Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motoron egy karc sem lett.
Csak egy laza elcsúszás volt. Viszont a töltésben voltak ilyen féltégla méretű kövek, és elkaptam egyet térddel. Valami szalag félig elszakadt, meg meghúzódtak.
Aztakrva. Jól vagy? Motor hogy néz ki?
Srácok!
Egy DT is lehet veszélyes:
KÉP
Megkezdtem a nyarat...
Sikerült, köszi!
Hallod ne legyél már ennyire suta.. Ha rá nézel látszik egyből, hoyg mit kell tekerni, lazítsd ki a tengelyt egyből meglátod, hogy elmozdul az a kis szar spanoló na azt tekerd
Hát az az igazság, hogy nem nagyon értem, hogy mit és hol kell tekerni
Helló

Jaja járok arra minden nap suli miatt. Nekem így is jó a dolog akkor. De akkor egyeztetni kellene, hogy hol és mikor.
Ha jól látom a képeiden neked is olyan mint nekem, aminél csak annyit kell csinálnod hogy kilazítod az anyát ami a tengelyt tartja és eltekered a képen pirossal bekeretezett kis cuccot mind2 oldalon. Van egy kis pöcök aminek nekifeszül és ahogy tekered egyre jobban távolodik a pöcöktől mert olyan a formája.
Remélem tudtam segíteni és jól láttam a képeden hogy neked is olyan van
Hali

Tudom nagyon láma kérdés, de hogy tudok a láncon feszíteni? 80lc2
Hello.
Eladó a Dt-m 2003-as kivitel , friss müszakival. Akit érdekel az írjon a h.david44@citromail.hu email címre.
125-ös Dt-R hez eladóó henger+dugó kiváló álapotú 57.25mm dugóval eladóó képekért és árért telefonon 30 2861563 vagy mikulas1000@freemail.hu címen jelentkezzetek érte:)
Hát sajnos pont nekem az alsó görgőm szállt el szétbaszta egész hengert + dugót,voltak előjelei de nem gondoltam volna h ekkora baj lesz belőle végülis a 20ropi nemis sok a beszerelést megtudom oldani.
Lesz min gondolkoznom!
Köszi a választ!
Csabi
Miskolcon nem szoktál járni? Ha jársz akkor postát megspórolnád.
Látod, erről beszéltem.............falrahányt borsó.
Én most vettem az enyémbe Proxot.
Sokáig hezitáltam, a TKR és a Prox között.
Mindkettő Japán, de mivel a Pannóniába, is ez megy, olvastam Pancsi fórumon, hogy sokan megjárták a TKR-rel.
Így a Prox mellett döntöttem, annak az alsó kosara ezüstözött.

De Te döntesz. A Prox 20 ropi, + a szerelés.
Jah és amit linkeltél, még nem is Japán.
Helyes. Az önkontrollt Te is gyakorold még.
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy megéri-e egy olcsóbb hajtókar vásárlása mert nem vagyunk milliomosok hogy mindenből a legjobbat!
Ez lenne az a hajtókar amit kinéztem ---- http://molnarmotor.hu/termek/y... .És itt leginkább azokat kérdezném akinek már volt tapasztalata a hasonló márkájú,értékű hajtókarral vagy akkor inkább ruházzak be egy drágábra és akkor az ugy mennifog egy darabig.
Válaszokat előre is kösz!
Csabi
Ha ilyen jól fogalmazol, és észreveszed mások hibáit, tarts önkontrollt, és próbáld meg a saját hibáid feltérképezni.
Nem feltétlen muszáj mindenkit kioktatni, és felhívni a figyelmét arra ha esetleg nem figyelt, vagy valamit félremondott.
Tudod ez tudható be a 17 év különbségnek ami köztünk van.
Nagyjarészt ilyen fiatalok vannak itt, akik nem a jószándékot, hanem a hibákat látják meg azonnal, vagy esetleg a félregépelést...

Igen ez egy fórum.
Nekem is ilyen tipusú motorom van, azért vagyok itt.
Ha tudok segítek, de nem várom el, hogy kioktassanak.
Mindenki foglalkozzon magával, és a saját hibáival.
Részemről lezártnak tekintem a témát.
További szép napot.
Nem kötözködés ha felhívják valaki figyelmét, hogy másmilyen motorról van szó, mint amiről ő beszél, mielőtt teljesen összezavarja, vagy akár félrevezeti azt, aki segítséget vár. Legyen bárkiről is szó. Hiába dicséretes a segítőkészséged, ne legyél ennyire elszállva magadtól, hogy hozzád se lehessen szólni, ha valamit rosszul írsz. Akárhányszor hozzád szól valaki jössz ezzel... Más is van ilyen segítőkész, mint Te és lehet nem is faszkalapozza le a másikat, mert kijavítja jogosan. Ha valaki, akkor Te ölöd ki magadból a jó szándékot, nem az "ilyen" emberek, akiket nem is ismersz. Te csinálsz bolhafingból anyahajót. Azzal sincs semmi baj ha valaki itt kér segítséget, nem telefonon, nem kell szinte lehülyézni. Ezért van a fórum. Nem?
Régóta járok ide, s nem miattad.
A Te lételemed a kötöszködés.
Nem neked írtam, amit írtam, mégis fennakadsz a fékrendszerén, mintha az lett volna a fő kérdés.
Nem tök mindegy?

Igen.
Segítettem már jópár embernek, javítottam a motorjukat, és nemcsak online, hanem gyakorlatban is ellenszolgáltatást cserébe nem várva.
Nagyon hálásak is voltak, mindaddig, míg el nem vitték a motorjukat, csak elfelejtették azt a bizonyos kérdést, hogy mivel is tartoznak...
Jah ez természetes......
Tudod én vagyok annyira segítőkész, hogy megpróbálok m.kinek segíteni, de az ilyen emberek kiölik ezt belőlem.
Nem baj, sajna ez az élet.
És akkor jössz ezzel, hogy milyen fék van rajta...
Hát ki a faszt érdekel?

Ha Én segítségre szorulok, vagyok annyira talpraesett, hogy kézbevegyem a telefont, és segítséget kérjek, nem pedig ide rajzolok napokon keresztül.......
Tudod ez a különbség.


Pedig azt hittem már felegyenesedtél, mint más emberek pár éves korukra, de ez a hozzászólás megrendítette a teóriámat.

Nem most először kérdez, amúgy sem. Miért nem nézed akkor meg az előzményeket? Jaaa Te nehogymá' ?

Múltkor azt mondtad, hogy nem azért jársz ide, mert kérdezgetni akarsz, most pedig, hogy nem érdekel, mások motorjával mi van. Akkor miért is jársz ide? Elfogytak a mamutok? Vagy a jelzőket gyakorolod?

Elnézést a rendes fórumtársaktól.
Hát Miskolctól 40 km-re Kassa felé Encsen. Oks akkor várom a képet.
Borsod megyén belül amúgy merre laksz?
Persze holnap küldök képet meg majd akkor adok számla számot