Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valakinek nincs eladó km spirál dt80-hoz
áron megegyezünk
Elolvastam még egyszer, fölösleges ismételned magad. Írhattad volna azt is, hogy a Föld azért kering, mert geoid alakú. (Ha a kissé kopottas motorodnak van ereje 70-nél, 5. fokozatban forgatni a nagy kereket, akkor egyesben a nagy kerék, miatt ne tudna felpörögni?)
yamaha dt 125-re idomszettet lehet valahol kapni vagy használtan bontókban keresgéljek.?
nekem van egy szerelési kézikönyvem de nemsokmindent ér,netről szedtem le,yamaha dtr-ről ír de full angol,meg nem írja a méreteket,hogy milyen csapágyak,azokat se,kapcsolási rajzok vannak benne,de nem sok hasznát veszem,csak látom a robbantott ábrákon hogy mi minden hiányzik szegény kis dt-ből ... :D
Kit láthattam én ma egy 80-as fekete-zöld DT-vel nadapon? (Én kocsiban ültem)
van :D már ma megcsináltam kivolt égve:)
Ennek kell h legyen vilagitás az biztos.
Valakinek nincs mostanság eladó Wr450 fejidomja lámpástul jó áron?
köszi jó a kép

viszont
Minden DT fórum tagnak boldog húsvét!
Értem , csak nem akartam előre szétkapni :) Köszi !
nem hiszem
mert meg néztem
de ma rá rakom a levegő dobozt ha úgysem akkor szerelgetés
Nincs eldugulva,vagy elrakódva a kipufogód esetleg?
Én nemrég cseréltem az enyémben izzót.
3db van benne ha jól emlékszem 1.üresjárat jelző,2.olajszintjelző,
3. háttérvilágítás.Ha kiszeded a helyéről a fordulatszám mérőt te is meg fogod látni........
yamaha dt 125 , állitolag 98as... de nincs a váz nyakán se az a cimke se semmi, adatlapomon találsz róla képet.
Tanúlságos beépítéskor mikróval megmérni a dugót, s pár ezer km után is.
Nekem FOR YAMAHA van 3500KM-óta és semmi gond vele... "prox" tűgörgő.. hangja még nincs.
Valaki dt 125r-hez kézikönyvet tudna ajánlani. Olyan kellene amit a netről is le tudok szedni.
Milyen motor pontosan
mpondtam, hogy az egy fos.
Szevasztok. Az lenne a kérdésem , hogy a fordulatszámmérőnél kéne ,hogy legyen háttérvilágítás? Mert nekem nincs per pillanat...:S. Igy vettem szoval nem tudom, hogy van-e gyárilag vagy csak nekem nincs.
Sziasztok! Dt 125r-be tudna nekem valaki váltó szmeringet linkelni. Olyan oldal kellene ahol lehet rendelni és kép is van hozzá. Köszönöm
Sziasztok kedves Dt-sek. :) Nekem is van egy Dt 50-es gépem. 80-as Dr hengerrel, Arrow kipufogó rendszerrel. Olyanban szeretném a segítségeteket kérni, hogy szeretnék terepen menni vele. A hátsó kerekemet szeretném újra küllőzni. Te milyen márkát ajánlotok, ha kicsit keményebb terepre, akár kisebb ugratásokra is szeretném használni. Esetleg milyen áttételt ajánlotok? Minden segítséget, előre is nagyon köszönök!

További szép időt, és széles utat kívánok!
hát amugy kéne menni-e
Most tényleg az a kérdés, hogy kipuffogó, meg levegőszűrő nélkül miért nem megy a motorod?
lenne 1 kérdésem

ma összeraktam nagyából a motort mert festés alatt volt minden a blokk kifogás talanul működött most beraktam a kipufogott nem raktam fel meg a levegődobozt be is indult első tolásra de nem pörgött kik vagy nem is tudom csak 1.be tudtam menni nem volt fordultat szám ha volt akkor 2.be fel tudtam teni utána felraktam a kipufogott és ugyan ez felbaszott és majd holnap foly.

mi lehet a baj?