Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor bizony fogynom kéne... Vagy venni egy gixert!
köszönöm szépen holnap suli után meg is csinálom
én 65kg vagyok és nekem 10et mértünk 17/56-al
Jah, utána visszateszed a pumpára a csövet.....
Még itt megköveztek, hogy nem írtam le....
'92 DT125R 90kg-os pilótával 0-100 15 másodperc reális?
Először is lazítsd meg a pumpa oldalán a kis 4-es csavart.
Csillagfejű csavarhúzós, papír tömítő alátéttel.
Lehet hogy ki is kell venni.
Pár másodperc múlva elkezd folyni az olaj.
Ekkor visszazárod, légtelenítés kész.
Lehúzod a kis csövet az olajpumpáról, és rádugod a fecskendőt, amibe előtte felszívtál keverékolajat, majd felnyomod a torokig az olajat.
Sok sikert.
Szerintem addig hajtsd keverékkel! Nekem az olajpumpám szét volt kapva, meg az olajtartály leengedve. Szerintem vagy 100 km-t elmentem vele, mire nyomta az olajat a csövön.
Én bekevertem a benyába az olajat 1:50 be, hogy legyen kenése , amíg a csőben végigmegy az olaj! Elég
Lassú folyamat!
A motorod piaci értékét a piac határozza meg. Lehet valami jó konstrukció ha sok van belőle akkor sem lesz ártartó. Tehát a válasz a HAHU és a képesmotor.hu
Ott megkeresed a hasonlókat és hogy jobb-rosszabb beárazod, vagy esetleg eurotax, de az egy f@szság.
210ezerért hirdettem meg...megéri megnézni, a többihez képest, amiket árulnak mások, sztem sokkal szebb állapotban van
Ha tényleg rendben van akkor olyan 150-200e Ft.
És mennyit kérsz ezért?
Sziasztok!
Nem ismer valaki véletlen egy olyan oldalt ahol meg tudnám nézni a motorom piaci értékét kalkulátorral?
mivel szét szedtem a karbimat a DT80LC2-őn kitisztítani ezért kénytelen voltam a különolajzás csövét levágni mert nem tudtam lehúzni..átlátszó csövet tettem a helyére, de az egész különolajzó motort leszedtem mert máshogy nem tudtam a csövet felrakni rá.Beindítottam a motort és alig nyom olajat.ezért le is állítottam mert még a csőbe se ment végig. Mit csináljak ilyenkor? Válaszokat Előre is köszönöm!és bocsánat a regényért!
Persze szolok, de eddig még semmi válasz :S
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_kdx125sr-4785855
Látom régóta kínlódtok a tőcsavarral.
Én nem a csavarlazítót ajánlom, hanem kromofágot, vagy fékfolyadékot.
De mielőtt áztatgatnátok, tegyél rá egy 6-os vagy 8-as anyát, most nem tudom milyen volt, és heggeszt hozzá a tőcsavarhoz belülről.
Majd gázlámpával melegítsétek meg a hűtőbordák közötti részt, ahol fut a tőcsavar.
Meleg hatására az alu-fém kötés lazul.
Majd kisebb mozdulatokkal, hol jobbra, hol balra lazíthatóvá válik.
Macerás játék, de sajna ez ilyen.
Én az ilyet nem teszem el holnapra....:))

Sok sikert
phbg-hez van.

Tegyél ajánlatot.
Ja oké, akkor tárgytalan.
Lehet ócsóféle volt. Vagy nem is tőcsavarak való puha valami.
Faragóék a Kaszap utca elején, Natix kft Kullai köz elején a főút mellett... de ezek is csak talán-ok. Érdemes lehet odor motort felhívni van-e nekik bontva.
Szia nekem dellortóhoz kellene keverékcsavar te írtad múltkor hogy van eladód. Mennyibe lenne postával?
4:)
MIndegy, a lényeg, hogy nemértem mimódon lehet eltörni
Ha valaki 2 csavarból kettőt eltör, az a műszaki érzék teljes hiánya.
Nah meglesznek a rugóim :D
Egyedileg készítik őket el (ugyan olyat mint a gyári, anyagra mindenre.) 4ezer ft a 3 darab. Csakhát 2 hétig fog állni a kicsikém villa nélkül :(