Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van az a kis szürke doboz a tank alatt...amellett van egy csatlakozó, amit szét lehet szedni, na azt kell letömíteni valamivel (én FBS-el csináltam)..nekem teljesne megoldódott..mióta megcsináltam voltam vele tankig érő vízben is...de nem dadogott le
Tank alatt lévő fezszabályzó kábelét is szigeteljétek le.
operable

már azt ki próbáltuk és ugyan úgy dadogót
lehet kapni fasza gumis pipákat, gyakorlatilag vízbe lehet mártani őket.
Jó drágák, de műkszenek
Először a gyertya pipát szigeteld le.
Lenne 1 kérdésem haverom DT-je beázós ez most az jelent hogy ha esik az eső akkor elkezd dadogni,fulladozik
ez mitől van nem tudunk rá jönni
Haveromnak ilyen van. 89-es neki asszem. Ég és föld ez meg a 80 as... 3-ba még kerékre áll. atom jól mennek.
jóó kérdés, 125lc2-t élőben még csak 1* láttam, de a 80as lc2 nél, ilyen lengővilla úgy 92-től van
Szia! lemértem pár dolgot a telón. a hossza 97cm a becsúszó szár átmérője 49,9 az alsó száré 50mm. ahová a fék fel van fogatva( képen jelöltem) 69,5 mm távolságra vannak. jukközéptől mérve.
Azt nem akartam belerakni :) :P
95-90 körüli lehet. Nézd meg a felnikben, váznyakon.
valami holnapra (nagypéntek) való gyertya nem volt?
Szerintetek attol szaggathat meg kihagyhat a motor meg mintha piciket durrogna, hogy találtam itthol egy kb 2-3 éves gyertyát tiszta rozsda volt lecsiszoltam azt raktam bele?!(Bosch super plus - 2 polusu). Azért raktam ezt bele am. mert hnap-ra jön meg az uj gyertya addig gondoltam járok ezzel:)
DT125 LCII, ahogy mondod.
azt mondják hogy yamaha dt 125 lc2,a motoron mindenhol ez szerepel.: 34x
Szép jónapot,vettem egy dt-t,be tudnátok váz alapján azonosítani?
Állítólag 89-es,de nemtom.
Keresek lc 2höz hűtő idomot, akinek van kérem jelezze.
Sziasztok! Még mindig eladó!
Csákó!
Na még egy próba...ha esetleg valakinek van 80-ashoz lámpa/index kapcsoló konzolja az kérem jelezze
Szia!
Jobban örülnék olyannak ,amit nem kell fújkálni.
Milyen színű?
Sokat nem tudok érte adni.1-2 ezer.
Ne adj neki tippeket, mert ezek elvégzése után nem fogja tudni az elejét a földön tartani



Megkérlek szépen leírod a tapasztalatokat a kis kerekekkel? Úttartás, stabilitás. Ilyeneket. Köszi
Lehet tudok szerezni. De le kellene festeni. Mennyit adnál érte?
Üdvözletem!
Most vettem egy yamaha dt 80-ast,de hiányzik róla a jobb hátsó oldali idom,ami az akku résznél van.Nekem a fekete lila változat van.Ha van valakinek eladó,akkor írjon a :borley@freemail.hu címre.
Kaldor
Mondjuk, nem megyek neki 16-os anyának 17-es kulccsal, iylasmire nem használok fogót, satöbbbi, szerintem ez a titka.
(volt ismerősöm, aki MINDNET svédfogóval szerelt...)
Az itt alap hogy kikötöd.
Plusz fogsz egy flexet, és nekiállsz könnyíteni.
Sárvédő fékkarok, kormánymerevítő, tükrök, nem beszélve az irányjelzőről lámpa......
Plussz fúrkáld szét a kiput, ahol csak éred, hogy jobban menjen.