Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szücsi aztmondta h elrendezte a tömítés szetett és ha minden jólmegy holnap vagy holnapután készvan : ) én igyekeznék de nemrajtam múlis sajna:G
17" kezdjél már magaddal valamit Csaszinak is nemsokára kész a motorja és már jó lenne néhány normális 125-ös a környéken...
Valaki pls tudna irni kerékméretett 125-ös supermoto szetthez amit fel lehet szerelni egy 94 esre kösszi szépen: ) előre
Egy anya se fér rá a képet nézve. Tőcsavar kiszedőnek pont jó egy svéd fogó, vagy erősebb markúaknak egy kombinált. Itt az a gond, hogy az aluba van belerohadva, és nem lehet lehúzni a hengert.
*Bátyámat
Persze, részben örülök is. A bátyámnak szeptemberben ütötte el egy autó, miközben biciklizett. Még most sem tud rendesen járni, és nem is fog tudni sosem.
Szóval ahhoz képest jól megúsztam.
Örülj, hogy csak ennyi baja lett... Haverom egy rossz mozdulattal műtétre kényszerült, és nagyon sok időre kivonta magát a forgalomból. A térd sérülés az egyik legrosszabb dolog Jobbulást
Hát ez az... Egyszerűen idegesít, hogy semmi értelmeset / hasznosat nem tudok csinálni.
Áthidaló megoldásnak asszem az ETZ rugó lehet használható. Az meg a gagyiból ilyen 1-2 ezer ft ,de ha ilyet teszel bele csak is párban!
Nemtalálok sehol belevaló rugót olcsón, ha valakinek van vagy talál linket írjátok le ide. köszi! (max 10 ezer)
mocsok dolog ez a térdsérülés, amikor vettem a détét, épp előtte jártam én is russzul, és még befáslizott lábbal, hoztam haza, úgy hogy egyedül alig tudtam fel-le szállnni... de jó volt...
ajjaj,
húzd le a hengert, majd autószerelő ,műhelyes ismerőstől próbálj szerezni tőcsavar kiszedő szerszámot

Ha ez nem megy akkor ,ha még maradt valami menet a tetején, tegyél rá lehetőleg 2 acél anyát összekontrázva, majd finoman hegszd rá őket a tőcsavarra /figyelj ,hogy a tőcsavar aluban van, szóval csak finoman a hegsztéssel/ ,és így próbáld kitekerni
6 darabban jött ki az első rugó :D
Tőcsavar finom kocogtatása esetleg.
A másik két tőcsavart minek szedtétek ki?
Amúgy a hengernek is így le kell jönnie alapból. A henger furatába berohadt a tőcsavar. Csavarlazítót adagolj neki. Ha a henger lejött, kitekered a két tőcsavart valami erős fogóval, az pár száz forintos dolog a tőcsavar. Egy a lényeg: nehogy nekiálljatok alul feszegetni, mert az én motorommal is azt művelte valaki és majdnem szétnyomorította a felömlőket a blokkban.
Üdv Mindenki!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Fater szét akarta szedni a DT-jét és sikeresen beleszakított a hengerbe 2 tőcsavart. A hengerfej lejött de a többi része nem mozdul.
Ilyenkor mi a teendő? Légyszi segítsetek, mert lassan megőrjít az öreg! :)
Köszi!
LadosÚr.
majd teszek fel arrólis képet. amúgy az első teleszkóphoz értesz? ha igen és van kedved áttudnál jönni segíteni kicsit?
nah kivettem az első kereket, a ball teló szinte ellenállás nélkül csúszkál, lekaptam az alját de a rugó nemjött ki, felül van, annak gondolom nemott kéne lennie hanem kikéne csúsznia (szerintem) azt hogyszedem ki onnan?
polini henger? vagy gyári? A gyárinak lekerekített bordái vannak az 50-eshez képest. Ha lekerekítettek a bordák, akkor az 80-as gyári, de azt nem lehet rárakni (ha meg rá is építették, utána az 50-es nem megy rá). Ha szögletesebb a borda, akkor az 65ccm max
nemnéztem még rá de állítólag volt rajta csak eltört a gyűrű a dugón és visszacserélte 50esre.
Ha tudsz fúvókaméretet írd le.
Arra tudok gondolni, hogy nem jó a karbi beállítás, vagy a légszűrő. Nem pörög fel lassan? Vagy nem esik vissza lassan a fordulat?
Amikor az első MX-em hozzánk került túl dús volt a keveréke, nem is ment gyorsan. Normális beállítással pörgött még terhelésen vagy 2-3 ezerrel többet, ami végsebességben sokat számított.
Ha az a motorod, mint ami a galériádban van és 50-es, akkor arra nem létezik 80as henger, csak úgy ha a blokkot átalakítod (tőcsavarok helye, blokk maratás, felömlők stb).
65-70ccm a max, amit elvisel átalakítás nélkül.
A mociról?
tettem fel adatlapomra de ha készlessz a telóm majd találkozhatnánkis akár valahol, Énis Kecsói vagyok.