Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gumi is lehet testelve egy kis vízzel.
Igazából az áram a legrövidebb, pontosabban a legkisebb ellenállású úton "megy", ha jól emlékszem. Szóval nem megy az első égőn keresztül, amikor a vázban el tud menni.
Én nem arról beszéltem ha pipa nélkül? Amúgy gondolom az ellenállás hiánya miatt ég át a szigetelés a két kör között a trafóban, de nem én mondtam
a vízcső gumi...

jó volt
ha "van hova menni" a szikrának akkor nincs gond, a trafó akkor szarhat be ,hapl le van véve a pipa a gyertyáról, és úgy próbál szikrázni szerencsétlen. Ekkor valahova olyan helyre talál magának utat az a pici áram, hatalmas fesz, ahol nem kéne
Bármire áthúz, ami testelve van. Trafója jó volt?
Oké. Köszi.
1 cm nek legalább... ha hiszitek ha nem /igazából én sem értem / ,de haver dt jén, olyan 1,5 -2 cmről áthúzott a delej még a vízcsőre is

télleg
hát igen, amikor hozzám került a dété, az első beruházásom volt egy 220 ft os benzinszűrő... egy kis szenvedéstől meg tudja kímélni a tulajt ,bár van aki szeret szíínni
Ha pipa nélkül odarakod a kébelt? Nálam 3-5mm, de ne próbálgasd inkább úgy. Állítólag kinyírhatja a trafódat.
de ha rárakna egy benzin szűrőt ilyen baja sose lenne nekem van rajta és sosincs vele bajom

Ha belemegy a rég nem takarított tankból a kosz, akkor bizony szét kell szedni a karbit, hogy kipucold. A szétszedéssel meg vele jár, hogy utána be kell lőni.
ki mi ? :D
márcsak a gyertyát köpi,szerelő nem tudja megnézni,legközelebb kb. 2 hét múlva,nincs rá ideje,én hozzá nem nyúlok mostmár ...
a kipufogó dobból is kirobbant egy darab,vagy mi az isten ... xD
egy szép lyuk van az oldalán ... ;)
szikra átütésre milyen hosszúnak kellene lennie amúgy?
nekem olyan 2-3mm kb.
Eladóvá vált 125ccm-es Yamaha Dt-m!

Garázsban tartott, motorilag teljesen költségmentes. A motor szezonra felkészítve: új aksi, gyertya, hűtőfolyadék, olaj csere volt.
1996-os évjáratú, és korának megfelelő esztétikai állapotban van. Idomok nem törtek, vagy repedtek, ülés nem szakadt vagy kopott.
Elől hátul tárcsafékes, kézvédő és villavédő idomok, új hátsó
Ezt te sem gondolod komolyan hogy ha kifogy a tank karibit újra be kell állítani?
nincs doboza, és ingyé odaadom, lehet hogy este megyek pestre, ha nem akkor nemtom mikor járok arra. Megcsörgetlek ha megyek
doboza sincs? azon az anyag jele rajta van. Mennyiért válnál meg tőle? Ill. mikor járnál erre?
Hy!

Van egy eladó Mitas Cross Rear C-04-es motorgumim 110/90-18-as méretben(a DT-n volt fenn). A gumi 60%-os állapotban. Ha valakit érdekel írjon és majd küldök képeket róla.
Megint pontatlan voltam, nekem most sima dual van nemtudom milyen anyagból állítólag extra minőség.
Tehát dual csak nem viton.
Én már azon gondolkoztam, hogy szürke idomokat lehet venni, és arra csináltatok felfogatókat, valami krosszmoci idomját, amiből sokat gyártanak, mert az olcsó, egy idomszett egy 10-es.
Konkrétan ez: http://czencz.quadalkatreszek....
Kecskeméten 9800Ft
3ért van kecsón is pont ez.
http://motoshop.startuzlet.hu/...
pont ilyet láttam csak olcsóbban
http://www.expressz.hu/vegyes/hirdetes-26400954/
mondjuk ez se vészes
keresem