Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Halogén" izóó

Az hogy milyen gáz van benne ,mindegy ,lehet benne bélszél is, de a teljesítménye milyen? 35W? ha igen akkor ott valami beteg a motorodon, ha 200000000 akkor meg normális ,hogy gynegén világít

Ha a gyárinál nagyobb watt számút raksz bele, ne lepődj meg ha nem lesz jó a fénye
CSő Szakik! :D
Lenne egy kérdésem. Wr fejidom+halogén izzó, gyujtás,pöcc-röff. Viszont gyenge a halogén izzó teljesítménye. Oka az lehet, hogy gyenge az aksi? vagy esetleg mint az autóknál, itt is kellene egy transzformátor féle?
No, akkor ez kell nekem. Valami fejes nyilvánítana véleményt, hogy ez most akkor helytálló-e vagy sem? Egy ilyen rezó+ némi karbi beállítás és készen is van egy fojtatlan DT, nem?
nagyobbra váltás a legegyszerűbb... én szerintem azért a pár lóerőért nem érdemes tuningolni.
HY mindenkinek.
Lenne egy technikai kérdésem.
Van nekem egy 87-es 50-es dt-m an13 blokkszámú.
Teljesen gyári! Mert csak terepen használom és kevésnek bizonyul az ereje, a kérdés hogy mit lehet rajta változtatni?
80-as henger? más fajta kipufogó? Mi létezik ezekhez? és hol lehetne beszerezni?
Válaszokat előre is köszi.
Új berúgókar AM és RV blokkokra 4500ft/db áron

orozoli2002@yahoo.com

30/435-1769
Úgy értem, hogy van benne egy szűkítő egy perforált csővel.
Még az előző gazdája szedte ki belőle. M.fecsu. Csak én vettem rá egy fiatalabbat. Nekem végsebességre 5km/h-t dobot.
Erősebbnek nem éreztem, nem volt nyomatékosabb sem. Igaz a karburátorom ugyanúgy azzal a beállítással ment mint a normál gyárival.
Hétvégi kiruccanás ...
Üveghang...
Pöttyöld rá a fogaskerékre, ahol a helye van.
Oszt mehet vissza, örökös mint a nyomor.
Hangtompító? Van abban olyan? Mit értesz ezalatt?
CSő :) nemsoká festve lessz a dt-m :D Kék-re nemtud valaki matricákat vagy szettet ? :D
Amúgy az aluhenger igényesebb a kenésre, mint az öntöttvas?
Akkor lehet téves ez az infóm!

Viszont olyan tudok aki 60-70 es keveréket használ egy 240cc-s 5 hengeres 4t csillagmotorba! /mod. repülőbe/ és műxik neki tökéletesen.
az enyém kb 900-1000km-ert megy el 1 liter olajjal. és átlag fogyasztásom legyen 7liter mert van hogy 8 van hogy 6 alá megy... valamire csak jó lesz a hsz-em
Biztos, hogy nem! Stihl olaj flakonjára is 1:50 van írva! Én 1:45-el használom a gépeim (stihl,alko,meg made in china). Sőt a kínai sövényvágóra 1:35 volt megadva , de akkor csak gázmaszkban lehetett vele dolgozni!
A rezóban hol van a hangtompító?
60-80 milyen olajból? Hmm Új robeszok nem mennek 1:80as keverékkel szerintem. Akkor alapjáraton mennének 1:300-ason.
Helló!
Nekem van egy rezóm amiből ki lett véve a hangtompító.
érdekel?
úgy tudom a mostani láncfűrészek, damilos kaszák meg ilyenek 60-80 as keverékkel mennek és ezek azé kapják az ívet... . meg az újabb robeszok is
1:50 is karcsú kissé, terhelten 1:33 - 1:40 kéne neki szerintem.
Akkor más mértékegység lenne, nem?
Ez a grafikon inkább a fordulatfelfutást mutatná, hogy mikor hogy veszi a tüzet, szegényen már kevésbé, de még mindig sokkal jobban mint dúsan, illetve szegényen vagy nem ejti a fordualtot vagy lassan.
Volt szó, hogy félrefordíthatták, de grafikon is van.
a levegős mx 13-as első lánckerékkel a legjobb. 75-öt megy az enyém full kipörögve, lehet orkán is. (most már gatya állapotú a dugó, most szedtem le a hegngert fúratni, de még a szétszedés előtt is ment 65-öt) . 15-ös lánckerékkel ment 80 fölé is, ott már 5.ben nem pörgött ki, de használható volt. (váltásnál kicsit meggyengült mert nagyon leesett a fordulat, de nem vészes)B ár az nekem fura, hogy a 12-essel csak 55-tel mész. Ha Kecskemét felé jársz, egy még elfogadható állapotú 15-ös lánckereket tudok adni, hogy ki tudd próbálni. Nekem úgyse kell.
Tényleg vazzeg. Durva.