Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valóban igazad van, de ezzel a motorral már nem akarok szórakozni...csakis a hozzá való alkatrészeket veszem meg, picit drágább, de akkor is...ha ez kell hozzá, akkor ezt veszem meg.
Tudom hogy most le fognak hurrogni, de miért nem mész be egy motorosboltba és kérsz egy kuplungbovdent. Én bementem és mondtam hogy a legerősebb kuplungbovdent kérem. Kis keresgélés után a faszi kijött és azt mondta hogy a babettáé a legerősebb Azóta is az van bent nekem és kitűnően működik. Vastagságra olyan mint amilyen azelőtt volt bent, sőt még talán jobb is.
Ja és mellesleg 600 Ft volt.
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...

ez lesz az, úgy érzem...:)
Yamaha szalont nem ajánlom az ára miatt,azt mondták 12 000 Huf lenne.. HAHA mondom viccesek vagytok akkor inkább nem váltok.
Aztán én Celldömölkön vettem,de asszem van a robogótuning.hu-n is
Üdv.
Kuplung bovdent honnan rendeljek (2001-es Dt-R), sajnos nagyvas-on nem találtam pedig onnan szoktam rendelni...Melyik webshop megbízható még? Vagy ti melyik oldalt tartjátok jónak?
Gumifákat!
sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy van e valakinek 1pár fölös dt hátsó lábtartó (kompletten).olcsón lenne jó, nem baj ha kopott vagy ilyesmi csak lehessen használni. köszi sziasztok!
Lemértem őket:

Fékdob átmérője 110 mm
Fékpofa magassága: 25 mm
A fékpofáról csináltam képet:
Helló mindenki! Most próbálok kosárból összerakni egy dt 80-ast érdekelne h működhet a gyújtás ha az alaplapon hiányzik az egyik tekercs? (tirisztoros) Előre is köszi a segítséget!
Jó állapotú Yamaha DT 80 LC2-es érdekelne max 160 ezerig Ha tudsz jót akkor írj légyszíves
Tán ki kéne cserélni a relét........
DT 125R-hez keresek első telókat! ha valaki tud eladót szóljon!
köszi!
Jaja minden faszán müxik , féklápa... minden minden csak ez kezd el későn világítani... múltkor is megyek kirakom ... de már be is fordultam mire elkezdett világítani.
féklámpa is jó? minden kivéve az index? nézd meg a kapcsolóját, meg a csatlakozókat.
Akku most lett bele véve:) az 100%os, és erősen világit nagyon, azzal tuti nincs gond.
Töltsd fel az akkudat. Ha ráadod a gyújtást az üresjelző erősen világít? duda működik olyankor? (gondolom a 125ösön is kéne) Nekem akkor csinált ilyet, amikor egy alig éledező akkut tettem a gépbe. Akku nélkül megyek vele, de kíváncsi voltam, működik-e amúgy a relé stb.
Hát van olyan , hogy a visszajelzőn előtte bevillan nagyon halányan de addik az indexen semmi, csak olyan 3-4 sec után.
És úgy, hogy egyre erősödik a halvány villogásból? Vagy 4mp után kezd el úgy villogni, mint ahogy kellene egyből erősen?
Az izzok megfelelőek szerintem...
Megfelelő izzókat használsz?
Az indexrelék bimetálosak, a rajtuk áthaladó áram fűti a bimetal kapcsolóelemet. Más fűtőáramnál más a kapcsolási idő.
Maszek ledes cumóknál el szokott vérezni a dolog a kisebb áram miatt.
Ilyenkor full elektronikus indexrelé kel. Bár már bontottam időzítőic-vel rendelkező típust és basszus az is figyelte az áramot, szóval nem ment maszek indexekkel.
Valaki esetleg nem tudja, hogy miért van az, hogy rányomom az indexet és kb. 4 másodperc után kezd el villogni csak?:S


Sukorói DT vel szoktál néha fehérváron járni ? vagy nem igazán ? Néha látok fehérváron fekte DT -t de hogy ki merről nem tudom. ÁKOS
addig jó amíg dolgozik, az,enyémnek is van hangja, no para
Most olvasgattam visszafele. nekem is 36 000 km ban a gépbe és énis hangosnak találom...hallani hogy dolgozik benne minden
jól van nyertél nem fogok veled vitázni. veled fölösleges te túl okos vagy és kukacos.
DT 125R-hez keresek első telókat! ha valaki tud eladót szóljon!
köszi!