Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simsonhoz háromféle rugót lehet kapni.
2004-es DT 125-be hány amperórás akkumlátor kell?
Helló Yamaha dt 125-höz keresek kuplung tartó konzol,vissza pillantó részét, mert letört. (Nem tudom szebene kifejezni, bocsi ) ,de a képen jobban látszik ,hogy mi tört le.
Vagy tudja valaki hogy ilyet hol lehet kapni? Mert egybe találtam csak az 4000ft körül van és nekem csak az 2cm aluminium matyi kéne.
Ez lemaradt az előzőből csak azért töltötem fel még egyszer.
Hellósztok! Lenne pár kérdésem.. DT80LC2 53V

Mikuni karbi..a benzin szint mennyi legyen?
És én úgy tudom hogy a különolajzást itt úgy lehet állítani hogy a csavar alá teszünk be alátétet. Akinek ilyen típus van azoktól kérdezném hogy Nektek hány alátét van a csavar alatt?
szia, az R-esét már elvitték, bocsi
Szia
Olajszivattyú fedeled esetleg nincs véletlenül dt125r-re, meg mennyi lenne?
Köszi
nemtalálok sehol dt mx 50-esbe rugókat, egy helyen volt egy pár 50 ezerért de az .... nah.
használtan komplett villák vannak 10 ért de ha tud valaki olyat akinek elhajlott a villája vagy valami bajavan de a rugó jó és odaadja 10 szóljon.
Eladóvá vált 125ccm-es Yamaha Dt-m!

Garázsban tartott, motorilag teljesen költségmentes. A motor szezonra felkészítve: új aksi, gyertya, hűtőfolyadék, olaj csere volt.
1996-os évjáratú, és korának megfelelő esztétikai állapotban van. Idomok nem törtek, vagy repedtek, ülés nem szakadt vagy kopott.
Elől hátul tárcsafékes, kézvédő és villavédő idomok, új hátsó gumi.
Még mindig vannak Bontott blokk alkatrészeim DT 125R-hez, LC1 LC2-es 125öshöz, nem csak motorikus van, akit valami érdekel szóljon megegyezünk!
Pár alkatrész ára:
Váltósorok AKCIÓSAN!
váltósor, kulisszával, léptetővillával 5ezer forint! (Van 4 pár váltóm, szabadulnék tőle!)
lendkerék:5ezer
DTR hengerfej:3ezer
kuplung kosár,(4 és 5 rugós is):2ezer
5rugós tányér:2ezer
balansztengely,power tárcsa,fogaskerekek:1-2ezer
Kuplung oldali dekli:3ezer üresen
olaj és vizpumpa:2ezer/db
Blokköntvény:4ezer
Bármi érdekel ezen kívül kérdezz nyugodtan!
ETZ 2.5centis (nekünk 2.2 es kell. a Simóé jólenne vastagságra de NAGYON kicsi és gyenge a dtbe.
Kecskemétiek! Tudtok valami boltot ahol talán kapok? batthyány utcán a motoros boltban nemvolt.
Helló.Ez engem is érdekelne, ha megtudsz valamit szólsz?
Köszi mindenkinek a segítséget!
Sajna amiket leírtatok már mindent kipróbáltunk. Kb egy hete ázik csavarlazítóba, de így sem mozdul. A tőcsavar nem gond, mindketten esztergályosok (is) vagyunk.
"emzoli" nem a műszaki érzék hiányával van a gond, csak nincs tapasztalatunk e téren.

Még egyszer Köszi!
nél
Legalább hárman vagyunk MX-esek Kecskeméten és mindegyikünk most újít fel...
nagyon köszi, nézem :)
Nem simson. Az első fékdobnál kötöd be. Van ott egy kb 2centi átmérőjű lyuk.
Helló Yamaha dt 125-höz keresek kuplung tartó konzol,vissza pillantó részét, mert letört. (Nem tudom szebene kifejezni, bocsi ) ,de a képen jobban látszik ,hogy mi tört le.
Hova kötöm be a kilóméteróra kábelét? (a blokkon) gondolom a váltó környékén valahol de nemlátok rajta semmit...
per pill menj motorozni helyettemis, első teló nélkül nehezen megy :P
Hogy nincsen ennyi műszaki érzéke valakinek?
Helo.
Az lenne a kérdésem , hogy ha egész idom szetet szeretnék cserélni a DT-en melyik motor idom szet-je lenne jo rá (már ha van olyan amelyik jo lenne rá) ? Mert külön nem találtam csak külön DT-re :S Adatlapomon van kép a DT-ről.
Elmész, megméred... adtam egy szerintem segítő ötletet, motorozni nem motorozzak helyetted?
Tágesz powaa
LEHET hogy jó bele vagy JÓ bele ?:D bár holnap elmegyek és megnézem 2.2 centis kell bele (akkora a fültágítóm is XD)
amúgy valakinek nem kell egy jóálapotba lévő 125 ös henger dugóval felső tűgörgővel ?