Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

power szelepet most "beállítottam" úgy hogy van a tárcsán egy jel vagy lyuk nem tudom mi a neve, és az öntvénybe meg van egy lyuk. A kettőt összehoztam hogy kb egybe essenek, Jó az úgy ? Rendszergazdának a leírását nem tudtam még elolvasni, beregisztráltam de ilyen-olyan dolgokat kiír az oldal, hogy engedélyezni kell... Már értelmeset meg nem találtam a neten válaszokat köszi
Köszönöm szépen jó a rajz
nem kakálja össze a rendszámtartó-sárvédő környékét?
Rajta van sztem minden fontos adat, a perforált cső átmérője egyezik a rezóból kijövő cső átmérőjével, azaz 25 mm ha jól emlékszem.
csak szét kell szedjem már én is mert hülyének érzem magam hogy nem láttam még a motorom belsejét és hülyeséget kérdezek
54,03 akart lenni! bocsi
125 cc 94-es dugóval? milyen rövid lökete van annak?
Én első sorban a hűtősapka ,hibájára, vagy nem a motorhoz valóságára gondolnék, bár esélyes az is ,hogy éppen csak kicsit hengerfejes!
De fog.
De magyarázzam el, hogy hogy kell utána menni a hengertalptömítéssel?
ha 1mm-es hengerfejtömítést rakok a motorba akkor nem fog gyengülni?
Szia megint....:))
Hát randa egy látvány!

Ezúton szeretném felhívni a kollégák figyelmét, hogy gyűjtést szervezek a magam, és motorom megsegítésére...
Ha valakinek volna pár forintja, adom a bankszámlaszámom, majd annak fejében, elmesélem milyen volt motorozni vele, mikor már kész lett..

Na ezt jól megaszondtam...
Az! De ne a gyári lemeztömítést tedd bele, hanem csináltass 1mm vastag tömítést, amiben van tűzkarika.
Örök élet meg 1 nap...:))
szia mindenkinek ! Üdv apuci jól szét kaptad a gépegységet !
Szia!
Aprilia RX125 rotax hengerhez van 94,03-as dugótok? vagy egyáltalán lehet kapni ekkora méretben?
köszi
üdv
Elnézést a reklám miatt, többet nem fordul elő, ígérem. :) Nem bizniszelek, csak egy csomó minden megmaradt, azt akarom eladogatni.

