Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Valaki +tudná mondani h. a VDO fordulatszámmérőket hová kell bekötni? köszi!
Nagyon szépen köszönöm a segítséged , ha kérdezhetek még akkor azt meg tudnád nekem mondani, hogy az Lc alkatrészei jók az LC2 típushoz mind motorikusan mind a vázhoz az elektronikához szóval mindenhez, persze kivéve azt amit leírtál , hogy -hajtókar felújító szettje nem jó az LC2-höz- .
Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget .
eladó egy dt 125.ös vízhűtéses komplett alap lap és lendkerék sajnos évjáratot nem tudok mondani ára 8-e forint postázni tudom
LC2=elöl tárcsafék, hátul dobfék...kicsit komolyabb futómű mint a sima LC-nél, az LC-nek a hajtókar felújító szettje nem jó az LC2-höz.
Sziasztok segítségeteket szeretném kérni, nem olyan régen 2011.04.16-án vettem egy 1988-as évjáratú Yamaha Dt 80 -as motort 50 - es ként , első motorom ezen tanulok motorozni, motort szerelni stb szóval ezzel kezdtem el a motoros pályafutásomat és el kellene a segítségetek és hát egy kicsit gondban is vagyok :( . Nem tudom mi a különbség a Yamaha Dt 80 Lc vagy Yamaha Dt 80 Lc 2 , ha le tudnátok nekem írni pontosan az jó lenne , ugyanis a későbbiekben ha netalán alkatrészvásárlásnál meg kellene adni milyenem is van akkor ne álljak ott mint valami bot , a segítségeteket előre is köszönöm . A képen mint látjátok a matricát DT50 LC , de csak azt az előző tulajdonosa ragasztotta rá megtévesztésként .
http://motoshop.startuzlet.hu/...

ez jó nekem DT80LC2-hoz
sziasztok.yamaha dt alkatrészek eladók olcson 50-80-levegöshöz.
Véső ,kalapács, pajszer,lángheggesztő
Helló mindenki!
Ha valaki tud bontott első telókat dt 125r-hez szóljon!
köszi!
Én robogótuningról rendeltem kb. 1éve! biztos van náluk most is!
Köszi a segítséget!
Egy pár mai kép csekkoljátok
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Sziasztok! valaki tudja hogy yamaha dt 125r első teleszkopra hol találok porvédő gumit?Válaszotokat előre is köszönöm.
Hali! Sürgős helpet kérek! A kuplung tengelyen lévő csapácsat hogyan lehet leszedni? merről? stb. Köszi
Nem. Én ezt már végigjátszottam.
Én is nemrég vettem fiatal motorból bontottat, mert szarrá volt kopva a ház.
Túrd a DT bontásokat.
Hali!
Valaki tudja, h. a TDR 125 első telója egyezik-e a dt 125r telójával? ránézésre egyforma, de vajon a méretek megeggyeznek?
előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
Valaki nem tud eladó első telót DT 125R-hez?
Eladó kopólamellaszett DT125R mociba. Szép állapotban van, teljes szett (képen nincs rajta az összes). 2000ft
Hali, nemrég vásároltam egy '91-es, 80ccm-es, dt lcII-t. A váltó mellett szivárog - valószínűleg a váltóolaj. Szeretném megtudni, hogy hol lehet ellenőrizni az olajszintet? Illetve, hogy hol lehet hozzá szimeringet kapni?
Találtam a műhelyben egy tk 24es karbit 3ezerért elvihető ha érdekel valakit.
http://motoshop.startuzlet.hu/...

ez jó nekem DT80LC2-hoz
Be. Nyilván kis terheléssel menj, de néha csinálgass enyhén dinamikus kigyorsításokat, nem éppen üveghangig. Idővel egyre fokozódóan.
Nem tudom mekkora sebesség lesz ott, hűtés miatt, de került a nagy és hosszú (és kapcsolat) terheléseket.
Várom a képeket: itt a mail címem: zsukk.istvan@gmail.com
Köszi
Most volt dugócsere, fúrás és azóta mentem kb 110 km-et.
első 50 -et 3-4 ezeren majd a másodikat olyan 4-6 ezer fordulaton nem megerőltettve , időnként hagytam lehülni a motort.
A kérdésem az lenne , hogy hétvégén lenne egy kisebb túránk hegyekben( kb 100 km) kisebb emelkedőkkel. bevállalhatom szerintetek ? Vigyázva , hogy ne hevüljön nagyon fel.
Megerőltető még ennyi km után?
arrow vagy giannelli, szerintem fmf nem lesz hozzá :S