Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A golyókat cseréld ki, mégha jónak is tűnik. Nekem az alsó golyók csináltak olyat, hogy középen megakadt (olyan volt, mintha direkt azért lenne úgy, hogy ne fordítsa ki a kereket a homok, pont középen) új golyókkal jó lett. A kopogásra meg azt mondom, hogy a fékdob tud mozogni a helyén. A villán a kiugrás kisebb, mint a dobon a helye, abban tud mozogni, és fékezéskor kopogni, meg ha fékezéssel mozgatod előre-hátra. Sőt úgy is lehet érezni, mintha lógna a villa, mert olyankor kicsit tud is mozogni a kerék, mielőtt megütközik. Persze ki is lehet kopva valami, de először ezt nézd meg!
Okés persze hogy megfelel! 1 képet tudsz dobni róla az emailemre ha nem lenne gond? A posta az majd mehet úgy hogy borítékba elküldöd én meg a számládra küldöm a pénzt?
2000körül gondoltam én is. Szólj ha megfelel:)
Áááááá inkább nem folytatom....

Nem veled van bajom.
Köszönöm a választ de meg ne haragudj az engem nem minősít hogy nem írom oda minden kérdéshez mi a kérdés tárgya, mert erre találták ki az adatlapot, ezért nekem ki is van aktuálisan töltve, sokat fórumozok másfele, autós síkon 90%ban én segítek másoknak, és engem az rágat be ha nincs meg az adatlapon miről kérdeznek, mert sok embert megjegyezni nem tudok.
Mégegyszer közönöm a tipped, valószínű az is lesz a baj, mert tényleg a fék oldalról jön a hang.
Jaj bocsánat...bocsánat, hogy egyáltalán kicsi ujjaimmal bepötyögtem egy hsz.-t.
Akkor helyesbítek!
Azt a lengéscsillapítót amelyiken a fék helyezkedik el, és az kapja jobban a nyíró igénybevételt.

Amúgy kurvára nem érdekel, hogy kinek mi szar a motorjával, amíg ilyen kis faszkalapok írogatnak mint Te is, és nem azzal vagyok elfoglalva, hogy mások adatlapját nézegessem, kinek milyen motorja van.
Ha legalább feltesz egy kérdést, írná meg, milyen motorról van szó.
Ez alap.
Te meg otthon söprögess.......
Helló!
Akkor a rendszerrel van a gond bocsi tényleg. Bár én megírtam és el is küldtem neked. A cím az ami az adatlapodon van. De mind 1. Akkor mondom 1500-2000 ft ra gondoltam. De mond ha nem jó!
Szia nem kaptam emailt azért nem is kaphattál választ.
Helló!
"erik365" írtam neked itt a fórumban hogy az adatlapodon lévő email címre írtam egy ár ajánlatot. De nem kaptam választ! Légy szíves írj nekem, hogy az ár megfelel neked vagy sem. Várom mihamarabbi válaszod!
Üdv: Viktor
Kellene nekem smith warp star szemüveghez lencse de nem találtam eddig google pedig a barátom. Valaki aki ismeri segíthene benne köszönöm előre is
Csak nem
szia
az első kereket nem adod el (az sm-et)?
martin
érdekelne nagyon
Ne vicceskedj mer te is megkapod hogy beképzelt vagy
Pedig teljesen jót tesz nekik ha kuplung nélkül mentek vele:) Használjátok csak úgy
Nem.
Tárcsa felőli? Megnézted egyáltalán milyen motorról van szó, mielőtt segítesz?
Ez azért van, mert nincs bennük lassító szinkrongyűrű, ami egy sebességre fékezné a 2 összekapcsolandó fogkereket.
Csak körmös kapcsolat van, amit léptetővillákkal mozgatsz.
Spec a DTR-nél 3 villa van, 1 villa 2 sebességet tol oda vissza, egy toló-programhenger segítségével.
Egyik sem félautomata.
Ha nem kuplungolsz, előbb megy tönkre...
Nem.

egyszer vácról jöttem haza vele kuplung nélkül. nem volt egy élmény...
Tessék ki töltöttem hogy tud Ki vagyok.Te beképzelt
Mumi

a DT-ték nem fél automatások? mert én úgy tudom hogy azok de lehet hogy tévedek

3 napig én is kuplung nélkül mentem de nem sokat naponta vagy 25km (nem folyamatosan) de már megjött az új
Dobd fel bakra, fog meg a szár alját, meg ahol becsúszik a krómszár, hogy tudj ellene fogni...
Valszeg az a hibás, a tárcsa felőli..
Ma szétszedtem a kormányt, csapágygolyók egy kivételével mind megvoltak, golyó fészkek jónak tűntek, a hiányzó golyót pótoltam, fasza zsírba összeraktam még sem jó, próbáltam felemelve villaszárnál fogva ellenőrizni, ha túlhúzom akkor akad középen, picit visszább engedtem, nem éreztem kottyanást, és még mindég kopog. Kezdek gyanakodni hogy nem a kormánycsapágynál lesz a hiba hanem a villaszárban, mert falnak lökdösve csak akkor koppan ha jó lenyomom az elejét, olyan mintha a krómszár hozzákoccanna az alu részhez.
Aha....
Majd kíváncsi leszek, 500 km-er után is ezt mondod...:))
yamaha márkakereskedés és szervizből lett rendelve. fekete színű
Szép jó napot mindenkinek !

Eladóvá vált a kis 80-as LC II-es Détém.
Az összes gyári tartozékát adom hozzá.
Ha valakit érdekel vagy bármiféle kérdése van ezzel kapcsolatban írjon nyugodtan erre az e-mail címre:
szaboadam125@gmail.com

Üdv !

Slim