Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne terjessz hülyeséget!
NV kerepes szervíz
Amúgy akiket eddig legpro-bb gyerekeket láttam pályán menni, ilyen szétélezett 50-es nsr ,metrakit meg mittomén mikkel amik azért elég keményen viszik a kis srácokat ők is kuplunggal váltottak, és szerintem kb 10 ed annyi idő alatt mint ha gázelvevősdit játszottak volna. Bár ők kicsit magasabb szinten motoroztak mint Mi.. sztem.
Az jó lehet. És akkor neked a váltó üzem órás? Vagy elég évente cserélni?

Minden nap tanul az ember
Értem

Tudsz ajánlani egy jó szervízt ahol megmondják?
Én nem csak az országúton motorozom ha nem a határban is.Sokszor nem volna idő még kuplungot is használni.De szerintem kérdezd meg egy szervízben,ott meg kapod a választ.
Sziasztok !

Keresek komplett DT LC2 125ccm blokkot , ha lehet egyben és müködőképeset.
Mail : botzheim.istvan@bmrt.hu
pl. Mert az enyémnek kék a váza ?

Az olaj márkája tökéletesen teljesen mindegy...

Olyan olaj legyen pl. 4t motorkerékpár motor olaj, ami olyan motorkerékpár motorba való ahol egy olaj ken mindent. /váltó-kuplung-főtengely-vezérlés stb.../
Szerinted miért enduro a dt?
Hali, nincs benne "automata kiemelés"

A motorok váltója olyan szerkezetű ,hogy !lehet! kuplung nélkül váltani. De nagyon remélem ,hogy az enyém előző tulajai nem úgy váltottak mint Te....
Ja és nem drága,2400 ft/liter
Nekem motoros boltban ajánlották,a kuplung véget.
Lengő villánál 2db szimering van,Én is meg néztem hogy lehetne javítani házilag.Sajna nem lehetséges műhely kb 12000 ft-ért javítják.
Van direkt tán repsolnak 2tbe való váltó olaja. 4t olaj sem a legtökéletesebb 2 t-be elmegy de mégsem oda való.
Szedtem már szét nem bonyolult dolog csak könyvben nem találom sehol, aztán míg nincs meg az újj nem akarom szétszedni. de muszály lesz méret miatt.
Ok köszi, akkor még mielőtt szétszedném kipróbálom.
Ha jól tudom félig automata a kuplung kiemelése még a Tiednek is.
Yamaha Dt 80 hoz valaki nem tud blokk robbantott ábrát?
Én csak az elindulásnál használom mivel az enyém gáz visszaengedés után enged váltani fel-le.
Na ez tartalmazza a csúszásgátló adalékot.Nekem is úgy szóltak hogy ezt használjam.
Ok, nem tudod h mi ennek az olajnak a neve?
Miért csak 1.-es sebességbe használnám a kuplungot?!
Minden sebességváltásnál kuplungolok.
A mocit nem rég vettem, de akkor még nem vettem észre a csúszást, mostanában kezdte el.
meg írom milyen olajat használok ez véget:castrol actevo 4T 20w-50
agip: 15W40
erik365-nek szólt az előbbi.