Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg a seeger és a felső csavar kiszedése után szét lehet húzni (manual). Enyémnek alul van egy imbuszos csavar is a teló alján.
Értem , pedig azt gondoltam nektek legalább nem kerül annyiba egy kis gázrángatás mint nekünk...

végül is nem a benya ára számít ,hanem az arány a bevételed és kiadásaid közt.

Azért nekem mennyországnak hat egy olyan benzinkút képe ahol 200 forint/liter van kiiírva, vagy 180/l gázolajj óóóóóóóóóóó
Nem ugy van az. Például ha megkapnák egy Magyar átlag fizetést akkor itthon élnék mint hal a vizbe, de az itthoni fizetés az nagyon gyenge ugyhogy Nem olyan olcso az ahogy gondolod. Dehát sose legyen rosszabb!
ja az más, azt hittem csak el van fordulva az alsó része.
zala melyik részén laksz?
az enyémek teljesen máshogy néznek ki! abból a képből ami hírdetésen van nem látszik, de nekem küldött még képeket. ennek a tetelye zárt, az enyém egy csavarral van lezárva, és a kerék tengely ahol átmegy a jobb oldali telón, ezen egy furat van,mint a bal oldalin. az enyémen 4 csavar fogja be.
miből gondolod,hogy nem az?
Igen már néztem! sajnos ezek nem 125R-nek a telói! de nem bírtam megmagyarázni az illetőnek!
azért köszönöm! remélem te nagyobb szerencsével jársz!
Abban tudna még valaki segíteni, hogy hogy jön szét az első telója a kis 50eseknek, felöntöttem olajjal, de nyomja is kifele a szimeringnél, úgyhogy szét kell szednem, a felső csavart ahogy kivettem, úgy láttam nem oszt nem szoroz a szétszedést illetően. A szimeringnél lévő seeger lehet a megoldás?
Nos, jót motoroztunk ma:) Kicsit eláztunk, de hát belefér:)
Első kétszemélyes túra megvolt, és a motor is jól bírta
Apropó, 1 éves jogsival ha elkapnak, hogy utasom van, akkor azért mitt kaphatok?
nekem ki van kötve
Jaah én meg bejárattam a gépet, faja lett jól megy, jó hangja van. a berúgó kart kézzel alig tudom lenyomni. Jó "nyomatékos" lett, "mélyről húz mint a vízhordó lány"
Ejha, akkor Te hozzánk képest jóformán inygéé tankolsz....
Hosszu lenne elmagyarázni, Majd szolj ha erre jársz
Próbáltad már?

Most akadtam rá, nekem elfosta magát a főtengőm.....
Én is turizok....
Zala megyében valaki nem tud bontót ahonnét tudnék telókat szerezni?
Sziasztok!
még mindíg első telókat keresek dt 125r-hez. ha valaki tud írjon!
köszi!
Google earth?
Akkor az nem itt van.
Hát barátom ha Ukrajnában tudod h hol a tisza akkor elmagyarázom de szerintem nem nagyon tudod
Pakolás közben találtam egy rezonátrodobot!
Yamaha yz 125ről való de nekem Dt-n volt fennt!
Horpadás nincs rajta!
Ha érdekel vkit akkor privi..
üdv
Melyik részén a "tiszán" ?
Én is oda járok, bár nem csapatni, inkább csak természetjárni.
Ismerős a helyzet, sírtak a csapágyak, de ne füstöljön. Bejáratós motor...
nmeértesz te ehhez...

Addig kell elvenni amotortól a benzint, és az oylajat, amíg má' nem fütytűű :)
Sziasztok, esetleg valakinek 50-es levegőshöz, kipufogó első része jó állapotú van e eladó?, most égetem kifele a hátsó dobot, már vagy 10perce úgy füstöl, mint egy olajkályha, az udvarban nem látni akkora a füst. Elég sz@r állapotú az első rész, szét is van nyílva, meg már többször volt hegesztve látszik, most megpróbálom kiégetem azt is, megvarrom CO-val, de ez csak ideiglenes megoldás lehet.
Mutatja, azért egy arol2t színvonalú olaj az nyomja, de amelyik 2t nem füstöl terhelésre az kurva keveset kap.
Na majd megpróbálom a bowdenws állitást. Ma nem állok neki szerelni, jo az idő inkább meek oszt megcsapatom a tiszán!