Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

autóaksit max úgy tegyél rá h benne van a te aksid és arra kötöd és csak rövid ideig.vagyis ne kösd rá hanem bikakábellel.én ilyen módszerrel próbáltam elindítani az RS-emet mikor halott volt az aksi
Azért 70 amperórás akksit nem tennék a dt-be még kipóbálásra sem:)
Szerintem ki, ha a voltszám megegyezik.
szerintetek egy autó akkuval merjem kipróbálni?Mert ha nem müködik hiába veszek akkut....
és nem °C hanem F. zavartság
Csak nem tudom a benyát hogy bírja.
-60-300°C-ig írják itt:
http://www.merl-ltd.co.uk/2003...
Előre 25/25W-os égő kell, hátra 21/5W-os. Az 5W-os szálat szépen kell vinnie az elsővel együtt, de a 21-es féklámpát csak akkuval viszi.
ACM anyagú szimeringekről tudsz valamit? Corteco márka. Főtengelyhez be lehet rakni ha hosszútávra tervezek?
Érdemes. Nekem az 1979-es gyártású előző motoromban is ugyanez a típus volt és tökéletesen üzemelt. A meghajtása szinte meg se volt kopva.. 30év. Rakj bele hozzávaló gyertyát, azt se köpi be. Jobban is fog menni. 40-es keverék elég neki.
Váratlan történt már, de azért 4ből kettőt eltörni...
Nem akarok veled vitatkozni, mert látom nem lehet. Ha egy csavarra ráteszel egy kulcsot és az első fordításra elszakad, az szerintem nem feltétlenül a hozzá nem értés miatt történik. De gondolom veled soha nem történt még semmi váratlan...
ez megnyugtató :D amúgy a külön olajozását érdemes megcsinálnom? megbízható? jelenleg olajpumpa sincs benne de igazából bármien keverékkel elmegy, sose köpi be a 4 pólusú gyertát :P Előző tulaja 20-as keverékkel használta, szerintem eég nekem a 40es is.
Csak 125ösben van.
Aztmondod hogy aksi nélkül nemmegy a power szelep? Őszintén azse tudtam hogy van benne, nemakarta, de akkor lehet belevarázsolom majd hogy még erősebb legyen :P
Nekemis ien problémám van, 1. világításom jó, aksim nincs, próbáltam rákötni direktbe a hátsót de nembírja, én személy szerint világítótekercsre gyanakszom de mivel most vettem még a gépet nemnagyon érrtek hozzá, de 2 hét muva elviszem haverhoz Kecskemét környékén aki olcsón és jól dolgozik
Már készülnek az egyedik. ugyan olyat csinálnak mint a gyári 4 ezerért
Index, féklámpa, power nem megy akku nélkül. Világításnak kell mennie.
Sziasztok valaki nem tudja hogy az index megy e akku nélkül?Mert nekm nm akar menni és a hátsó világitás sem ég.ötlet?az első ég a helyzetjelzö nem.
Esetleg valaki Győr és Kecskemét között ingázik?
Másképp egyirányút kell beletennem. Vagy kétirányút, de nem vitonosat.
DUO*
Valaki tud 28x40x8-as viton alapanyagú dou/két irányú szimeringet? Dupla ajkú, dupla rugós. Kecskeméten, vagy olyan helyen, ahol sima levélként is elküldik. A képen látszódik a keresztmetszet is.
Hello!
Próbáltam leszedni hétvégén a légszűrőházat a gépről de van 2 csavar ami a vázfele néz és egyszerűen nem férni hozzá sehogy-se.... Nemtudom más tallálkozott ezzel a problémával? Karbit akartam leszedni megnézni hogy mi a helyzet de nemigen ment...
Apropó van valakinek valami sport do vagy rendszer?