kell neked adom ami plusz, nekem úgysem kell, csak mivel 500ft volt, úgy voltam vele ha elb@szom a a berakást akkor nincs kedvem várni még megjön egy másik.
vagy ha nem ugyanaz az olaj mint ami volt akkor az is lehet
ha szerzel 50-es blokkfeleket is. A többi passzol. Váltó, főtengely, ilyenek. Nekem egy fém keret van a kiflikre csavarozva, és az tartja a műszerfalat, a kábelköteget, indexet, és a fejidomot. A fejidomban van rögzítve a lámpa. Ha ráér hétvégén meg tudom nézni, le tudom fotózni a pontos rögzítést.
és a kockalámpát rálehet rakni gányolás nélkül? Mert ennek kereklámpás fejidomja van és nem csavarral megy fel rá, hanem fel kell pattintani mint az oldalsó idomokat. És amugy a blokkot akkor nem lehet 50esre alakítani?
Motorozzá vele tegnapelőtt.....:))

Keverj új benzint, meg pucold ki a karbit.
Túl olajos a keverék.
mondjuk a karbi mégsincs beállítva mert belement a kosz a kiürülő tankból?
miért köpheti be a gyertyát folyton a gép?
125-ös dt.
nem szimmeringes,nincs falshlevegő,karbi állítva.
tolásra gyertyatakarítás után,1:40-re kevert benzinnel szivatóval akármilyen gázt húz neki az ember,egy fordulaton megragad,dadog,rángat,szivató nélkül is.
szivató visszanyomva,lefullad,vagy nem,akkor a fenti dadogás,és pukk,többet nem szólal.
ha valakinek van valami ötlete,az ossza már meg legyen oly szíves.
tegnap előtt még jó volt,csak nem volt benzinem,ma vettem,bekeverem,és hoppá,rugásra beköpi,tolásra meg szórakozik ... xD
bocsi, lánckerekek mérete is más.
Henger és a furat mérete ahova a blokkba megy, tőcsavarok helye, dugó. Szívócsonk és karbi gyárilag nem 12-es hanem 16os rajta. Ennyi.
na kész lett a DT.. :D még kap majd egy üléshuzatot..A különolajzás is jó lett köszi még egyszer is érte -Apuci- most meg lemostam meg kipolíroztam kicsit
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy a Yamaha DT 50 MX és a 80 MX között mi a különbség?
Köszi szépen!
gondolom 12V-osra gondoltál :)
Megegyezik igen csak a váz volt más ennyiben különböznek.
Egy 70Ah akksiban is ugyanúgy 12,7 volt van, mint egy 4 Ahs-ban.
Csak emez többet járt konditerembe, és tovább bírja a nyúzást...:))
hali

lenne egy olyan kérdésem, hogy a gyári DT80 sima LC és LC/2 alkatrészei közül van ami megegyezik? most ami érdekelne vízhőfokjeladó ill kuplungbowden (külső,belső)

köszi a segítséget előre is