Eladó alkatrészek YAMAHA DT 80 LC2 -höz
70/6169-234, sgyozo kukac datatrans pont hu
Postázás megoldható, kivéve a váz. Csoportos kedvezmények játszanak, próbáljatok alkudni. :-)
Személyes átvétel Székesfehérvár (vagy a közelben)
Képek itt, a leírás a képek sorrendjében van. http://cavalier.hu/dt/
-----------------------------------------------
----------------------
Gumik, egyben 7000,-:
Mitas E-05 3,00-21 2500,-
Deestone cross 110/100-18 (nem közútra) 2000,-
Barum Cross Enduro 110/90-18 (3,50-18) 2000,-
Continental Twinduro 2,75-21 2500,-
Felnik: 7500/darab, van hozzá tengely is
Első index konzol, plusz indexek, egyik búra törött 5500;
Berúgókar (jó hosszú, szerintem nem dt-re való, de a tengelyre passzol) 1500,-
Tanksapka (kicsit repedt, kulcs nincs) 1000,-
Tank (eladó lesz majd ha a másikat lefestettem, sapka, csap, védőbigyók nélkül) 5500,-
Idomok (csiszolás, festés ráférne, a bal oldali hátsó felfogató pöcök egyik fele letört,
kábelkötegelővel frankón felfogatható, és nem látszik) 5500/darab 10e együtt.
Hűtőidom: külső része jó, festés kéne neki, a belső része törött 2500
Első fék kompletten, ami a képen látszik, plusz a felfogató csavarok is megvannak. 10000
Hűtő kompletten, sapkával, csövekkel, nem lyukasan 5000
Első kerékhez külsőgumi szorító (defektnél nem fordul el a külső pl). 1000
Kuplung oldali dekni, a műanyag fogaskerék nélkül, de a vízpumpa benne van. 5000
Blokk öntvény, van benne pár csapágy, én cserélném őket. Egyben 6000.
Hengerfej 4000, hőgomba rossz, ha kell javítom mondjuk egy ezresért.
Lendkerék 2500
Berúgó tengely 3500
Gyújtás oldali dekni 3500
Membránszelep 3500
Kuplung alap (megvan belülre a gyűrű is) 2000
Henger, javítva volt, nem tudom mennyire jó, virágcserépnek pl. 3000
Kuplung külső 1000
Váltó alkatrészek egyben 6000
Kuplung lamella cuccok 1500
Főtengely "kompletten", dugó szar, hajtókar jónak tűnik, tűgörgőket cserélném.. 7500
Csomagtartó, rágányolt idegen indexekkel 4000
Váz, hátsó felfüggesztéssel, kormánnyal-csapággyal együtt 12000
Gyújtás alaplap, csak a jeladó tekercs van rajta, 1000
Műszerfal alsó műanyag lap 1000
Kilométeróra 3500
Fordulatszámmérő (ablakon kis repedés, izzók benne) 4500
Gázkar tartó, vészleállító kapcsoló 3000
-------------------------------
Kilométer jeladó (nincs kép) 3500,-
Légszűrőház (nincs kép) 2500
Olaj, víz tartály, szintjelző jeladóval (nincs kép) 4500
Olajpumpa (nincs kép) 4000
Sziasztok!Tudna valaki segíteni nekem?Egy olyan gondom van hogy túlnyomás van a hűtőbe és ugye kinyomja a vizet a tartályba,de viszont ha visszahűl nem szívja vissza!Ilyenkor mi a baj? Hengerfej tömítés,vagy mi?Előre is köszi mindenkinek!
sziasztok szép napot ma megcsináltam az első videómat bár szerintem van még hiányosság benne.... hangminősége nem a legjobb.majd leht holnap megpróbálom megint esetleg aki motorra rögzitette már a kamerát az hogy oldotta meg hogy ne rezonáljon be? én már 3 ponton rögzitettem a tartó konzolomat és még mostsem az igazi... a vidit azért nem teszem még fel mert... felénk semmi extra nincs hosszú lapos egyenes utak...és szerintem nemsok embert érdekel hogy megy a motor 70-80al egyenesen
Sziasztok!
Az lenne a kérésem hogy van nekem egy yahama dt 125r tipusú motorom most volt dugó,gyűrű cserélve rajta és gyári kipuff van rajta és semmi hangja nincsen :S:S hogy hogy lehetne valami szép hangot kihozni belőle? választ előre is köszönöm :)
Dehogynincs, gyárilag a motorszám-alvázszám egyezik
A gyárinál kisebb átmérőjű dobot készíts, a közepébe viszonylag nagy átmérőjű perforált csővel. Tömd ki gyapottal kőkeményre! Fontos, hogy sokkal vastagabb legyen a perforált cső átmérője, mint a gyári cső. Ja, és ne kis pöcse legyen a dobnak, hanem ugyanezzel a nagy átmérővel legyen nyitott a dob. Így (szerintem / szerintünk) elég jó hangja van a gépnek, és teljesítmény beli különbséget sem vettem észre. Sem negatív, sem pozitív irányba.
Ha érdekel, akkor tudok felrakni képet a kinézetéről, meg videót is a hangjáról, bár az nem valami fullos minőségű.
Szerintem ez 6 sebességes,de megnézem majd ma hogy mi a pálya.
yamaha dt 125 idomszett 101.450ft
nemrossz ... :D
MAgyarul írást nem próbálod meg megyén belül megoldani?
sziasztok kérnék tőletek egy nagy szveséget keresek olcsón yamaha dt125r tipusu motoromhoz tömités szetet most furatam fel segicségeteket előre is köszönöm ide tudtok írni mmm16vcitromail.hu hogy hol kapok én szólnók megye i vagyok megyén belül lenne jó meg oldani
aha

nekem meg a váltónál lett szímeringes és folyik az olaj lehet már lassan nincs is benne